Autor Wątek:  Propozycja  (Przeczytany 3280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elmer

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Propozycja
« dnia: 14 Lutego 2005, 13:09:47 »
Hej!

Cieszę się bardzo, że powstała grupa Pomocnicy (w której sam jestem). Ale... wiele wątków w dziale Pomoc jest pisane "ot tak" bez przeczytania FAQ. Może warto by było podzielić kategorię Pomoc na dwie części:

Użytkownik początkujący - Ma problem w stylu np. nie umiem zainstalować, jak to zrobić, itp.

Użytkownik zaawansowany - Ma problem, jak np. "jak tworzyć wzniesienia, zmienić podsypkę toru, przekonwertować plik *.bmp na *.tex"

Czekam na odpowiedzi .
Pozdrawiam!

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
Propozycja
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lutego 2005, 14:01:06 »
Ale można przeczytać jego post i jusz  wie się jakiej pomocy potrzebuje według mnie nie miało by to większego sensu.

Offline jaras

  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Propozycja
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lutego 2005, 14:09:30 »
Cześć.

No, rozrasta się nam ta grupa, jak nie wiem. Byle by tylko sie nie rozrastała jak wrzód na pewnej części ciała ;-).

Na dzień dzisiejszy jest nas dwunastu i jeden czeka w kolejce - mam nadzieję, że nie będzie to "parszywa trzynastka" ;-).

Cytat: "Elmer"
Może warto by było podzielić kategorię Pomoc na dwie części

Myślę, że nie ma aż takiej potrzeby. Niech sobie każdy pisze w jednym dziale.

Niech tylko taka ilość Pomocników dała sobie radę z "tak wielką" ilością postów, które tam przybywają ;-).

BTW: Odwiedzam forum codziennie (a nawet kilka razy dziennie) i przypatruję się pracy Pomocników. Będę się jeszcze tak trochę przypatrywał, a prawdopodobnie od marca już zaczniemy robić te statystyki, o których mowa tutaj. Już niedługo przedstawię ich zasady. No, a właśnie służyć one będą temu, by utrzymać lepszy poziom tej pomocy.

Pomocnik - to brzmi dumnie ;-) - nie byle kto może nim być ;-).

Pozdrawiam serdecznie.
Jarosław Krasuski (@ jaras)

Doc: tutaj.
No cóż... trzeba się powoli zbierać do odejścia z tego forum - nic tu po mnie.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Propozycja
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lutego 2005, 19:18:59 »
Tak? no fajnieale mam pytanie i na nie mi nie odpowiedziałeś. Zrób także statystyki osobom, którzy pomogli niekiedy jednej osobie poświęcając sporo czasu; poprzez GG lub tlen.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015