Autor Wątek:  Podmiana EZT na skład wagonowy.  (Przeczytany 2598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Olek_CK

  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Podmiana EZT na skład wagonowy.
« dnia: 23 Maja 2016, 16:39:57 »
Hej. Mam pewien problem. Gdy na scenerii chociażby l61_osobowy2, chcę zmienić EN57, na skład wagonowy np.: eu07+wagony osobowe, po zmianie składu, wracam na okno główne startera, nowo ułożony skład nie pokazuje się w oknie na dole. :/ Wie ktoś może co jest przyczyną, ewentualnie co mogę robić źle?

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Podmiana EZT na skład wagonowy.
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maja 2016, 17:23:18 »
Obsada lokomotywy? Jak nie ogarniesz, to odpal się w innym składzie jeśli jest dostępny i załącz scenery/$.scn.
Mój kanał youtube

Offline Olek_CK

  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Podmiana EZT na skład wagonowy.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maja 2016, 18:06:00 »
Ech, tak :/ Moja wina, chyba zamiast "headdriver" miałem "nobody".

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Podmiana EZT na skład wagonowy.
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maja 2016, 22:02:39 »
Nie wiem czy ma to coś wspólnego, ale na oficjalnym Fan Page "Rainsted" na Facebooku pojawił się taki oto wpis:
Cytuj
"W związku z kilkoma zgłoszeniami, że edytor składów po kwietniowych zmianach nie działał zgodnie z oczekiwaniami (tzn. dodawana lokomotywa mogła nie dostać "headdriver"), udostępniona jest teraz wersja 16.5.118, w której jest to poprawione.
Jednocześnie nadal nie zostały ukończone prace nad edytorem składów, np. ustawienia sprzęgów są teraz przeniesione na osobną zakładkę, parametry hamulca są przygotowane do bardziej szczegółowego opisania poszczególnych opcji itd. Gdyby się okazało, że to nadal nie jest zgodne z oczekiwaniami, będzie poprawiane możliwie szybko. Również, jeżeli będzie wydany pacz do MaSzyny (już w styczniu chyba miał być...), Rainsted zostanie przystosowany na tę okoliczność. W każdym przypadku należy się spodziewać kolejnej wersji Rainsted na początku czerwca.

Źródło: https://www.facebook.com/Rainsted.scenerie.realistyczne