Autor Wątek:  Zdjęcia S200  (Przeczytany 4630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CTL

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 381
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 56
Zdjęcia S200
« dnia: 21 Lutego 2012, 20:55:42 »
Poszukiwane zdjęcia na tekstury lokomotyw S200, posiadam maszynę w malowaniu STK, DB Schenker, NZTK, poszukuję innych w tym PTKiGK Rybnik, PTKiGK Zabrze, Kolprem i innych. Proszę o pomoc.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Zdjęcia S200
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Października 2015, 16:58:25 »
Celowy odgrzew kotleta. Jako, że ostatnio mam nie za wiele czasu spytam się Cb oficjalnie. Co dokładnie jest tobie potrzebne do skończenia modelu? Jedynie zdjęcia, czy też zrobione układy? Troszkę zdjęć znajduje się w wątku "Zdjęcia taboru na tekstury". Jeśli układy to tak jak pisałem tobie na PW upi może się tym zająć.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Zdjęcia S200
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Października 2015, 19:03:45 »
Moge pomoc, jesli @CTL wyrazi taka potrzebe. Sam mam kilka zdjec sprzed 11-tu lat. Generalnie bedzie mi milo, gdyby ktos znalazl zdjecia S200 w barwach z ponizszego przykladu. W tych pomaranczowych na zdjeciach wystepuja: S242, S262 i jeszcze jedna ( za S229 na zdjeciu). Okazalo sie, ze to S230. S206 ((bledny opis na foto) miala barwy takie, jak S229). S229 - nie czynna, magazyn czesci zamiennych. Oprocz tego sa tam SM42: S417 i S418 rowniez jako magazyn czesci zamiennych. Obydwie sa w standardowej wersji. Zadna z nich nie byla przystosowana do pracy przy Wielkich Piecach (chyba, ze przed odstawieniem zdemontowano im oslony). Znalazlem tez zdjecia S206, ale nie warte nawet wstawienia. Zdjecia zrobione metoda "na detektywa" przy hutniczej stacji: Kopiec Wandy. To jest do dzis jedna z wiekszych stacji na terenie huty. Druga to Stacja Surowcowa, ale jest w srodku zakladu i bez przepustki nie da rady tam wejsc. Tam tez staly odstawione maszyny. Calosc to teren HTS w Krakowie (Huta im. Tadeusza Sendzimira w Krakowie, dawna HTiL (Huta im. Lenina w Krakowie)). Wszystkie zdjecia powstaly jeszcze przed przejeciem kombinatu przez swiatowy koncern hutniczy: ArcelorMittal, a taboru przez KOLPREM.  Generalnie potrzebne sa zdjecia hutniczych S200 ode mnie z Krk, bo (oprocz spolki CTL Logistics) @CTL reszte wypisal). Jak bylem (juz po przejeciu przez Arcelor kombinatu i taboru przez Kolprem) to tam jest pustka. S206 poszla do Czech na pociecie (odstawiona w pierwszej polowie lat 90-tych. W 2004 byla to juz tylko "wydmuszka" na kolach), S229 > ?, S230 > do firmy z Debicy, S242 jezdzi w Kolpremie, S262 > ? prawdopodobnie Kolprem. Zdjecia nie musza byc idealne. CTL Logistics ma jedna S200 i tez jej zdjecia sie przydadza.
« Ostatnia zmiana: 10 Października 2015, 11:20:48 wysłana przez up5358 »

sebastian82

  • Gość
Odp: Zdjęcia S200
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Października 2015, 19:19:04 »
Nie są to zdjęcia ale może się przyda. Wrzucam ksero książki o S200.
link: http://eu07.pl/userfiles/20441/priv-s200.pdf