Autor Wątek:  Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )  (Przeczytany 3191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MichałŁ

  • Wiadomości: 1179
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 37
Na koniec mała prezentacja filmowa M62 w rosyjskiej wersji, który znajdzie się w Teście jak zrobię/dostanę dźwięki i spasuję kabinę z modelem zewnętrznym.
Kabina super, wózki rodem z TE109 lub M62U (ale to szczegół), no i Hasler SŁ-2M stosowany na początku w ST44...

Jak dla mnie MEGA!

PS. no i z tyłu widzę skład Ex Odra;)
Jednoczłonowy gagar na takich wózkach ma oznaczenie DM62. I nie są to takie same wózki jak na TE109.
Co do samego obiektu testów to już widzę po filmiku że trzeba uruchomić manometr zbiornika wyrównawczego i dobrze zeskalować manometr podwójny PG, ZG. Wreszcie jakiś porządny spalinowy sprzęt do maszyny. Przydała by się tylko "fikcyjna" normalnotorowa wersja żeby można było coś podpiąć i śmigać po obecnych sceneriach.

Reg. obowiązki 11a.
Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2015, 10:42:51 wysłana przez Benek »

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Stycznia 2016, 20:37:12 »
Osoba która najwięcej zrobiła opuściła forum jaki tu jest sens.
Posprzątane jak sam stwierdziłeś emocje opadły. Bocznica.
Sawi
« Ostatnia zmiana: 07 Stycznia 2016, 06:18:39 wysłana przez Sawi »

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Stycznia 2016, 20:50:41 »
Nie mniej jednak poprawi @Ra do exe bardzo dużo zmieniły. Wszyscy o tym wiemy lecz go tu nie ma. Ktoś jest winny i na stracie @Ra wszyscy tracimy.

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Stycznia 2016, 21:29:23 »
A co tu oceniać, ktoś zawinił i straciliśmy dobrego programistę od exe. A co do traxxa to nie są narzekania, chyba że ty tak myślisz ale jesteś w błędzie.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Stycznia 2016, 21:36:27 »
Nie mniej jednak poprawi @Ra do exe bardzo dużo zmieniły. Wszyscy o tym wiemy lecz go tu nie ma. Ktoś jest winny i na stracie @Ra wszyscy tracimy.
Klimczok, będę brutalny, idź szukaj winnych, a dalej, jak znajdziesz, weź topór i utnij im łeb. Każdy wie, że @Ra zrobił dużo, każdy wie jak to się stało i każdy niech oceni na własny użytek. @Ra nie potrafił zaakceptować pewnych postawionych warunków przez blisko 9 miesięcy. Były prowadzone negocjacje, które nic nie dały. Pora przestać się użalać. Dopiszę, że mnie osobiście ostatnie pomysły @Ra nie przypadły do gustu, i z plotek wiem, że nie tylko mnie... a że z plotek to dalej zamilknę. Odszedł sam, nie przyjmując żadnych propozycji, do końca stawiał tylko swoje warunki. Odszedł po publikacji źródeł Przez Administratora @Shaxby, masz jeszcze jakieś żale? Zamilcz więc, bo prawda nie jest czarno-biała i taka, jak to przedstawiasz. Wiem, że odpisuję ostro. Może nawet moderator usunie to na bocznicę, ale nie widzę powodu dla tolerowania postów (już któryś z rzędu) @Klimczok_mk, bo nie wnoszą nic do dyskusji.
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2016, 21:37:47 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Stycznia 2016, 21:37:29 »
Masz tego beta to pojeździj sobie traxxem. Na 470 też się jakoś da. Przecież też się jedną wajchą steruje. :P
Mój kanał youtube

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Stycznia 2016, 21:41:55 »
Ty też jesteś wcale nie lepszy czekałem aż się odezwiesz i wrzucisz swoje zaśniedziałe pięć groszy do tego tematu. Sam nie wiele robisz bo zatrzymałeś się w miejscu więc powinieneś się najmniej wypowiadać. Twój czas już minął dawno i dorzucasz tylko swoje mądrości które i tak każdy ma gdzieś.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Stycznia 2016, 21:45:22 »
Kolego, jak na kogos kto siedzi w temacie od niespelna 5lat i potrafi robic tabliczki z piwem za 4.50PLN to troche malo. Nie szalej tutaj bo caly IRC zrywa boki :D

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Stycznia 2016, 21:54:45 »
Panowie przywołuję do porządku. Tomek lepiej się ucisz i naucz się z szacunkiem wyrażać do starszych osób. To nie ma być wyliczanka kto co i ile zrobił i tym bardziej kolejny dym. Już tego wystarczy tym bardziej, że sporo tego ostatnio było i niezbyt dobrze się to skończyło. Nie ma co lamentować nad rozlanym mlekiem. Niestety stało się i czasu nie cofniemy. Życie toczy się dalej. Trzeba je powycierać i małymi kroczkami ruszyć dalej. Choćby to miały być mikroskopijne, ale grunt by do przodu.
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2016, 21:58:05 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline queuedEU

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1265
    • Zobacz profil
    • Celebrity Maszyna
  • Otrzymane polubienia: 33
Odp: Podsumowanie pracy włożonej w MaSZynę (Symek nie zdycha :D )
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Stycznia 2016, 01:43:21 »
Można zrobić w kolejności "udziałów" :)

Te czarne kreski pomiedzy kolorami to moge byc ja ;d

  Dodano: 07 Stycznia 2016, 01:49:39

Testowałem to dziś i wcale nie powala. Poza tym bazują na sterowaniu z Maszyny, co jak dla mnie jest wbrew licencji. Mogli wymyślić inny system uruchamiania i sterowania. A impuls jest praktycznie beznadziejny bo steruje się tylko jedną wajchą. Jak by @yb udostępnił źródła do rozruchu impulsowego to już dawno mielibyśmy lepszy sprzęt na torach chociażby traxxa.

Jak wbrew licencji, o czym Ty mowisz? Wiesz w ogole kto pisze sterowania do TD2?
« Ostatnia zmiana: 07 Stycznia 2016, 01:49:39 wysłana przez queuedEU »