Autor Wątek:  Propozycje i zgłoszenia w celu ulepszenia rozwoju symulatora  (Przeczytany 4923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiggle

  • Deweloper
  • Wiadomości: 477
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 141
Propozycje i zgłoszenia w celu ulepszenia rozwoju symulatora
« dnia: 22 Września 2015, 20:33:00 »
Dlatego też dobrze byłoby, aby osoby, które serio chcą pomóc w rozwój symulatora, niech się zgłaszają do administracji czy też innych osób odpowiedzialnych za rozwój symulatora, po to aby przeprowadzić tymi chętnymi rozmowy kwalifikacyjne, czy rzeczywiście im zależy na pomocy czy tylko na nielegalnym otrzymaniu niewydanych modeli.. Chociażby spisać dane osobowe tych nowych osób, spisać z nimi umowę, że nie odejdą przez jakiś okres czasu, czy też zobowiązują się do pomocy i jakoś ich pilnować. :/
Wydzielam do osobnego wątku i zmieniłem nazwę tematu.
Sawi
« Ostatnia zmiana: 22 Września 2015, 21:26:04 wysłana przez Sawi »
Maszynista Instruktor
POLREGIO Zakład Wielkopolski

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Odp: Zdjęcia poszczególnych części jednostek EN57 / EN71.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Września 2015, 20:47:55 »
Umowę? Tutaj nikt nikogo na siłę nie trzyma. Parę lat do tyłu to inaczej wyglądało. Najpierw jako kandydat czy tam aplikant na BT, potem BT itd, ale to padło bo chętnych było brak. Sporo ludzi też na swój sposób się wykruszyło. Po prostu życie. Brak czasu, życie rodzinne, obowiązki itp historie. Tak to już bywa.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Wiggle

  • Deweloper
  • Wiadomości: 477
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 141
Odp: Propozycje i zgłoszenia w celu ulepszenia rozwoju symulatora
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Września 2015, 21:25:48 »
No rozumiem, bo różnie w życiu bywa. :/ Nie mniej jednak trzeba byłoby zrobić nwm.. Jakiś nabór na deweloperów czy coś, aby pokazali swoje umiejętności i przyłączyli się do grona deweloperów, aby pomagać w rozwoju symulatora... Przyznaj szczerze ile teraz osób w sumie pracuje nad symulatorem?
« Ostatnia zmiana: 22 Września 2015, 21:27:03 wysłana przez Sawi »
Maszynista Instruktor
POLREGIO Zakład Wielkopolski

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Propozycje i zgłoszenia w celu ulepszenia rozwoju symulatora
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Września 2015, 21:31:48 »
Tak jak wspominałem wcześniej nie ma czegoś takiego jak przymusowa praca na tym forum. Nikt nie płaci twórcom za poświęcony czas. To jedynie ich dobra wola. Chcesz pomagać problemu nie ma. Mam jakieś dziwne wrażenie, że zbyt wiele chcesz jak na początek. Weź to sobie na chłodno tzn najpierw udowodnij, że twój zapał nie jest słomiany i czas pokaże. No i najważniejsza sprawa nie rób nic dla rangi, bo możesz się na tym przejechać. Sam swego czasu niepotrzebnie spowodowałem wiele nieporozumień i miałem niesłuszne pretensje. Czasu nie cofnę niestety, ale grunt że wyciągnąłem odpowiednie lekcje na przyszłość. Dlatego radzę nie idź tym torem. Co do pytania ile nie wiem, bo pewnie wielu coś dłubie w tzw zaciszu. Zatem ciężko jest to określić.
« Ostatnia zmiana: 22 Września 2015, 21:44:34 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Wiggle

  • Deweloper
  • Wiadomości: 477
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 141
Odp: Propozycje i zgłoszenia w celu ulepszenia rozwoju symulatora
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Września 2015, 21:57:27 »
Wiem, wiem, bo ja zawsze tak mam, że jak czegoś chcę to od razu ostro działam w tym kierunku. Oczywiście postaram się udowodnić moje możliwości ;)

  Dodano: 22 Września 2015, 21:59:46
Oczywiście, że ja tego nie robię dla rangi.. Gdybym wiedział jak zmodyfikować kabiny itd to po prostu mógłbym to oddać symulatorowi bez jakichkolwiek korzyści.
« Ostatnia zmiana: 22 Września 2015, 21:59:46 wysłana przez pbzylek »
Maszynista Instruktor
POLREGIO Zakład Wielkopolski

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Propozycje i zgłoszenia w celu ulepszenia rozwoju symulatora
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Września 2015, 22:19:58 »
Jak zrobisz coś gotowego typu fotel czy coś, to wyeksportuj do jakiegoś formatu .3ds czy tam .obj. I powiedz do której konkretnej kabiny chcesz.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Wiggle

  • Deweloper
  • Wiadomości: 477
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 141
Odp: Propozycje i zgłoszenia w celu ulepszenia rozwoju symulatora
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Września 2015, 10:54:02 »
No dobra, ale wymiary muszę zrobić odpowiednie, czy do to już sami dostosujecie w kabinie?
« Ostatnia zmiana: 23 Września 2015, 17:11:01 wysłana przez Sawi »
Maszynista Instruktor
POLREGIO Zakład Wielkopolski

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Propozycje i zgłoszenia w celu ulepszenia rozwoju symulatora
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Września 2015, 11:24:04 »
Jak zrobisz coś gotowego
Czyli już gotowy, oteksturowany tylko wstawić do kabiny i już.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.