Autor Wątek:  Wydzielone z: Z prac nad EXE…  (Przeczytany 1946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Wydzielone z: Z prac nad EXE…
« dnia: 22 Lipca 2014, 20:35:04 »
Jak Ci się nie podoba, to możesz uznać, że to nie istnieje.
I czego do mnie pijesz? nie umiesz odpowiedzieć na pytanie normalnie? W zasadzie to ciesze się ze do tej "elitki" już nie naleze i w sumie wisi mi to jak ma dzialac to i owo. W zasadzie to odpisales mi na pytanie
Cytuj
Animacja ma służyć animacji. Zamówienie było, cytuję: "dodanie obslugi ruchomego licznika kilometrow w Haslerze",
I to wystarczylo. Reszte mogles se darować.

Napisales tez ze:
Cytuj
A opracować szczegółowo algorytmu jakoś nikt nie chce.

Powiem ci ze niestety chyba mało kto zna się na programowaniu a bynajmniej ja się nie znam wiec ci nie opracuje zadnych algorytmow. Idac tym tokiem myslenia to nikt nie ma prawa nic proponować bo się nie zna na programowaniu exe?

Niedbała pisownia. Mogę zrozumieć, że masz problemy z rozróżnieniem "u" od "ó", czy "h" od "ch". Wielokrotnie przymykaliśmy na to oko, chociaż słowników nie brakuje, a nawet firefox poprawia to za Ciebie. Natomiast pisanie początku zdania od małej litery, to jest typowe niedbalstwo z twojej strony i nie będę tego więcej akceptował. Słowa "se" też nie ma. Ostrzeżenie.
Bocznica
Rozi
« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2014, 21:44:59 wysłana przez Benek »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6306
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 336
Odp: Wydzielone z: Z prac nad EXE…
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipca 2014, 20:52:09 »
Piszesz w taki sposób, jakbyś miał pretensje, że ktoś nie zrobił czegoś tak, jak byś chciał. Przynajmniej ja to tak odbieram. Ktoś chciał mieć ruchomy licznik, ktoś inny zrobił model licznika, ja dorobiłem animację, bo w obecnym stanie jest to proste. Czemu ma to służyć, to nie mam pojęcia — mi osobiście licznik nie jest do niczego potrzebny.

Powiem ci ze niestety chyba mało kto zna się na programowaniu a bynajmniej ja się nie znam wiec ci nie opracuje zadnych algorytmow. Idac tym tokiem myslenia to nikt nie ma prawa nic proponować bo się nie zna na programowaniu exe?
Mylisz dwie rzeczy. Umiesz upiec ciasto albo chociaż zrobić jajecznicę? Do zrobienia ciasta lub jajecznicy jest potrzebny algorytm postępowania, zwany potocznie przepisem. Nie trzeba w tym celu znać się na programowaniu. Skąd np. wiesz, kiedy jest pół szklanki wody? Do tego też jest potrzebny algorytm: za mało => dolej, za dużo => wylej nadmiar, jest około pół => wykonaj następny krok.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4338
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Wydzielone z: Z prac nad EXE…
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipca 2014, 21:01:22 »
Nie mam do nikogo pretensji tylko chciałem się dowiedzieć do czego ma to sluzyc. Jeśli tylko do samej animacji to ok. Pomysl z rejestrem kilometrow to taka luzna propozycja była by licznik jak już musi się krecic to by od zera nie startowal. Ale w zasadzie mi to obojętne jest. Każdy ma prawo mieć cos dla siebie nawet krecacy się licznik. W zasadzie przemyslajac temat rejestracji to na dalsza mete bezsens i teraz przecze sam sobie gdyż.... okazało by się ze po roku czasu dana lokomotywa przejechala by może ze 500 km. A to raczej mało rzeczywiste gdyż loki robia jak zgaduje ponad 500 dziennie albo i lepiej?
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015