Autor Wątek:  Żadna trasa z netu nie działa :///  (Przeczytany 5670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fifi

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.gtapoland.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« dnia: 19 Lutego 2005, 13:16:07 »
Wszystkie standardowe trasy w symulatorze mi działają, ale ściągnięte z tej stronki np. bochnia, zwrotnicowo, jelitkowo, itp. nie działają. Podczas uruchamiania pojawiają się jakieś errory, a na końcu okienko, z jedną opcją- close. Kilka razy przeinstalowałem gre, ale nie pomogło. Jeszcze gorzej gdy zainstalowałem patcha 220604, wtedy podczas uruchamiania np. jelitkowa pojawia się czarny ekran, jakiś komunikat frequency rate cośtam, i jedynym wyściem jest resetowanie komputera. To napewnio nie wina sprzętu, bo mam procesor ponad 2ghz, i jak wspomniałem standardowe trasy mi działają. Pomocy!!!

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lutego 2005, 13:59:09 »
Witaj @ fifi, trudno mi jednoznacznie powiedzieć, co jest powodem twoich problemów. Właśnie sprawdziłem u siebie, na tym patchu chodzą mi trasy nieoficjalne (świnoujście, robo itp). Przypominam ci, że aby wszystko chodziło dobrze, przy wgrywaniu patcha musisz wybrać zastąp wszystkie (podobnie jak przy wgrywaniu scenerii). Jeżeli dana sceneria ma gotowe katalogi (więcej poza scenery), to po prostu przenosisz je i dajesz zastąp wszystkie, kiedy windows cie o to spyta.

Zaistasluj sobie jeszcze raz wersje 220204, zaistaluj patcha, ściągnij programem do ściagania plików (np. download accedelator) scenerie dodatkowe, wgrywaj je po kolei i sprawdzaj czy działają.

Jeżeli dalej będziesz miiał problemy, pisz.
Pozdrawiam, Nicolass

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lutego 2005, 14:26:08 »
A poza tym mozliwe, zę nie masz taboru potrzebnego w trasie. Ja tak miałem np. na Tarniowie-Konieckowie, nie miałem wagonów Z1 i kicha. Zobacz wpisy do scenerii, czy masz wszystko co potzrebne, jak nie masz to pobierz ze strony, albo zamień.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lutego 2005, 15:05:25 »
Moim zdaniem tworcy tras nie zawsze fatyguja sie do dokladnego sprawdzenia co jest potrzebne do trasy przed udostepnieniem ich. A po za tym unofficialna paczka powinna byc oficjalna bo tam nie ma takich problemow.
Pozdrawiam
/ \  / \  / \

Offline fifi

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.gtapoland.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lutego 2005, 15:16:32 »
Nic z tego, nadal nie działa :///

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Lutego 2005, 17:30:32 »
Hmm... ciężka sprawa @ fifi, zakładam że scenerie uruchamiasz starterem (start.exe) więc z domysłami ze złymi plikami bat dam sobie spokój.  

W eu07.ini przestaw debuglog no      // (yes) yes: wlacza zapisywanie informacji o uruchamianiu i przebiegu dzialania programu na debuglog yes      // (yes) yes: wlacza zapisywanie informacji o uruchamianiu i przebiegu dzialania programu i wkej tutaj pierwsze kilknanaście oraz ostatnie kilkananaście linijek logów, możesz zwrócić też uwagę przy czym często zamiast "ok" pojawia się "fail". To tyle,  po analizie tych logów ja lub jakiś inny pomocnik może dojdzie co jest przyczyną tych błędów.
Pozdrawiam, Nicolass

Offline fifi

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.gtapoland.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Lutego 2005, 18:57:57 »
Ok, tylko że ja miałem już tam tak napisane.
Teraz spróbowałem wgrać trase Tarniowo - Konieckowo. Log wyglądał normalnie, żadnych failed, aż do momentu gdy pojawił się ten error:

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Lutego 2005, 19:26:31 »
nie masz wagonu z1, pościągaj z download wszelki tabor, to pomoże
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Lutego 2005, 11:25:19 »
No mówiłem że nie masz taboru. Pobierz wagony Z1, rozpakuj je do katalogu dynamic/pkp i teraz sceneria powinna się włączyć, chyba ze nie masz jeszcze jakiegoś pliku.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline fifi

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.gtapoland.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Lutego 2005, 14:08:59 »
Nareszcie zadziałała mi jakaś ściągnięta trasa -jelitkowo. Nie wiem czy to dlatego że nie uruchomiłem jej z "startu", tylko z pliku .bat  czy dlatego że jest tam wersja 220703. Teraz natomiast mam problem z trasą Nowy Świat-Dzierżawa. Jak mówiliście, ściągnąłem i zainstalowałem potrzebny tabor, czyli tekstury lokomotyw EU07-503, i EN57-795, paczke W27.zip z downloadu. Niestety wygląda na, że coś jest nie tak, i w trakcie wgrywania znowu pojawił się błąd:

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Lutego 2005, 14:46:38 »
Coś jest nie tak z ostatnią linijką loga. Coś jest nie tak z tym EN57, najlepiej zamień go na coś innego, np. kilka wagonów, itp.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline fifi

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.gtapoland.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Lutego 2005, 15:22:32 »
Czyli...? jak to zrobić żeby podmienić tego EN57? bo niezabardzo wiem :/

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Lutego 2005, 15:35:35 »
Aby podmienić EN57 na inny skład (lok + wagony) trzeba edytować (zamienić) wpis tego składu. Otwórz plik *.scn z tą scenerią za pomocą notatnika, znajrz ów skład i zastąp go innym, nalepiej skopiuj z innej scenerii wpisy składu, które chodzą bez problemu.

Po szczegóły odsyłam cię do wątku http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=2451

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu za nastawnik
Pozdrawiam, Nicolass

Offline fifi

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.gtapoland.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Żadna trasa z netu nie działa :///
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Lutego 2005, 09:51:32 »
Nareszcie połapałem się, o co w tym chodzi. Wilekie dzięki za pomoc!!!