Autor Wątek:  Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP  (Przeczytany 3928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kolejarz

  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« dnia: 14 Listopada 2014, 22:20:16 »
Widzę,że koledzy pomimo usunięcia z działu devs (tak jak i mnie) dalej ostro działają. Dla naszej jakże zasłużonej dla symulatora władzy i tak nie ma znaczenia kto i co dla projektu zrobił bo i tak w niewyjaśnionych okolicznościach z różnych grup można wylecieć. życzę powadzenia w dalszych pracach, które i tak jak poprzednie nie zostaną docenione!

Niejasnych? Na życzenie innych kolegów z tychże grup nieaktywne osoby zostały usunięte. Przynależność do grup nie jest wieczna i tylko od osoby przypisanej zależy, czy chce być nadal jej reprezentantem, czy nie. Tymczasem post usuwam na Bocznicę z powodu niezwiązania z tematem.
AtapiCl
« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2014, 22:34:27 wysłana przez AtapiCl »

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopada 2014, 22:32:04 »
Koledze polecam niniejszy specyfik: http://allegro.pl/show_item.php?item=4723432212

Offline Kolejarz

  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopada 2014, 22:37:13 »
Bardzo dziękuje! Nie mniej jednak sądzę, że kolega nie jest w temacie i dobrze się koledze korzysta z rzeczy, które wspólnie z innymi użytkownikami zrobiliśmy(mogę wymienić) po czym "władza" nas skreśliła...

  Dodano: 14 Listopada 2014, 22:37:37
już usunęli mojego posta..

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopada 2014, 22:41:03 »
Wymień. Ja niestety korzystam tylko z forum, bo na symkowanie nie starcza mi czasu :(

  Dodano: 14 Listopada 2014, 22:41:41
Nie bój nie bój, usuną i tego.

Offline Kolejarz

  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Listopada 2014, 22:42:53 »
EN57/71 model zewnętrzny i kabiny, ED72 model zewnętrzny i kabiny Et21 model zewnętrzny i kabiny, kabina Et22.

  Dodano: 14 Listopada 2014, 22:44:01
elemnty stworzone razem z kolegą  @PEKAP-em

  Dodano: 14 Listopada 2014, 22:46:45
I obydwaj niewiadomo czemu zostaliśmy całkowicie zdegradowani
« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2014, 22:46:45 wysłana przez Kolejarz »

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Listopada 2014, 23:01:59 »
No to fajnie. Kiedyś pewnie skorzystam (jak  ciekawość w końcu weźmie górę nad brakiem czasu :) ). Cóż mogę rzec więcej - trzymam kciuki za to, żebyś dłubał sobie dalej i nie zważał na jakieśtam rangi (to coś wogóle daje oprócz napisu pod nickiem?). Ja akurat dolegliwość na którą farmaceutyk już polecałem odczuwam z innego powodu - że inni coś robią, a ja się nie mogę zebrać. Ale mam nadzieję że to się zmieni jak się ogarnę z pracą dyplomową (chociaż na razie to wziąłem dziekankę, bo miałem ją oddać do końca września :P). Też durny jestem, mogłem pod pracę dyplomową podciągnąć napisanie jakiegoś toola na potrzeby maszyny - może by sie przydał... To nie, wybrałem jakąś nikomu nie potrzebną aplikacje do zarządzania hurtownią budowlaną - która żywot swój zakończy w momencie jak dostanę dyplom... Echh, głupi człowiek...

Offline Kolejarz

  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Listopada 2014, 23:06:47 »
Tu nie chodzi o przywileje, chodzi o fakt. Robisz coś starasz się, wkładasz swój wolny czas po czym cie wykopią. Z drugiej strony nie znam dodatku do maszyny zrobionego przez naszego Administratora...

  Dodano: 14 Listopada 2014, 23:07:17
i juz wszystko usunięte

  Dodano: 14 Listopada 2014, 23:07:44
żałosne to jest

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Listopada 2014, 23:10:52 »
Słuch o Was zaginął, przestaliście się udzielać tutaj, to tak się skończyło.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Kolejarz

  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Listopada 2014, 23:15:37 »
to, że na forum się nie udzielamy nie oznacza, ze nie działamy na rzecz symulatora,nie zmienia to też faktu, że nie postąpiono z nami fair.

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopada 2014, 23:21:19 »
@Kolejarz, po pierwsze, witaj po czterech latach. Po drugie, robisz offtop, więc Twoje posty są usuwane, w tej kwestii na forum nic się nie zmieniło od Twojej ostatniej wizyty. Po trzecie, nie rozumiem po co tyle krzyku o dopisek przy nicku, serio bez niego nic nie możesz już zrobić dla MaSzyny? Uspokuj się i załatw to na PW z @Atapi, a nie robisz niepotrzebne zamieszanie.
(: ɯɐıʍɐɹpzod