Autor Wątek:  Wydzielone z: Postępy przy pracach w ZNTK...  (Przeczytany 12618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fuji8

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1155
    • Zobacz profil
    • smk Jaworzyna Śląska
  • Otrzymane polubienia: 767
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Lipca 2014, 13:26:45 »
Pozostałe papugi dość często widuje się w Poznaniu na żeberku koło peronu 1A, Czasami jest na Regio Poznań - Toruń.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2014, 13:28:16 wysłana przez fuji8 »
"Rzeczy niemożliwe wykonujemy natychmiast, cuda zajmują nam nieco więcej czasu"

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Lipca 2014, 13:27:56 »
Cytuj
Maćku, czy nie szybciej i prościej było by wysłać pismo i wyznaczyć osobę, która podjęła by się wykonania i dostarczenia materiałów?
Moja zgoda od PR na wstęp do kabiny była imienna, dlatego na sam początek należałoby znaleźć osobę, która się podejmie fotografowania.

Lokalizacje postoju siódemek już masz, teraz - kto ma najbliżej? Bydgoszcz i Poznań. Chętna i konkretna osoba, która podejmie się zdobycia materiałów. Proponuję zgłaszać się do Macieja poprzez PW.

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 481
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Lipca 2014, 13:28:43 »
Cytuj
Maćku, czy nie szybciej i prościej było by wysłać pismo i wyznaczyć osobę, która podjęła by się wykonania i dostarczenia materiałów?
Moja zgoda od PR na wstęp do kabiny była imienna, dlatego na sam początek należałoby znaleźć osobę, która się podejmie fotografowania.

Taki numer tez odwaliłem na CD, gdzie kolega z CD załatwił dla obcokrajowców (Polacy) imienną zgodę na jazdę na loku 141 zamiast 163 na trasie Praha - Decin z Rychlikiem. Pisma należy więc pisać!
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Lipca 2014, 13:30:25 »
User @Exe jest z Bydgoszczy. Mogę go podpytać przez fejsa jakby się zapatrywał na to.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Lipca 2014, 13:33:33 »
Dobra, to skoro widzę nastąpiło pospolite ruszenie powiem czego potrzeba by mieć wszystkie 5 sztuk. Foty na tektury 2000, 2002, 2004 i 2005. Tabliczki 2001, 2002, 2004 i 2005.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Lipca 2014, 13:41:04 »
Zastanawiam się, co takiego niezwykłego jest w tej "papudze", że kabina musi być "hebel w hebel". Jakoś nikomu nie przeszkadza, że czekoladka PR z TS Opole śmiga w symku z zieloną kabiną, mimo że od chyba pół roku foty prawdziwej kabiny wiszą na dziale.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Lipca 2014, 13:44:47 »
Właśnie tak analizuje i porównuje foty tych dwóch kabin, i w zasadzie te kabiny się różnią kilkoma przełącznikami. W wersji Cargo przełączniki są na guzikach, a w PR są na hebelkach. I o co ten cały szum i spinał? Przecież to idzie zaimprowizować i po prostu przerobić guzik na hebel. Sawi, pisałem Ci to już nie raz, ale najwyraźniej nie słuchałeś. Zgadzam się w 100pro co napisał Niebugoclaw.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2014, 13:46:45 wysłana przez hanys »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Lipca 2014, 13:57:05 »
@hanys o ile mi wiadomo to nie mam jeszcze problemów ze słuchem. Spoko macie do tego pełne prawo.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Odp: Postępy przy pracach w ZNTK...
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Lipca 2014, 14:05:01 »
No może słuch masz dobry, ale tu o wzrok chodzi. :_)
[...] Sawi, pisałem Ci to już nie raz, [...]

Koniec offtopicu. Zaraz wyczyszczę wątek i otworzę. Proszę trzymać się głównego wątku.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2014, 14:43:13 wysłana przez Rozi »