Autor Wątek:  Prośba o pomoc w nagraniu dźwięków kabiny lokomotywy bądź jednostki trakcyjnej.  (Przeczytany 3236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Witam.

Chciałbym zarejestrować zestaw dźwięków dla lokomotywy, lub jednostki trakcyjnej. Potrzebuję do tego pomocy maszynisty, który udostępniłby mi szansę na nagranie w kabinie. Mój projekt ma na celu nagranie kompletu dźwięków w jednym pojeździe. Myślę, że coś takiego, to krok ku ulepszeniu standardu dźwięków. Dysponuję rejestratorem dźwięku Zoom H2.N. Mogę nagrywać w formacie *wav w rozdzielczości 24/48 stereo bądź na cztery kanały. Pochodzę z Wrocławia. Jeśli znalazł by się ktoś z tych okolic kto chciał by mi pomóc, prosił bym o kontakt na PW.
Pozdrawiam.
Prawda jest okruchem lodu.

Offline Technik

  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
W jednostce (np. EN57) starczy że nagrasz w konduktorskim, możesz ew. zapytać mecha i jest duże prawdopodobieństwo że wpuści. Z lokomotywą może być trudniej.

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Zgadzam się. Z jednostką będzie mniejszy problem. Chciałbym nagrać dźwięki dla ST44, albo innej, do której dźwięków nam brakuje.
Prawda jest okruchem lodu.

sebastian82

  • Gość
Ja potrzotrzebuje dźwięki do class66, 105tki oraz SA132, 133, 134, 135. Z pesobusów dźwięk hamowania już mam, ale zawsze można nagrać nowy. Jak pochodzisz z okolic Wrocka to ciebie przywioze. Zawsze coś razem możemy pokombinować.

Offline mk1991

  • Deweloper
  • Wiadomości: 674
  • Niech żyje EU43!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 282
Szczegóły możemy obgadać na pw. Co dwie głowy  to nie jedna.
Prawda jest okruchem lodu.