Autor Wątek:  Drawinowo - modyfikacje sterowania  (Przeczytany 181625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #210 dnia: 26 Maja 2016, 20:39:10 »
Brakuje już mi cierpliwości, a reszta ma w dupie testowanie. Ja już tez mam to gdzies. Ostatnie screny i koniec marnowania czasu.

Tym razem misja na pospiesznym z WDZ do GR.

Pospieszny wydaje się ukonczyc jazde prawidłowo.

Towarowe z GR do Grabowka ukonczyly prawidłowo.

Pospieszny z Drawinowa do WDZ ukonczyl prawidłowo.

Sklady w WDZ maja pomylona kolejność, icek pojechal w tory towarowe a towarek z ET22 w tory IC i czeka ma podanie ms2.

Do GRODZ zmierza towarek z talbotami. Ten wjechal na prawidłowy tor. Podobnie do WDZ zmierza aktualnie drugi towarek z talbotami. Szkoda już mi czasu na bezsensowne czekanie.

MIsja IC przejezdna tylko do WDZ.
Misja Pospieszna przejezdna.

Na upartego może tak zostać aczkolwiek wnerwiajaca jest ta losowość, ze co przejazd to inaczej.

Ponad 2 tygodnie intensywnych testow na nic.

Pozdrawiam i zycze sukcesow w ewentualnych dalszych pracach.
« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2016, 21:09:09 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #211 dnia: 26 Maja 2016, 21:16:57 »
Nie dając loga marnujesz czas... Może jako jedyny jeździsz, ale za takie testy to ja dziękuję. 4h życia zmarnowałeś, bo nie wcisnąłeś głupiego ctrl+shift+F12 choć co chwila o to proszę.
Mój kanał youtube

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #212 dnia: 27 Maja 2016, 09:43:18 »
Wlodek, skad te nerwy? Czy uwazasz, ze jesli wiecej bedzie testowania to problemy znikna? Otoz nie, bo problemem nie jest brak testowania, tylko brak mozliwosci usuniecia bledow. Jezdzilem na Drawinowie, co mozna zobaczyc w tym watku. Stwierdzilem, ze koncepcja ukladania przebiegow dla tej scenerii, ale takze dla kaliskiej i innych jest calkowicie do zmiany. Byc moze, proba odzwierciedlenia automatyki ruchu kolejowego zwyczajnie nie wychodzi z powodu niestabilnosci exe i bledow w zalozeniach, ze to cos ma dzialac. Jak widac, na forum nie ma nikogo, komu by sie chcialo napisac sterowanie do scenerii, nie tylko tej, od pocztku. Praca bardzo trudna, zmudna i niewdzieczna. Nie ma zadnej gwarancji ze pomoze, ani gwarancji, ze w exe dokonaja sie zmiany ktore znow nie beda kompatybilne lub stabilne z wykonana praca. Ja zwykle testuje bo lubie dana scenerie, bo sprawia mi to przyjemnosc i swietnie sie przy tym bawie. Do testowania zabiore sie pobraniu ostatnieg pacza i rewitalizacji kompa. Odpuscilem takze kaliska, bo zwyczajnie nie ma kto to poprawic, ale zarzut ze ktos ma to w dupie jest niedopuszczalny. Wlodku, prosze, skoncz z tymi uniesieniami. Jezdzic masz dla przyjemnosci, nie dla obrazania innych.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #213 dnia: 27 Maja 2016, 10:23:57 »
Wg mnie, sterowanie duzej scenerii z duza liczba skladow, to  jakby pisac zlozony program w Assemblerze. Raczej sie to nie udaje, choc nie jest niemozliwe.

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #214 dnia: 27 Maja 2016, 16:09:07 »
Niestety dochodzimy doszliśmy do miejsca w rozwoju takiego jak w przypadku tworzenia scenerii. Tu trzeba osobnego oprogramowania do tworzenia misji. I modułu, który na tej podstawie będzie prowadził ruch. Ewentualnie wprowadzenie języka skryptowego, na podstawie którego będzie można napisać sobie każdą dowolną funkcję do sterowania w oparciu o dostępne API.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #215 dnia: 27 Maja 2016, 19:36:32 »
Misja: ep07 (prowadziło AI)
Stan ustalony: pociągi w Grodzisku OK; towarowe stanęły w rządku na wjeździe do Włodowic, pasażerskie przejechały przez Włodowice, Włodowice Zachodnie i zakończyły bieg we Włodowicach Towarowych.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #216 dnia: 27 Maja 2016, 20:37:43 »
Ja się nie unosze, tylko wkurza mnie postawa oczekiwacza. Każdy by chciał a nikt palcem nie kiwnie by chociaż raz przejechać to. Proszę u kolegi YB jeszcze inaczej wszystko wygląda. A wiec jakby więcej osob testowalo i napisalo kilka slow o przebiegu, można by cos wywnioskować. U mnie co przebieg to tez jest inaczej. Nie każdy test tu opisuje. Bo nie raz robie sobie "rundke" i ide spac, bo na rano do roboty. Mnie zastanawia motyw z opóźnieniem o 5 minut icka. Co by się stało. CHodzby w samym rozkładzie. Na poprzedniej wersji scenerii dalo to gwarancje dojechania ickiem do WDZ i wykonania manewrow bez wyprzedzania towara (wtedy chodzilo o to ze ICEK wyprzedzal towara i był interpretowany jako towar i konczyl bieg na torach towarowych w WDZ). Co prawda skutkowało to telepaniem się za towarem z WD do WDZ.

Dla przyjemności przejechałem się wersja nocno (zakładam ze niedopracowana, gdyż dzienna się sypie to i nocna musi).

Oczywiście Icek 2xEP05 dotarl do WDZ na tory towarowe. Pod S1 oczekiwal przed WD skład towarowy z traxem a zaraz za nim "na widoczność" skład z et22.
W grodzisku dwa składy pasażerskie skonczyly prawidłowo na sąsiednich torach. Dwa składy skonczyly prawidłowo w Grabowku.
« Ostatnia zmiana: 27 Maja 2016, 22:16:09 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #217 dnia: 28 Maja 2016, 13:56:49 »
U mnie IC wjechał na perony. Szkoda że stał tam też towarowy.
I używa się Ctrl+Shift+9 do logowania.

  Dodano: 28 Maja 2016, 14:59:50
Teraz wrzuciłem na ep07-183. na Grabówek lachy podg AI udało się nie odhamować składu i stoi w rozjazdach. Chwilę później pojechał towarowy w kierunku Włowodowic.
« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2016, 14:59:50 wysłana przez gfirlejczyk »
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #218 dnia: 28 Maja 2016, 15:14:46 »
U kazdego jest inaczej. Dlugo zejdzie zeby to ogarnac.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #219 dnia: 29 Maja 2016, 13:13:13 »
Jeśli używany jest event whois,  sprawdzić, czy nie jest zaszyty w multiple. Whois jest skanowanym, więc nie może być w multiple. Informacja zasięgnięta od Danniela, a Danniel od Ra (Marcin powiedział, że jego tata powiedział :) ). W Bałtyku ponoć jest whois w multiple.
ps. Ale trafiłem w godzinę :)
« Ostatnia zmiana: 29 Maja 2016, 13:15:40 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #220 dnia: 29 Maja 2016, 22:08:20 »
Dziękuję za logi. Będzie analizy. :)
Whois jest w jednym miejscu przypisane jako duplikat w multiplem, ale patrząc po quarku to exe łyka duplikaty (konfig jest wpisany w eventy) jeśli są różnego typu.
Jak ai staje w polu to niestety wszystko się posypie. Trzeba by całe uzależnienia przebiegu od następstwa składów wywalić by tylko ten jeden szlak się blokował. Na upartego można by nawet dać wykrywanie sytuacji, gdy skład utknie na odstępie powiedzmy 2x dłużej niż ma w rozkładzie, traktować to jako defekt i zamykać szlak, puszczając wszystko przebiegami alternatywnymi, ale kto by to w naszym "assemblerze" oskryptował. ;)
Mój kanał youtube

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #221 dnia: 30 Maja 2016, 08:39:36 »
Na eventach nie zrobisz, żeby to było możliwe do zdiagnozowania. Tu już tylko skrypty Cię ratują. Specjalnie dla Ciebie je robię.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #222 dnia: 30 Maja 2016, 19:07:05 »
Misja: ep07 (prowadziło AI)
Stan ustalony: pociągi w Grodzisku OK; towarowe stanęły w rządku na wjeździe do Włodowic, pasażerskie przejechały przez Włodowice, Włodowice Zachodnie i zakończyły bieg we Włodowicach Towarowych.
Niezłe jaja.
EVENT LAUNCHED: tor2188:event0 by et21-331
Train detected: TME801
Gdzie taki pojazd nie występuje u mnie a skład o takim rozkładzie porusza się w przeciwnym kierunku. Włodowice go nie wpuszczą bo nie jest przewidziany w przebiegach.

  Dodano: 30 Maja 2016, 19:16:19
Teraz wrzuciłem na ep07-183. na Grabówek lachy podg AI udało się nie odhamować składu i stoi w rozjazdach. Chwilę później pojechał towarowy w kierunku Włowodowic.
Co tu poszło nie tak? Patrząc po logu to widzę, że IC zrobił oblot i poleciał z powrotem oraz brutto4 minęło Włodowice.
« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2016, 19:16:19 wysłana przez Stele »
Mój kanał youtube

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #223 dnia: 30 Maja 2016, 20:25:18 »
Log jest z wcześniejszego przebiegu. Wtedy IC trafiło w perony za towarowy.
W następnym AI przeładowało skład osobowy (przynajmniej tak to wyglądało). Loga nie zapisałem bo stwierdziłem, że to bez sensu.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #224 dnia: 30 Maja 2016, 21:13:03 »
Drugi skład z EU07-033 podjechał jako drugi i utwierdził sobie przebieg, zwiększając licznik, stacja czekała już na skład trzeci. Pierwszy skład z EP08-013 rozwiązał wtedy przebieg i EU07-033 ponownie wyzwoliła wjazd tym razem jako skład trzeci. Towarowy wjechał jako skład czwarty czyli Ic, choć powinien jako trzeci. Wychodzi, że gdzieś jest nadmiarowe rozwiązanie, bo w momencie pierwszego utwierdzenia wjazdu dla EU07-033 musiało już być rozwiązane po EP08.
Było rozwiązanie w peronie i kolejne na wyjeździe na kraniec mapy. Usunąłem te drugie i dałem we wszystkich torach stacyjnych (też prowizorka straszna). Wrzucę jak puszczę test i przebiegnie on pomyślnie.
Lipa, nie wiem czemu w sumie, bo wszystkie stacje działają na tym algorytmie a w Grodzisku są cyrki. Mam jeszcze jeden pomysł ale go też trzeba sprawdzić.
<facepalm> Dwa dni kombinowałem, zmieniając przypisania na paczce tga, a eventy na paczce dds gdzie też testowałem...
Pierwszy test pomyślny. Puszczę jeszcze kilka razy i jak nic nie wylezie wrzucę paczkę.
Kolejny test przebiegł pomyślnie. Aktualna paczka. Miłego szukania kolejnych niedoróbek. ;) http://eu07.pl/userfiles/23180/bugs-drawinowo_040616.7z

Prośba do kogoś z maxem o konwersję załączonego pliku scm na max9 lub starszy. Mi i Matkowi wysypuje skrypt i nie mogę zdiagnozować na czym.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2016, 18:51:48 wysłana przez Stele »
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #225 dnia: 04 Czerwca 2016, 21:04:16 »
Czy jak wprowadzasz poprawki to one sa nanoszone do obu wersji czy tylko dziennej?
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline joey

  • Deweloper
  • Wiadomości: 420
  • the Invisible Man
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 207
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #226 dnia: 04 Czerwca 2016, 21:21:12 »
Max 7. Wywalalo na braku srednikow we wpisach.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #227 dnia: 04 Czerwca 2016, 21:29:04 »
Póki co tylko dzienna skoro są problemy. W nocnej będą jaja z EP05 jako ai.
Joey, dziękuję. No to mam całą scenerię w maksie. Zwymiarowałem jakiś czas temu stare domki to je zaimportuję ponownie by mi się helpery dobre ustawiły i w miarę weny coś się z otoczeniem pobawię. Zobaczymy jak mi się to spodoba. :)
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2016, 21:34:44 wysłana przez Stele »
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #228 dnia: 04 Czerwca 2016, 21:44:15 »
Mi chodzi o zmiany w eventach itp. Sklady można w sumie dopasować takie jak w dziennej. Zamiast ep05 dac dziewiatke lub cos innego. Mi chodzi o mechanikę działania scenerii. A pytam bo w każdej paczce sa obie wersje, tych poprawkowych także.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2016, 21:46:15 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #229 dnia: 04 Czerwca 2016, 22:16:00 »
Wrzucam całościówki ale nie dostosowuję nocnej z lenistwa. Nie będzie cyrków na dziennej to to zrobię i jak będą problemy z ep05 to niestety zostanie podmieniona na coś bardziej "siódemkowego".
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #230 dnia: 04 Czerwca 2016, 23:13:16 »
2x ep08 w ukrotnieniu. Jak będziesz dostosowywać nocna to porponuje te same składy no inne wagony zwłaszcza nocne. Jak ktoś będzie chciał 2xep05 to sobie sam wstawi.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2016, 23:17:34 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #231 dnia: 04 Czerwca 2016, 23:28:07 »
Tylko EP08 ma niższa eksploatacyjną, więc trzeba by jej rozkład przeliczyć. Choć z tego co pamiętam obecne też nie były przeliczane póki co. Chciałbym EP05 zostawić, bo wkręciłem się w te ukrotnione lokomotywy. Coś innego niż w reszcie scenariuszy i pokazuje twoje modyfikacje kabiny. Jak głupieje, to będzie trzeba to poprawić, męcząc resztę exemajstrów w razie konieczności.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2016, 23:30:10 wysłana przez Stele »
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #232 dnia: 05 Czerwca 2016, 00:10:53 »
Zapytam jeszcze jak wylaczyc te zolte napisy polecen manewrow?
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #233 dnia: 05 Czerwca 2016, 00:35:20 »
Ustawić w ini język inny niż pl/en/cz lub wywalić polskie pliki. W sumie zwykło się ich nie dawać, ale może kiedyś trafi się ktoś głuchy, komu będą potrzebne. Najmniej inwazyjne będzie ustawienie domyślnego języka na none czy coś w ten deseń jeśli zadziała.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2016, 00:41:21 wysłana przez Stele »
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #234 dnia: 05 Czerwca 2016, 01:18:49 »
Test dzisiejszy zakonczony powodzeniem w 99,9%.
A dlaczego 99%? Gdyz w Grodzisku doszlo do dziwnego zdarzenia, jakby sie zwrotka pod wagonem przestawila i czesc skladu byla na jednym, a czesc na drugim torze. Co ciekawe damagestatus obu wagonow był OK, a powinien być coupler brokem, bo w koncu nastapilo rozerwanie. Poza tym wszystkie sklady dotarly do swoich celow. W drodze powrotnej na icku lapiemy opóznienie w Grabowku. Wszystkie przejazdy były zamkniete. Mysle, ze tak moze zostać. Na samym koncu mapy i tak nie szukamy tamtych skladow. W skladach można dac traxx'a KM,bo  lepiej się zbiera z tym długim ickiem powrotnym.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2016, 09:56:59 wysłana przez Pedrosiasty »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #235 dnia: 05 Czerwca 2016, 17:17:26 »
Chyba miałem raz przypadek, że w Grodzisku jakiś wagon rozjechało ale po zjechaniu z rozjazdu wskoczył na dobry tor. Brakuje tam blokad na głowicy w stronę końca mapy, ale wydawało mi się, że oba składy jadą po tym samym przebiegu. A przynajmniej taki efekt uzyskiwałem ostatnio. :D Jak mają jechać na różne, to zmienię by oba jechały na prawo i wtedy jak drugi poprzestawia pierwszemu zwrotnice, to nic złego się nie stanie.
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #236 dnia: 05 Czerwca 2016, 17:51:16 »
Niestety drugi test z dziś zakończony fiaskiem. Masz tam jakas losowość? Towarowy wpierdziela się w perony na tory IC, mój icek jedzie w troy towarowe. Jedynie zamiast traxa mam epoczke09. Scenariusz niestabilny. Ale jest mala roznica. Zauwazylem jeśli wyprzedzę tego byczka przed WD to pojade na tory ic. Kiedy dojezdzalem wczoraj do WD to oboje przed WD staliśmy pod s1 na wjezdzie do WD. Tym razem Byk miał dziś wjazd do WD przedemna i jechal przedemna caly czas. Ten byk powinien stać pod S1 przed WD doputy, dopóki ja z IC nie mine stacji WD.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2016, 17:56:01 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #237 dnia: 05 Czerwca 2016, 18:21:09 »
Nie, byk powinien stać w peronach w WD i czekać na przelot IC. Proszę, loguj w debugu!
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #238 dnia: 05 Czerwca 2016, 20:06:38 »
Ok puścimy ten skład jako AI i popatrzymy w debugu. W każdym razie zauważ ze cos idzie nie tak. Jednego dnia jest ok, a innego już nie.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2016, 20:08:41 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #239 dnia: 05 Czerwca 2016, 21:18:06 »
Drawinowo.scn, ep07-183 (AI), wszystko ok, poza przełożonym rozjazdem pod składem EP08-013 (pół pociągu na jednym torze, pół na drugim). Log w załączniku.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.