Autor Wątek:  Aktualności  (Przeczytany 5222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Aktualności
« dnia: 29 Lipca 2016, 12:36:11 »
Wszedłem z roboty (chrome win7) i widzę, że pod starymi buttonami jest napis "15 lat maszyny" i dwa linki. W domu (ff winxp) miga mi "15 lat maszyny" po odświeżeniu strony po czym mam tylko stare elementy. Myślałem, że to jakieś zbugowane animacje przejścia. Ramka ma stare wymiary i wszystko pojawia się w jednym wersie.
Mój kanał youtube

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipca 2016, 12:51:25 »
Ja mam tak samo, jak Ty we wspomnianych przeglądarkach, z tym że mam nie na Chrome, lecz na Chromium - i w obu przypadkach na Ubuntu 14.04 LTS. Ten post Benka trochę wyjaśnia (dla osób widzących Wydział Promocji). Właściwie wydaje mi się nawet, że opcja bez animacji jest lepsza - nie szpeci wcale i widać od razu wszystko, co chcemy pokazać (a nie każdy wszak czeka na stronie głównej, aż coś się nowego mu się tam pojawi). Jeśli dałoby się całkowicie wyłączyć tę animację, to jestem za - trzeba by było tylko ustawić takie same interlinie.
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipca 2016, 17:27:33 »
Ja na ff win xp mam przez sekundę 3 linijki tekstu, a za chwilę się normalnie zmieniają.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipca 2016, 18:13:11 »
Dobra, dziś działa już tak jak piszesz, czyli chyba zgodnie z założeniem. Albo źle patrzyłem, albo coś mi się popsuło wczoraj. Średnio to praktyczne, zwłaszcza póki są tam linki użytkowe.
Mój kanał youtube

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Lipca 2016, 19:45:18 »
Ja bym to widział tak, że na raz wyświetlają się nam wszystkie wiadomości na raz.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Aktualności
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Lipca 2016, 21:12:19 »
U mnie na Chrome/Firefox w zasadzie od zawsze na początku pojawiały się wszystkie wyświetlane linijki, a dopiero później przechodziło do animacji. Tak samo jest teraz.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!