Autor Wątek:  Wydzielone z: Jak bezpiecznie anulować instalację aktualizacji w windows 8.1?  (Przeczytany 2713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Dokładnie, tak jak Krzysiek napisał.

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
To jest złe podejście nieaktualizowanie. 110 aktualizacji to pewnie od początku nie był aktualizowany. Przecież powinien być przycisk "Zatrzymaj pobieranie lub instalowanie" Zatrzymuje wchodzę w opcje ustawień i ustawiam powiadamiaj mnie aktualizacji, ale nie pobieraj i nie instaluj. Po uruchomieniu aktualizacji można wybrać: ważne, zalecane, opcjonalne.

Offline ryba825

  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dlaczego nie chcesz instalować aktualizacji Windowsa?

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Dlaczego nie chcesz instalować aktualizacji Windowsa?
Przecież napisał -  w przeciwieństwie do 99,99% użytkowników Windowsa uważa, że instalacja aktualizacji to tylko marnowanie baterii :D

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Cytat:  danniel
jest jakiaś możliwość "obejścia" tych ważnych dla Microsoftu aktualizacji, bo dla mnie to tylko marnowanie baterii..
Jak nałapie naprawdę syfu, to może wtedy zmądrzeje. Argument że to tylko marnowanie baterii, to żaden argument. Na razie lapek jest tylko potencjalnym "zombie". Zawsze można skorzystać z zasilania sieciowego.
Cytat: danniel
kilka dni temu udało mi się złapać wi fi
Co to znaczy, udało mi się złapać WiFi? Musisz poszukać stałego dostępu do WiFi.
Cytat: danniel
Tyle się pobrało, bo wcześniej przed wyłączaniem wyjmowałem modem, teraz jak połączyłem się z wifi na stałe, to się wszystko zassało przy zamykaniu
To że wyjmowałeś modem, można zrozumieć. Twój lapek tylko pozornie się wyłącza. Tak naprawdę pozostaję w stanie uśpienia i może ściągać aktualizację.

Offline kacp3r

  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Trochę nie rozumiem Waszych egzorcyzmów teraz. Kolega nie chce aktualizacji i pyta się jak można pominąć etap instalacji przy uruchomieniu komputera a Wy niczym konsultanci telefonii komórkowej chcecie aby je instalował. Myślę, że temat tego, jak zatrzymać instalację został już wyczerpany. Co do racjonalności aktualizacji to głownie trzeba się opierać na programach antywirusowych. Fakt - pomagają, ale w miarę pakowania aktualizacji windows będzie powoli zwalniał.
Jestem wektorem kreacji anihilacji...

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Raportowałem post @Anreja, który absolutnie odbiega od tematy i nie odpowiada na zadane pytanie z pierwszego postu. Jak widać bez skutku. On jest jak duch, co straszy na forum pisząc zawsze w okolicach północy.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Krzyśku, w tym temacie było więcej takich odpowiedzi. Bocznica.