Autor Wątek:  Wiliś vs. Wiliś  (Przeczytany 3045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2958
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 319
Wiliś vs. Wiliś
« dnia: 12 Czerwca 2016, 20:15:25 »
Dobry!
Jako, że ostatnio z sentymentem wspominałem paczkę całościową, którą definitywnie utraciłem, postanowiłem stworzyć ją od zera z dodatkami, które w niej miałem. Przypomniałem sobie wtedy o pewnej zelektryfikowanej wersji Wilisia. Na tamten czas, a było to blisko 10 lat temu, przedstawiał on otoczenie, które całkiem fajnie mieści się w kanonie dzisiejszych wymagań. Pobrałem więc na nowo owy dodatek i ku mojemu niedowierzaniu, prezentuje się on kilka razy lepiej niż Wiliś użyty do połączenia ze scenerią L053. Poniżej są screeny porównawcze. Uważam, że warto by przenieść tamten Wiliś, zamiast tego obecnego, który, nie ukrywając, jest po prostu pustynią.
Screeny to porównanie między starym a obecnym Wilisiem odpowiednio na paczkach: PC2009 i MaSzyna_16_05.
Chciałem więc obgadać z Wami, czy nie warto by było powrócić do tamtego Wilisia i podmienić go w zamian obecnego?
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2016, 20:17:30 wysłana przez ST44-003 »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Wiliś vs. Wiliś
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwca 2016, 20:20:01 »
Przy ilości klonów l053+całkowo byłaby to robota głupiego. Oczywiście nikt nie broni, gdy się znajdzie chętny...
Mój kanał youtube

Offline Transkei

  • Deweloper
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 884
Odp: Wiliś vs. Wiliś
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Czerwca 2016, 20:53:10 »
Coś jest nie tak z tymi screenami. Na tych przedstawiających stary Wiliś faktycznie jest Wiliś, ale na tych pokazujących obecny Wiliś jest Macierzewo - widać inny układ torowy, semafory świetlne, kominy elektrowni w oddali.