Autor Wątek:  Rangi Pomocników - problem  (Przeczytany 4055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jaras

  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Rangi Pomocników - problem
« dnia: 16 Lutego 2005, 17:13:44 »
Witam.

Co się dzieje, że u Pomocników nad awatarami nie zawsze wyświetla się napis "Pomocnik" będący jego rangą?

To dość ważne pytanie, gdyż userzy zawsze powinni wiedzieć, że ktoś odpowiadający na pytanie jest właśnie Pomocnikiem. Po za tym byłoby dobrze, żeby którykolwiek z nich zapomniał kim jest na forum ;-).

Pozdrawiam serdecznie.
Jarosław Krasuski (@ jaras)

Doc: tutaj.
No cóż... trzeba się powoli zbierać do odejścia z tego forum - nic tu po mnie.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Rangi Pomocników - problem
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2005, 17:38:50 »
Wyswietli sie tylko u osoby ktora ma ustawiona specjalna range. A tego moze dokonac wylacznie administrator - nie da sie ustawic by ktos inny mogl.

Ale szczerze mowiac... patrze na grupe o nazwie 'pomocnicy' i widze tam miedzy innymi takie osoby, ze wydaje sie to raczej zartem primaaprilisowym - niektorzy z nich prawie zasluzyli nawet na nieslawna range 'niepelnosprytnego'...
Pozdrawiam,
Winger

Offline jaras

  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Rangi Pomocników - problem
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lutego 2005, 17:45:24 »
Cześć.

No, to właśnie wykażą statystyki, kto jest wart swej funkcji :-). Ci, którym sie to nie podoba, niech lepiej od razu sami zrezygnują.

Zatem mam jeszcze jedno pytanie. Czy grupę "Pomocników" mam uczynić zamkniętą, czy pozostawić otwartą?

Na logikę wydaje się, że powinna być otwarta, lecz przez to, że nie widać rang nowo przyjmowanych użytkowników - nie wydaje się to logiczne.

No, chyba, że prosić wszystkich Pomocników o jakieś specjalne awatary wskazujące ich funkcję na forum. To też nie wydaje się być mądrym pomysłem.

No, ale Ty tu rządzisz, Szefie ;-).

Pozdrawiam Cię.
Jarosław Krasuski (@ jaras)

Doc: tutaj.
No cóż... trzeba się powoli zbierać do odejścia z tego forum - nic tu po mnie.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Rangi Pomocników - problem
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lutego 2005, 17:51:03 »
Z doswiadczenia (po statystykach osob chetnych na dostanie sie do Betatesterow) wiem ze tacy mniej inteligentni lgna do tego typu rzeczy jak cmy do swiatla. Zostawisz otwarta, i nim sie obejrzysz to polowa 'dyslektykow' bedzie sie panoszyla z rangami pomocnikow.

Byl taki film kiedys o tym jak wiezniowie szpitala psychiatrycznego opanowali szpital... :>

Tak, wiem, dobitnie brutalny jestem.
Ale co prawda to prawda.
Pozdrawiam,
Winger

Offline jaras

  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Rangi Pomocników - problem
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lutego 2005, 17:59:29 »
No dobrze, @ Winger, decyzję o selekcji Pomocników w grupie zostaw już mnie :-). Już na dzień dzisiejszy widzę, kto ma zapał, żeby być dobrym Pomocnikiem, a kto ma tylko "słomiany zapał". Postaram się jednak, aby było dobrze.

W sumie to i ja też myślałem nad tym, żeby grupę zrobić zamkniętą, a tylko co jakiś czas, spośród wyróżniających się userów robić nabór na nowych Pomocników. Do czasu wprowadzenia statystyk mam jeszcze trochę czasu na przemyślenie tego dokładnie.

Ale nie powiedziałeś mi w końcu co z tymi rangami. Czyli ma ich nie być widać u Pomocników?

Pozdrawiam Cię.
Jarosław Krasuski (@ jaras)

Doc: tutaj.
No cóż... trzeba się powoli zbierać do odejścia z tego forum - nic tu po mnie.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Rangi Pomocników - problem
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lutego 2005, 18:06:33 »
Nie nie, po prostu jak ustalisz liste to mi ja podaj a ja range przydziele.
Pozdrawiam,
Winger

Offline jaras

  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Rangi Pomocników - problem
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lutego 2005, 18:11:05 »
OK, rozumiem.

Zatem rozumiem także, że grupa "Pomocnicy" powinna być zamknięta, a jej człokowie starannie dobierani.

Listę ich zatem dostarczę pod koniec lutego, tuż przed początkiem pierwszego okresu statystyk - o ile wypalą.

Albo swoją rezygnację z funkcji - o ile statystyki nie wypalą...

Pozdrawiam Cię.
Jarosław Krasuski (@ jaras)

Doc: tutaj.
No cóż... trzeba się powoli zbierać do odejścia z tego forum - nic tu po mnie.