Autor Wątek:  Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!  (Przeczytany 434080 razy)

Skiv i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Stele

• Wydział Repozytorium
  • Administrator
  • Otrzymane polubienia: 1805
Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Odpowiedź #1770 dnia: 11 Czerwca 2020, 11:30:37 »
Bez woli autora będziesz tracił czas, bo nikt nie wie co on trzyma na dysku i (może) kiedyś tu wrzuci. A odebranie mu projektu i dalszy rozwój, bazując choćby na obróconej Ra, też nie byłby w porządku. Pozdze miał szansę wydać to w okolicach 2015. Czy jak tylko pojawiła się paczka z otoczeniem za Sieradzem. Każdy dzień zwłoki od tego czasu, tylko zwiększa przepaść od standardów i by doprowadzić to do ładu, trzeba teraz wpakować tysiące roboczogodzin, których autor, i żadna inna pojedyncza osoba, nie ma.
Mój kanał youtube

Offline Lukasz998

• Otrzymane polubienia: 4
« Odpowiedź #1771 dnia: 11 Lipca 2020, 22:49:12 »
Hej, mam problem ze scenerią Kaliska mianowicie chodzi mi o loka w szopie ma podjechać stonka, aby wypchnąć go pod drut, niestety tak się nie dzieje, po za tą misją część składów sterowanych przez AI wysiadła, jak temu zaradzić, czy są potrzebne dodatkowe pliki do folderu scenery?

Offline jageer

• Zasłużony dla Symulatora
  • Jak Sz to tylko na Tm....
  • Otrzymane polubienia: 33
« Odpowiedź #1772 dnia: 12 Lipca 2020, 11:08:36 »
Tak szczerze, to już nie wiadomo chyba co ściągnąć. Ja kilka dni temu "na oślep" zgrałem znowu to co miałem i udało się przejechać na Włókniarzu z Ostrowa do Kaliskiej.
Jedyne co zauważyłem, to że z Kaliskiej osobowy do Sieradza nie ruszył (a fajnie można było z włókniarza do niego się przesiąść i szybka runda do Sieradza w gratisie :))
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline Khruger

• Otrzymane polubienia: 0
« Odpowiedź #1773 dnia: 20 Lipca 2020, 22:31:10 »
Koniec końców, którą wersje pobrać? Przebrnąłem trochę stron wstecz i z tego co pobrałem nie mam żadnego składu na scenerii w MaSzynie 20.04

Offline MacGyveR

• Otrzymane polubienia: 1
« Odpowiedź #1774 dnia: 16 Września 2020, 15:14:26 »
Koniec końców, którą wersje pobrać? Przebrnąłem trochę stron wstecz i z tego co pobrałem nie mam żadnego składu na scenerii w MaSzynie 20.04
Pobierasz z pierwszego posta. Chłopaki na bieżąco starają się aktualizować.
Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi.