Autor Wątek:  Lista scenerii wg Technika  (Przeczytany 2288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Technik

  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Lista scenerii wg Technika
« dnia: 27 Marca 2015, 12:50:35 »
Lista scenerii:

Bałtyk - bardzo krótka, fikcyjna. Mi osobiście nie przypadła do gustu ze względu na niezbyt dobrze ułożony rozkład. Niezbyt stabilne wyzwalanie eventów (często zdarza się brak wyjazdu) - stan na PC 2014.

Całkowo - jedyna spalinowa misja w Maszynie. Jedziemy po linii zapewne pamiętającej parowozy, bardzo klimatyczna lecz niezbyt ciekawa - jedziemy, dookoła nic nie ma, długi czas między przystankami.

Drawinowo - przejechanie całej expresem zajmuje jakieś 50 minut. Typowa fikcyjna magistrala, dużo mijanych składów po drodze. Całkiem ciekawa, stabilna, choć wielu nie przypadnie do gustu (szybki skład, specyficzny klimat).

Elektrociepłownia Dobre - sceneria manewrowa (fikcyjna), może być, raczej nie lubię manewrowych klimatów.

Krzyżowa - sceneria o dziwnym układzie torowym ("pętla"), całkiem ciekawa, stabilna.

Linia 053 - Fikcyjna sceneria, dużo ciekawych misji.

Linia 053/Całkowo - Misz-masz. Sceneria "CAŁKOWO", choć "odrutowana", zmodernizowana, przyspieszona i połączona z magistralą. Osobiście lubię przemierzać ją na jakimś nowoczesnym EZT, w MaSzynie mamy tylko EN57-2000... :)

Linia 61 - jedyna realistyczna sceneria. Ciekawa, "dość szybka", radiotelefon itd lecz tutaj często zdarzają się błędy jak brak wyjazdu itd.

Moczniki - górska sceneria z "ordynarnymi" nazwami przystanków, zawiera magistralę oraz linię drugorzędną. Ciekawa misja towarowa.

Quark - nie wypowiem się, nie jeżdżę.

Tarniowo - nie wypowiem się, nie jeżdżę.

Zwierzyniec - całkiem lubiana sceneria, trochę w "spalinowym" klimacie choć jest zelektryfikowana. Stabilna.

Po wg nie ma kropki.
Benek

Reg. zakazy 12, obowiązki 16.
Wiadomość raportowana jako nic niewnosząca. Zgadzam się, nie napisałeś po co w ogóle jest ta lista, a informacje które wypisałeś są bezwartościowe. Poza tym jak chcesz coś wypunktować, to użyj odpowiednich narzędzi jak lista uporządkowana lub nieuporządkowana. Cały temat do kosza.
Benek
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2015, 12:54:59 wysłana przez Benek »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Lista scenerii wg. Technika
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Marca 2015, 13:10:10 »
Baltyk powinien byc dobrze oskryptowany i przejezdny w wykonaniu ai, oprocz manewrow i sbl. Jakies konkrety co tam sie sypie?
Quarka proponuje obejrzec, bo to wzorzec sterowania ruchem.
Mój kanał youtube

Offline danniel

  • Wiadomości: 309
  • Degustator w Lokalnym Centrum Lepienia Pierogów
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 94
Odp: Lista scenerii wg Technika
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Marca 2015, 14:42:56 »
Cytuj
Całkowo - jedyna spalinowa misja w MaSzynie.
Zaktualizuj swoje dane - powstała sceneria SKP.
Pierogi lepić! A nie, na szołtbuksach siedzić.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Lista scenerii wg Technika
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Marca 2015, 19:29:45 »
Lista scenerii:
Bałtyk - bardzo krótka, fikcyjna. Mi osobiście nie przypadła do gustu ze względu na niezbyt dobrze ułożony rozkład.
Moczniki - górska sceneria z "ordynarnymi" nazwami przystanków, zawiera magistralę oraz linię drugorzędną. Ciekawa misja towarowa.
Quark - nie wypowiem się, nie jeżdżę.
Tarniowo - nie wypowiem się, nie jeżdżę.
Normalnie "Umarty" jestem. Komu potrzebny jest ten temat?
Tu jechałem, tam nie i się nie wypowiem....

Offline dodulec

  • Wiadomości: 163
  • Zgłaszacz błędów - i nie tylko
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Lista scenerii wg Technika
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Marca 2015, 19:34:19 »
To jest lista scenerii. Nie powiedziałeś, jakich (mam na myśli niedokończone, niebędące już w PC itp.). Więc powinny być wszystkie, ale żeby nie być za bardzo dociekliwym wystarczą te, które były kiedykolwiek w PC. Chętnie bym tę listę zrobił, ale komp zamula, a forsy na przejściówkę nie ma.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2015, 19:40:27 wysłana przez dodulec »