Autor Wątek:  Potrzebne materiały kabiny budynia  (Przeczytany 4826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Potrzebne materiały kabiny budynia
« dnia: 08 Lipca 2015, 21:57:23 »
Nie chcę się rozpisywać więc po prostu... będę wdzięczny jeśli ktoś dostarczy materiały na kabinę budynia. Niektórzy mogą uznać, że to gra nie warta świeczki ale moim zdaniem przyda się trochę różnorodności. Szczególnie, że bardzo bym chciał aby ta kabina była dedykowana do siódemek 303e. Jeśli będziecie mieli okazję aby zrobić zdjęcia kabiny budynia, lub jeżeli już macie zdjęcia to możecie być pewni, że się nie zmarnują. Zdjęcia podglądowe również się przydadzą.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipca 2015, 17:03:55 wysłana przez Joachimowicz »
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipca 2015, 19:21:22 »
Warto ustalić na początku jakie konkretnie masz budynie na myśli? Nie od dziś wiadome że budyń budyniowi nie jest równy. Są te typowe i te po modernie. Tutaj np znajdziesz screena z wersji po Mińsku Mazowieckim http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7519.msg145745.html#msg145745 Nie wiem na jakim to jest etapie.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipca 2015, 19:27:16 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipca 2015, 20:47:56 »
Tak naprawdę większość będzie zależała od tego jakie materiały dostanę. Większość kabin (pomijają numery takie jak: 1020, 1014) różnią się detalami i nie powinno być większego problemu z ich zmianą.
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipca 2015, 21:41:06 »
Materiały to jedno, ale wykonanie to drugie. Powyżej wspominałeś o dedykowanej kabinie, zatem zapewne wiąże się to również z przeróbkami modelu.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lipca 2015, 22:01:11 »
Mea culpa. Miałem na myśli to, że póki co oficjalnie nie mamy biało-niebieskiej kabiny do 303e. A skoro już tekstura 1023 praktycznie gotowa to przydałaby się kabina ogólnie do siódemek 10XX 303e. Odnośnie przeróbek modelu. To jakie materiały dostanę (tj. czy to będzie budyń z Grodziska, czy z zupełnie innej miejscowości) taką siódemkę postaram się odwzorować, ewentualnie zastosuję rzeczy z innych siódemek.
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lipca 2015, 15:05:34 »
Jak możesz to zarzuć paroma screenami jak to obecnie wygląda, wtedy będę wiedział czy ta gra jest warta świeczki.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Lipca 2015, 21:49:05 »
Ze względu na brak materiałów są zamontowane tekstury ze starej 4e. Mam nadzieję, że tylko tymczasowo. Póki co planuję wymienić, zmienić, naprawić:
1. Tekstura, ustawienie przełączników
2. Ustawienie hebelków
3. Ustawienie hebelków, wymiana lampek, poprawienie tekstury
4. Nowe woltomierze i amperomierze
5. Znaczna zmiana tekstury czuwaka
6. Poprawa tekstury, ustawienie hebelka
7. Nowy kran hamulca

Dodatkowo rzeczy, których zapewne zapomniałem wymienić.
« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2015, 21:50:12 wysłana przez Joachimowicz »
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lipca 2015, 22:39:55 »
Niby niewiele, ale sam wiem z własnego doświadczenia, że po drodze jeszcze parę elementów się zapewne znajdzie do poprawki lub całkowitej wymiany. Zmian dokonujesz za pomocą notatnika tak?
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Lipca 2015, 23:04:08 »
Niby niewiele, ale nie w każdej kabinie mechanik rozstawia piknik i chcę ograniczyć do minimum "detale", które według mnie nie zawsze wyglądają zbyt dobrze, przykładowo ręczniki. Mimo to wszystko można w każdej chwili zmienić. W załączniku jest zdjęcie jednej z kabin, na której się wzorowałem. Zmian dokonuję za pomocą notatnika ale dzięki pomocy Antka i poradnikowa Sigmana zacząłem raczkować z 3dsem.
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Potrzebne materiały kabiny budynia
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Lipca 2015, 23:10:13 »
Za pomocą notatnika jest sporo zabawy. Praktyka czyni mistrza, grunt byś dotrwał do końca.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".