Autor Wątek:  Wynagrodzenia maszynisty w PKP Intercity  (Przeczytany 1529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cezaryy

  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wynagrodzenia maszynisty w PKP Intercity
« dnia: 04 Lutego 2015, 21:57:44 »
Chciałbym zapytać o zarobki maszynisty ponieważ jest to bardzo ważna kwestia jakby na to nie patrzeć. Oczywiście zarobki to nie wszystko i nie patrze tylko przez pryzmat tego. Uściślając temat chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki w PKP Intercity w kilku przypadkach, a mianowicie:
1. Jak się kształtują zarobki podczas odbywania szkolenia ( kurs na licencję i potem szkolenie docelowe ok. 1,5 roczne)
2. Jak się obecnie kształtują zarobki po kursie podczas 3 letniej lojalki
3. Jak się kształtują zarobki w późniejszym okresie po ukończeniu 3 letniej lojalki
Przy podawaniu kwot proszę piszcie tylko, czy są to zarobki netto czy brutto. Pisze z taką prośbą, ponieważ temat zarobków jako mechanik jest tematem rzeka i ciężko tu na to spojrzeć obiektywnie i wyciągnąć wnioski. Przypomnę, że pytam o wynagrodzenia w PKP Intercity na stanowisku mechanik czy inaczej zwanych przez innych maszynista. Ja ze swojej strony mogę tylko napisać na przykładzie mojego kolegi, że w PKP Intercity w woj. pomorskim przy ponad 30 letnim stażu zarobił w ostatnim miesiącu (grudzień) 4300zł wliczając wszystkie dodatki i bonusy, bez nadgodzin. Oczywiście nie łudzę się, że tyle zarobię po ewentualnym zostaniu maszynistą dlatego pytam jakie są realia finansowe młodego maszynisty, na co można liczyć w PKP Intercity?

Reg. obowiązki 6.
Zapoznaj się z Regulaminem. Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2015, 22:26:12 wysłana przez Benek »