Autor Wątek:  Problemy z działaniem forum eu07.pl  (Przeczytany 4345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problemy z działaniem forum eu07.pl
« dnia: 24 Lutego 2005, 22:54:42 »
Witam, mam problemy z poruszaniem się po forum. Często wyświetla mi się zamiast forum:

Warning: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (111) in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: MySQL Connection Failed: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (111) in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Bł±d Krytyczny

Could not connect to the database


Sprawdzałem na kilku komputerach, na wszystkich forum zachowuje się podobnie [raz na jakiś czas się wywiesza]
Pozdrawiam, Nicolass

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Problemy z działaniem forum eu07.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lutego 2005, 22:59:02 »
Wlasnie to samo ja zaobserwowalem, kilka razy restartowalem serwer mysql ale nie pomoglo, a logi nic nie mowia... Mysql wydaje sie dzialac bez zarzutow.

Iwan, chyba dysk jednak siada...
Pozdrawiam,
Winger

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Problemy z działaniem forum eu07.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lutego 2005, 11:53:58 »
Cytat: "Nicolass"
Witam, mam problemy z poruszaniem się po forum. Często wyświetla mi się zamiast forum:

Warning: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (111) in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: MySQL Connection Failed: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (111) in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Bł±d Krytyczny

Could not connect to the database


Sprawdzałem na kilku komputerach, na wszystkich forum zachowuje się podobnie [raz na jakiś czas się wywiesza]


mam to samo ale daje odśwież i wszystko ok
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

  • Gość
Problemy z działaniem forum eu07.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Marca 2005, 22:43:24 »
Sluchajcie, a moze problem nie lezy po stronie dysku, serwa, czy mysql-a, moze to byc zwiazane z wadliwym dzialaniem skryptu phpbb. Podobno jest dostepna poprawiona wersja phpbb z latami dla luk w zabezpieczeniach i z kilkoma poprawkami usterek dostrzezonych we wczesniejszych wersjach skryptu. Moze to jedna z takich usterek jest przyczyna tych komunikatow. Nie znam sie az tak dokladnie na tym, wiec moge sie mylic, ale byc moze warto to sprawdzic...
Pozdrawiam!

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Problemy z działaniem forum eu07.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Marca 2005, 22:54:30 »
phpbb nie powodowaloby raczej takiej sytuacji gdy dysk zamiera i nie odpowiada na zadne zapytania z kontrolera (chyba ze jak to Iwan zauwazyl kontroler siada).
Pozdrawiam,
Winger

Offline tommik

  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Problemy z działaniem forum eu07.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Marca 2005, 14:52:03 »
Cytat: "Kozi"

mam to samo ale daje odśwież i wszystko ok

U mnie to samo, tylko odśwież nic nie daje. Ostatnio przez 5 dni nie mogłem wejść na eu07.pl

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
Problemy z działaniem forum eu07.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Marca 2005, 15:23:59 »
Nie było bo Iwan wyjechał na dwa tygodnie i nie miał kto serwera pogłaskać.