Autor Wątek:  Tor doświadczalny - brak możliwości uruchomienia lokomotywy  (Przeczytany 2385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zielonooki33

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Tor doświadczalny - brak możliwości uruchomienia lokomotywy
« dnia: 19 Października 2014, 21:26:25 »
Witam wszystkich. Mam następujący problem. Mianowicie, załadowałem sobie wczoraj nową trasę "Bałtyk_CARGO" i nie mogę uruchomić lokomotywy EP07-424 na torze doświadczalnym, jak i każdej innej lokomotywy na żadnej scenerii. Po prostu wciskam klawisze słyszę, jak te klawisze pracują, tylko nie widzę rezultatów. Czy ktoś z Was też ma takiego "ananasa"? :-)

Zapoznaj się z instrukcją, a nie pytaj o oczywistości, bo szkoda naszego czasu na tłumaczenie. Bocznica.
http://eu07.pl/dokumentacja/
Benek
« Ostatnia zmiana: 20 Października 2014, 09:14:16 wysłana przez Benek »

Offline Maciej

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 192
Odp: Tor doświadczalny - brak możliwości uruchomienia lokomotywy
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Października 2014, 21:36:28 »
Czy masz patcha 08.2014? Jeżeli tak, to powinieneś na początku nacisnąć [Shift+j]. W tym patchu zostało dodane uzależnienie przykładowo świateł i pantografów od baterii.

Offline Krzysiek1982

  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Tor doświadczalny - brak możliwości uruchomienia lokomotywy
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Października 2014, 21:42:20 »
Trzeba też zwracać uwagę na początkowe ciśnienie powietrza w zbiorniku głównym, zdarzyło mi się uruchamiać lokomotywę ze sprężarki pomocniczej bo poniżej 3,5 MPa pantografy się nie podniosą, mimo załączonej baterii. Wczoraj też dodałem Bałtyk_Cargo, ale żadnych problemów nie mam.

Offline zielonooki33

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Tor doświadczalny - brak możliwości uruchomienia lokomotywy
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Października 2014, 22:07:41 »
Czy masz patcha 08.2014? Jeżeli tak, to powinieneś na początku nacisnąć [Shift+j]. W tym patchu zostało dodane uzależnienie przykładowo świateł i pantografów od baterii.

I co, mam tak cały czas tę baterię mieć włączoną, żeby światła i sterowanie lokomotywy działało? Cholera, strasznie głośno to idzie w "siódemce".
« Ostatnia zmiana: 19 Października 2014, 22:43:25 wysłana przez zielonooki33 »

Offline Krzysiek1982

  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Tor doświadczalny - brak możliwości uruchomienia lokomotywy
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Października 2014, 22:10:49 »
I co, mam tak cały czas tę baterię mieć włączoną, żeby światła i sterowanie lokomotywy działało?

Tak jak w prawdziwej lokomotywie, baterię załącza się przy uruchamianiu i wyłącza po zakończeniu pracy, tylko przed załączeniem baterii Shift+f przestaw sobie nastawnik na kierunek inaczej nie zbijesz sygnału SHP.
« Ostatnia zmiana: 19 Października 2014, 22:34:34 wysłana przez Krzysiek1982 »

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: Tor doświadczalny - brak możliwości uruchomienia lokomotywy
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Października 2014, 22:31:27 »
Jemu chodzi raczej o to, iż cały czas czuwak buczy. Musisz wrzucić kierunek, załączyć baterię i zbić czuwak.
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |