Autor Wątek:  Kabina elfa  (Przeczytany 42625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Kabina elfa
« Odpowiedź #60 dnia: 28 Stycznia 2017, 17:11:09 »
Pudło od jakiegoś czasu jest przystosowane. No może teraz będzie wymagało drobnych poprawek w ustawieniu pivotów drzwi, bo można zrobić odskokowo-przesuwne. To te same co jest w trainzie autorstwa @Xsoner'a i @Minta111. Dwuczłon EN96 kiedyś przez przypadek troszkę został ujawniony przez moją nieuwagę, a trójczłon EN62 w nim mi tam jedynie mi został człon C do przystosowania. Założenie było wypuścić to z kabiną, ale póki co jest jak jest heh.
« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2017, 17:28:25 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2474
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1090
Odp: Kabina elfa
« Odpowiedź #61 dnia: 28 Stycznia 2017, 17:37:07 »
No niestety, jakieś warunki musimy na swoją klatę przyjąć jeżeli coś chcemy zrobić. To jest tylko dobrowolna wola producenta, że nam daje plany i chce nam pomóc. A przy okazji chcą się zabezpieczyć przed wydostaniem się planów do konkurencji, choć i tak dostajemy okrojone do minimum plany, i prosimy głównie to co chcemy, po co nam wszystki wężyki, kable i etc skoro nam to nie potrzebne do projektu zewnętrznego modelu czy kabiny. Tak więc jeżeli Pioter dane będą w odpowiednich rękach to nima obaw.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Kabina elfa
« Odpowiedź #62 dnia: 28 Stycznia 2017, 17:45:25 »
Rozumiem. No nic przemyślę to na spokojnie i zdecyduję. Fakt faktem nawet mega okrojone plany są lepsze niż nic.
« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2017, 17:48:45 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Kabina elfa
« Odpowiedź #63 dnia: 28 Stycznia 2017, 23:36:57 »
Skoro tak to wygląda, to ja podziękuję. Nie mam zamiaru brać się za kolejną papierologię i wiązać się jakimiś umowami.
Nie przesadzaj. NDA (ang. non-disclosure agreement, czyli umowa o zachowaniu poufności) nie jest czymś wyjątkowym. Plany, nawet okrojone, są chronioną własnością firmy i nic dziwnego, że proszą o podpisanie stosownej umowy. Zwłaszcza z - nie czarujmy się - "nikim", bo (jeżeli się nie mylę) @Patryk nie jest przedstawicielem firmy, dzięki której użyczający plany może coś zarobić, a prestiż "MaSzyny" też jakoś ogromny nie jest (jest jakikolwiek?). Wręcz nakładają na siebie koszty, bo za przygotowanie okrojonych planów muszą komuś zapłacić, a zysk = 0. To, że się podejmują współpracy, to jest duży +, bo tak na prawdę mogła być z ich strony albo cisza, albo "Szanowny Panie, nie."
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t