Autor Wątek:  Odp: Awarie Pendolino  (Przeczytany 1429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: Awarie Pendolino
« dnia: 27 Grudnia 2014, 19:43:21 »
Mimo, że kolega dąży do totalnego oftopa to odpowiem. Przepraszam nie falownik to był tylko przetwornica. Odszukałem artykuł http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/951451,impulsy-to-buble-psuja-sie-nowe-pociagi-kolei-dolnoslaskich,id,t.html?cookie=1
Cytuj
Mylisz falowniki i przetwornice... Po co więc piszesz o tym. Info z linka o wydarzeniu w Bolesławcu nie jest prawdziwe, bo kupa dymu powstała na dachu z dławików i nie dlatego, ze była tam elektroda spawalnicza! Komisja ustaliła co innego.

Uważam, że Impuls i Pendolino to dobry tabor w swojej klasie. Jeśli chodzi o energetykę EZT to w ogóle nie wiem co masz na myśli i dlaczego się bulwersujesz?
Cytuj

Nie bulwersuję się tylko uważam, że mijasz się z prawdą zamiast dopytać. Tak powstają potem "miedialne" historie.

Co do Jak40 B787 to ja mam na myśli wprowadzenie nowego taboru do służby i problemy z tym związane. B787 też miał swoje problemy, dość duże z tego co wiem z TV, ale pragnę zaznaczyć, że nie znam się na lotnictwie i nie będę się wypowiadać. W sumie to TV też robiło nagonkę na te samoloty.
Szanownych Administratorów proszę o skierowanie postów OT na bocznicę.

@Admini: czy chcecie info z gruntu, czy tylko w razie braku zrozumienia tematu dawać tematy na bocznicę?


Co to ma być? Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2014, 00:48:39 wysłana przez Benek »
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Odp: Awarie Pendolino
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudnia 2014, 19:55:52 »
@Jaco, nie czepiaj się, tu nie ma samych znawców, a pisać wolno każdemu tak, na ile posiada wiedzy. Różnica między falownikiem, a przetwornicą jest niewielka z punktu widzenia funkcji jaką spełnia, więc o co to larum. Równie dobrze mógłbym napisać, nie umiesz wklejać cytatów, nie pisz takich postów.
« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2014, 20:33:08 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: Odp: Awarie Pendolino
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudnia 2014, 20:04:20 »
@Krzysiek626: dziękuję, przyjmuję do wiadomości.

A skoro nie ma znawców, to proszę pytać, bo wiecie, że media piszą jak im wygodniej.
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"