Autor Wątek:  Drawinowo - modyfikacje sterowania  (Przeczytany 181713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mrofkojat

  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Stycznia 2016, 14:42:21 »
Przejechany PE5316, żadnych problemów. Rozkład hula.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Stycznia 2016, 21:14:01 »
Moja wersja rozkładu dla wersji nocnej Drawinowa dla EP05. Dodac odpowiednie wpisy.
To nie dotyczy patcha. Przenoszę na życzenie Stele'go.
Sawi
« Ostatnia zmiana: 29 Stycznia 2016, 12:57:24 wysłana przez Sawi »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Stycznia 2016, 21:40:14 »
Przesunąłbyś pozostałym rozkładom godziny? Przypisanie rozkładu powrotnego dla icka będzie trzeba wyprowadzić z ctr do scn skoro ma mieć inną lokalizację. Nazwy rozkładów bym zostawił dla porządku i wrzucił je do drawinowo/noc/ jeśli exe i rainsted nie będą miały nic przeciwko głębszej strukturze.
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Stycznia 2016, 21:46:49 »
Na drawinowie noc nie da się jezdzic. Napiecie za Drawinowem siada poniżej 1500v i nie można zalaczyc szybkiego. Po dodaniu wpisu pwr dojechałem do W Zach ale znowu na grupe towarowa!!!

« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2016, 22:47:06 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Stycznia 2016, 22:54:08 »
Gdzie brutto3 wcięło?
Mój kanał youtube

Offline HTD

  • Wiadomości: 697
  • "Twoja stara mieszka w Boldach" xD
    • Zobacz profil
    • I like trains
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Stycznia 2016, 22:55:26 »
Rozkład hula, co ma nie hulać jak ma W4 przypisane? Ale Grodzisk Zachodni - 12:30.
Po drodze te same problemy co zwykle, ale na plus należy zauważyć kilka ważnych spraw. Po pierwsze - trasa jest całkowicie przejezdna, tzn. po odczekaniu ponad 10 minut na wjazd do WDZ w końcu ten wjazd dostałem. Co prawda odczekałem sobie trochę ekstra na S5, nie ruszałem od razu, ale po kilku minutach tak sobie ruszyłem i na następnym się wjazd zapalił. No OK, opóźnienie łączne jakieś 15 minut. Ale kolejny plus - wjechałem na właściwy tor ;) Co więcej, nawet dostałem manewry po następny skład, więc jedynie 2 minuty po godzinie planowego odjazdu byłem gotowy do drogi powrotnej. Ale nic z tego, na wyjazd z WDZ też musiałem odczekać. W sumie zebrało się równiutkie 10 minut opóźnienia do Grabówka. Z planowym opóźnieniem zatrzymałem się w Grabówku i sobie czekam rozkładowe 2 minuty. I tym razem negatywna niespodzianka - wyjazd opóźniony o kolejne 2-3 minuty. Dalej już bez utrudnień.

Wygląda, że sterowanie działa prawidłowo, nic się nie blokuje. Został chyba jedyny problem z ustawieniem samych rozkładów dla towarowych, żeby szybciej zwalniały tory. No i dla icka też trzeba zmienić, bo on tyle koni mechanicznych nie ma, żeby przejechać to w tym czasie nawet na samych S2.

Zauważyłem też taką dziwną sprawę - jakby tym razem mój pierwszy skład był cięższy, ktoś doczepiał do niego jakieś wagony? Czy tylko mi się zdawało? Jak jeździłem poprzednio skład do WDZ był dużo lżejszy (krótszy) od powrotnego. Wyraźnie lżejszy i krótszy, chociaż może wrażenie stąd, że zwykle tę trasę jeździłem nocą, a nocny skład był trochę inny, nie mówiąc już że ciągnięty przez EP05.

I jeszcze jedno - w związku z przejezdnością trasy byłoby super fajnie, jakby można było jeszcze jeździć nią w nocy. Nie wiem z czym to jest związane - ale grafika w scenerii dziennej jest paskudna. "Ściany lasu" pojawiają się "znienacka" ;) Miejscami jest pustynnie. Miejscami coś się pierdaczy i obiekty migotają i jakby się tak trzęsą na boki. Tego wszystkiego w nocy nie widać, a dodatkowo jakiś przyjemniejszy klimat jest.

Tyle, że trzeba rozkłady przepisać i nie wiem czy coś jeszcze nie trzeba zmienić w scenariuszu nocnym.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Stycznia 2016, 22:56:47 »
Stoi przed wlodowicami zach pod s1. Za to na nasze tory wjechal jadący za nami pospiech z siodemka. I za chwile będzie kaszana, gdyż ta siodemka pojechala z wagonami wg ms2. Widze ze od dłuższego czasu jest z tym problem. Nieznam się na eventach (gdybym się znal to bym nikomu glowy nie zawracal tym), kompletnie ich nie rozumie, jednak proponuje rozwiązanie pośrednie. Dostawic do papug lokomotywe. I wywolac odpowiednie zdarzenie recznie np. shift+1. Poda się sygnal i powinno hulac. Jak widać ta scn to jedna wielka zagadka.
« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2016, 23:05:04 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Stycznia 2016, 23:30:21 »
Czyli przegoniłeś. Na obecnym sterowaniu nie umiem tego zabezpieczyć. Jadąc rozkładowo brutto3 zawsze pakuje się przodem. Może w wersji nocnej coś się blokuje przez rozkłady. Obadałeś pozostałe składy dla gracza, czy gdzieś nie sterczą na W4?
Zaproponowane rozwiązanie nie jest żadnym rozwiązaniem. Już lepiej by było zablokować podawanie wjazdu do WDZ i wszystkie składy brać na stój po wjazdowym i tam odpytywać kto zacz.
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Stycznia 2016, 23:35:44 »
Ja kiedyś opóźniłem wyjazd naszego icka z ep05. I to podzialalo. o jakies 5 do 7 minut. To samo robilem z epoka. Sklady Ai jezdza. Ten byk mnie zdziwil. Wczesniej blokowal szlak o stacje wcześniej. Obserwujac samo ai widziałem ze skład z ep05 nie przekraczal setki. Nawet na magistrali 160 jechal vmax 100.  A wiec na moje jeśli celowo opóźnimy wyjazd icka to chyba lepiej jest niż jechać za towarem na widoczność.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Stycznia 2016, 23:45:00 »
To albo masz jakieś nieaktualne pliki albo późna godzina posypała rozkład. W wersji dziennej osiąga rozkładową.
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Odp: patch MaSzyna 01.16.rar
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Stycznia 2016, 23:47:58 »
Opoznilem ja o 7 minut. Zobaczymy co zrobi ale jutro. Dzis już mi się niechce.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Stycznia 2016, 23:25:30 »
W scenariuszu nocnym powinno wystarczyć przesunąć czas w rozkładach i zmienić event przypisujący rozkład powrotny dla icka. Chciałbym mieć jednak rozkłady dla wszystkich składów przed tą operacją by nie robić tego na dwa razy.
Zestawienia składów nie zmieniałem.
Ściany lasu poprawię. Chciałbym pobawić się otoczeniem. Marzą mi się Włodowice ciągnące się kilometrami, przy których Rochowice by wysiadły, ale doba ma 24h. Zacząłem od sterowania bo to kuleje. Teraz na kilkanaście przejazdów testowych wszystko przebiegało poprawnie. AI nie jedzie pod kreskę epoką, ale stara się trzymać rozkładową i nigdy nie wyprzedzał brutta3.
« Ostatnia zmiana: 29 Stycznia 2016, 12:54:45 wysłana przez Sawi »
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #42 dnia: 31 Stycznia 2016, 20:32:29 »
Przesunalem czasy teraz odpalam i jazda. Zmieniam loka na tego swojej produkcji Ep05-22.
Niestety znowy zaliczyłem grupe towarowa. Przegonilem skład z et22 1008. Teraz opóźniam wyjazd składu z ep05 o minimum 5 minut w rozkładzie.

Ta sceneria to jakiś obled. Pomimo ze jedzie się planowo to składy robia co chcą. Mam dość. Opoznienie prawdopodobnie spowodowalo to co na screnach. Wersja nocna w zasadzie do wyzucenia na smieci. Jeśli wersja dzienna jest przejezdna (a tego jeszcze nie wiem) to zrobienie nocnej zamieniając składy na oświetlone bez zmian ilości wagonow i rodzaju lokomotyw, nie będzie już problemem. Oczywiście rozkłady do zmiany.

« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2016, 22:26:51 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Lutego 2016, 14:05:15 »
@EP08_015: w mojej opinii, błąd musi leżeć po twojej stronie, bo ja na swojej paczce po zmianach od @Stele mam wszystko w porządku. Towarowy wjeżdża tam gdzie ma jechać, a mój skład jedzie tam gdzie powinien. Manewry po skład powrotny również przebiegają bez problemu. Proponuję przetestować zmiany od @Stele na czystej paczce z zainstalowanym paczem.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Lutego 2016, 14:13:09 »
Jeśli wcześniej dało się go przegonić to nadal się da. Opóźnienie mu wyjazdu tak jak Epek proponuje jest prostym acz skutecznym rozwiązaniem. Włodowice gł. są prostacko napisane i tam niczego nie przytrzymam póki co.
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Lutego 2016, 17:22:41 »
Zrobmy mu tam planowy postój by towar mógł spokojnie wyjechać. Tylko w peronach. Trzeba na moje stara wersje nocy wywalic i zrobić nową na podstawie dziennej jeśli jest przejezdna i po zmieniać godziny w rozkładach.
« Ostatnia zmiana: 01 Lutego 2016, 17:24:42 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Lutego 2016, 17:29:49 »
Nocna niczym nie różni się od dziennej. Tylko składy inne i godzina. Nie mogę go tam przytrzymać bez przepisywania obsługi całej stacji. Zrobimy to porządnie w swoim czasie na innych pociągach kompletnie.
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Lutego 2016, 19:43:09 »
Twoim zdaniem wystarczy zmienić godziny rozkladow? Ok zmieniłem to czemu przeganiam towara? Co proponujesz? Jakis postoj w rozkładzie gdzies na szlaku pomimo wolnej drogi na semku? Przy okazji wydzieliłem te same składy z pliku sc3_sklady noc do pliku drawinowo_noc i przypisałem zmienione rozkłady. Nie zmieniałem czasów a jedynie same godziny i dzieki temu będzie zestaw scenariuszy nocnych. Teraz mi się exe wykrzacza na czyms. Mam dość. Ostatnie podejście, ale z innej strony. Przerobka misji dziennej na nocna ze zmiana wagonow na te z oświetlonymi oknami+nowe rozkłady. Jestem wlasnie na powrocie we Wlodowicach i widze ze skład z EP07-187 stoi pod S1 semafor C blokując szlak a za tym skladem w peronach we Wlodowicach stoi towarowy z Grodziska. Domyslam się ze  misji towarowej z Grodziska nie da się ukonczyc przez blokujący skład pasażerski za wlodowicami pod semaforem C.

Sklady na screnach, za to mój skład z EP05 powrocil do Grodziska.

Jedną rzecz kosmetyczną. O 01 w nocy robi się poranek jakby była
5 rano.


Wystawiam plik drawinowa_noc, czyli zmienionej wersji dziennej. Ma niewiele wspólnego ze stara wersja. Scenariusz przejezdny z wyjątkiem wyżej opisanego składu towarowego, który także na wersji dziennej szwankuje.

  Dodano: 02 Lutego 2016, 21:25:39
Semafor który blokuje nam wyjazd pospiecha w grabowku to   grabowek_pzs_c .
Odswiezylem wszystkie pliki. Wszystkie składy puscilem jako ai. I co się okazalo? W scenariuszu dziennym epoka znowu na torach towarowych. EP09 jechala jako pojazd prowadzony przez komputer.
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2016, 21:23:32 wysłana przez Sawi »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Lutego 2016, 22:01:59 »
Zostaw to. Będę miał siły i chęci to wszystko wyleci do gołych torów i oskryptuję to od podstaw po swojemu. Zobaczymy czy będzie lepiej. ;)
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Lutego 2016, 23:03:55 »
Dodalem mala *** i jak na razie.... Jeszcze jeden test zrobie dla pewności. Bo być może jest tak ze raz pojdzie wszystko ok a raz nie. To co pisałem o tym semaforze. Dodalem ten wpis. I teraz oglądam ai. Ep09 się sama odczepila, wykonala manewry i wrocila do grodziska. Ostatni skład towarowy wlasnie dociera do WDT. Pospieszny dotarl do WDZ. Mój pospieszny dotarl do Grodziska. Stoi tez tam na torach towarowych ten byk z talbotami. Na samym końcu Grodziska, stoja 2 ekspresy. Sklad z Ep09 ten powrotny, jest ciagle w drodze. Jedzie dziwnie powoli. No ale już raczej na nic nie będzie miał wpływu.

Wyglada na to ze wszystko tym razem przebieglo bez zaklocen.


Czy zastosowanoi tam w zdarzeniach jakas losowość? i od czego może zalezec to ze cos pojdzie ok a innym razem nie. Czy to jakim skladem startujemy, może mieć wpływ na przebieg misji, o ile jedziemy zgodnie z przepisami?

« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2016, 23:18:47 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Lutego 2016, 23:49:57 »
Wpływ na przebieg ma kolejność składów na różnych posterunkach. Jest tam trochę jazdy równoległej i mijanek na stacjach. Niektóre konfiguracje nie zostały przewidziane. Naprostowałem sporo dziwadeł, jak czekanie z przelotem po towarowych w Lachach na przejazd pociągu w przeciwnym kierunku. Scenariusz działa zdecydowanie zbyt losowo i nie umiem tego poprawić. Wolę przepisać by wszystko było po mojemu. Wtedy będę wiedział dlaczego coś jest jak jest przynajmniej.
To co teraz uzyskałeś to przejazd wzorcowy z tego co piszesz. Cztery brutta w WDT, dwa pośpiechy za Grodziskiem na krawędzi mapy, pośpiech, brutto i icek w Grodzisku. W Grabówku i Włodowicach chyba jeszcze po jednym składzie kończy.
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2016, 23:52:24 wysłana przez Stele »
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Lutego 2016, 22:15:03 »
Kolejny test. Nocna jazda na towarku z Grodziska do WDT zakonczona powodzeniem. Wszystkie sklady AI dotarly do swoich stacji przeznaczenia. EP05 sama wykonala manewry i udala się w droge powrotna. Moj sklad jak i pospiech przede mna nie zostały zablokowane pod semaforem C. Oczywiście by EP05 mogla powrocic musialem zrobic mala modyfikacje w evencie przypisujacym rozklad wraz z jego modyfikacja (sc3_events_noc.). Ponadto nic więcej nie było modyfikowane. Screenow nie zamieszczam bo nie ma sensu. Dodalem troszke taboru do lokomotywowni. Troche tam pusto.
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2016, 23:14:44 wysłana przez Sawi »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Lutego 2016, 23:00:30 »
Coś tam jeszcze chcesz dłubać? Aktualizujesz załącznik w którejś wiadomości? Jak jest przejezdność w większości przypadków to wrzuci się do patcha jako wersję nocną by coś było póki co.
Mój kanał youtube

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Lutego 2016, 23:08:22 »
Jeszcze chce przejechać każdy scenariusz. I wtedy dam. Przy okazji można by zrobić rozkład dla pospiecha z Drawinowa do WDT. Dlugo się nie czeka na odjazd, a można ten skład wyciagnac do prowadzenia. Tak samo skład z ET21. Mam wypisane czasy odjazdow.
trainset pe1201 drawinowo_tor2end 10.0 0.1
//$o Pospieszny z Drawinowa do WDZ. Odjazd 10:48
trainset tme801 grabowek_tor12pocz 2.0 0.1
//$o Towarowy 1 z Grabowka. Odjazd 10:30
trainset tme701 grabowek_tor14pocz 1.0 0.1
//$o Towarowy 2 z Grabowka. Odjazd 10:42
trainset tme801 grodzisk_zach_tor5end 50.0 0.1
//$o Towarowy 2 z Grodziska do WDT. Startuje po Icku
I ich odpowiedniki nocne. Tymi skladami mozna smigac. Dlugo sie na odjazd nie czeka. Kusi mnie jeszcze zamiana maximy na innego loka np ST43 i BR285 by mozna bylo tym jezdzic, ale nie wiem jak sie pózniej to zachowa w przypadku przejezdnosci.


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2016, 23:18:01 wysłana przez Sawi »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Lutego 2016, 23:43:27 »
Mnie parę razy kusiło, żeby ten pospieszny z Drawinowa przenieść do Grodziska i mieć pociąg do pary z drugim pośpiechem.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #55 dnia: 05 Lutego 2016, 18:40:03 »
Czy ma ktoś rozpisane rozkłady dla reszty składów? Pytam gdyż sam nie przejade każdym składem po sCN i nie spisze czasów. Pomorze ktoś?
« Ostatnia zmiana: 05 Lutego 2016, 21:53:11 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline HTD

  • Wiadomości: 697
  • "Twoja stara mieszka w Boldach" xD
    • Zobacz profil
    • I like trains
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #56 dnia: 05 Lutego 2016, 23:03:34 »
Wrzuć pliki, chętnie przejadę. Na starej wersji pewnie się będzie blokować, z resztą nie wszystkie składy są oznaczone do jazdy. Znaczy się mówię o nocnej, nocną bardzo chętnie.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Lutego 2016, 23:15:31 »
Nocna się kaszanila. Nocna to obecnie przerobiona dzienna.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline HTD

  • Wiadomości: 697
  • "Twoja stara mieszka w Boldach" xD
    • Zobacz profil
    • I like trains
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Lutego 2016, 12:23:50 »
A gdzie mogę znaleźć tę przerobioną dzienną? :) (Tzn przerobioną na noc)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Drawinowo - modyfikacje sterowania
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Lutego 2016, 12:36:27 »
Póki co linku nie znajdziesz.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".