Autor Wątek:  ISE Gądów + ISE Brochów.  (Przeczytany 13796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
ISE Gądów + ISE Brochów.
« dnia: 29 Lipca 2014, 21:59:25 »
WM-15A-485 i 357 z Gądowa. W oczekiwaniu na model wart robienia tekstury.
Takie info ogólne z mojej strony. ISE Gądów, będzie łączony z ISE Brochów, powstanie jeden twór Brochów.

Wydzielam posty do osobnego wątku.
Benek

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: ISE Gądów + ISE Brochów.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipca 2014, 10:36:33 »
O! A to ciekawe! No nazwa geograficznie trafiona jak mało która... A ISE Gądów frontem do klienta - jakiś czas temu napisałem im maila
Cytuj
Piszę w sprawie okolic dwu dworców - jak w temacie. Przy dworcu Wrocław  Kuźniki pomiędzy płotem ogradzającym dworzec a ulicą Bystrzycką rosną dwa drzewa - widać je tutaj: http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=1418976 (na środku - na granicy działek 24 i 23/4 na wysokości przejścia dla pieszych). Gałęzie tych drzew zwisają nisko i bardzo utrudniają dojście z dworca na przystanek. Czy nie można by ich przyciąć? wydaje mi się> że rosną one na działce "kolejowej".

Natomiast w obrębie dworca Wrocław - Muchobór (http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=1419938) znajduje się przejazd kolejowy, którego zasadniczym stanem jest zamknięcie rogatek. Jak widać na powyższym linku - wkoło zamkniętych szlabanów są wydeptane ścieżki - gdyż z dworca do położonych w> pobliżu kompleksów biurowych jest całkiem spory ruch pieszy. Przejście podziemne> raczej nie jest popularne w użytku - ze względu na swój stan i odstraszający wygląd... Problem pojawia się w trakcie i po opadach deszczu - gdyż ww. ścieżki zamieniają się w śliskie błoto i> kałuże. Czy nie dałoby się tam wysypać po kilka taczek żwiru lub tłucznia? To znakomicie ułatwiłoby poruszanie się tamtędy.
Po 4 dniach dostałem odpowiedź (załącznik). Mam nadzieję, że to zostanie po staremu... :)

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: ISE Gądów + ISE Brochów.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipca 2014, 15:34:52 »
@muri, to że Gądów ma u siebie burdel bałagan, nie oznacza, że za taki stan ISE Gądów, będzie odpowiadać Brochów!
Edit:
Prosiłbym o wydzielenie postów o Brochowie i Gądowie, bo ma się ni jak do zdjęć na tex.

Nie wiem czemu tak bronisz PLK, jakby to twoje było. Każdy ma prawo wyrazić tu swoje zdanie.
Rozi


Trzymajmy poziom.
Benek

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: ISE Gądów + ISE Brochów.
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipca 2014, 17:01:17 »
Jak burdel bałagan... W takim molochu, żeby reakcja była 4 dni od zgłoszenia, to dla mnie jest tip-top, a nie żaden burdel bałagan! Chylę czoła i w<>ogóle - dlatego mam nadzieję, że to zostanie po staremu! Drzewa były podcięte po 2 albo 3 dniach, pismo przyszło nieco później. No, a że nie chcieli tych kamyków wysypać - trudno.

Trzymajmy poziom, jeśli chodzi o słownictwo.
Benek
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2014, 11:09:12 wysłana przez Benek »

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: ISE Gądów + ISE Brochów.
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Listopada 2014, 17:48:57 »
Od kilku dni osobówki z Wrocław-Muchobór do Wrocław-Kuźniki jeżdżą z toru 4 przy peronie 2 - ktoś może wie dlaczego? Być może ma to związek z tym, że wzdłuż południowego toru (czyli zasadniczego dla tego kierunku i relacji) prowadzone są jakieś wykopaliska - chyba kładą światłowód (albo jakiś inny kabel...), ale czy to aż trzeba jeździć "pod prąd" ?