Autor Wątek:  Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg  (Przeczytany 4671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ic_kolobrzeg

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 536
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 51
Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« dnia: 11 Lipca 2014, 18:43:32 »
Pijany mężczyzna wtargnął do kabiny maszynisty i próbował uruchomić pociąg.
Intruz w kabinie maszynisty pojawił się dziś przed godz. 1 w nocy. Mężczyzna wszedł do pociągu relacji Rzeszów - Tarnów, podczas obsługi technicznej składu na stacji w Rzeszowie.
- 25-latek naruszając pozycje przełączników usiłował uruchomić pojazd szynowy. Podczas interwencji SOK stawiał czynny opór. Użyto wobec niego środka przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej - poinformował st. insp. Paweł Boczek z komendy głównej Straży Ochrony Kolei.
Mieszkaniec Głogowa Małopolskiego został przekazany policjantom. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i trafił do izby wytrzeźwień.
- Wobec sprawcy wykroczenia, posterunek SOK w Rzeszowie sporządzi wniosek o ukaranie do właściwego sądu rejonowego - dodał Boczek.


http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140708%2FRZESZOW%2F140709682

Jak by poczytał forum, to by wiedział jak uruchomić EN57 ;)
Zasubskrybuj mój kanał YT--> https://www.youtube.com/channel/UCAlVu9PI4F9bbKKffC5Eu3Q
Zestawienia pociągów Spółki PKP IC ->http://bocznica.eu/
PKP Polskie Linie Kolejowe, Zakład Linii Kolejowych  Szczecin, Sekcja Eksploatacji Koszalin

Offline Maupex

  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipca 2014, 17:35:57 »
Widać MaSzyna już mu nie wystarczała...

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipca 2014, 20:59:33 »
Oj tam afere robia z niczego. Polska wschodnia to biedny rejon. Pewnie, jak byl mlodszy to jego rodzice nie mieli pieniedzy by mu kupic kolejke w 1:87, wiec biedak byl zmuszony odpalic kolejke w 1:1. To, ze wczesniej napil sie napoju z gumijagod (gummiberry) to tylko plus. Zapewne sie wzorowal na rosyjskich specjalistach z branzy kolejowej ;-)

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 218
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipca 2014, 07:22:33 »
@up5385, co masz do rosyjskich specjalistów? Nie zawsze są pijani:



I tutaj też bym nie generalizował. Polska wschodnia, Polska zachodnia - w każdej znajdzie się taki "zawodnik" który po prostu pić nie może bo robi potem głupoty. Różne są organizmy, ja jak mam 2,5 promila to mi ciężko w symulatorze nawet się jeździ, W4 niekiedy przejadę o 100 m., drzwi w EN57 zapominam zamknąć - generalnie masakra. Ale nie wiem jak się po pijaku prowadzi prawdziwy pociąg, czy też uruchamia - tutaj trzeba się zapytać mechaników - może i jest łatwiej jak w symku, po pijaku.
.

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipca 2014, 11:45:39 »
@up5385, co masz do rosyjskich specjalistów? Nie zawsze są pijani:


Tylko, że ten materiał to akurat niezła propaganda :). Chociaż może warto by powalczyć o takie standardy i u nas. Do kanału na szopie wlać wody i też byśmy mieli relaksującą kąpiel w basenie po służbie :D

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipca 2014, 12:50:21 »
@up5385 (...)
Owszem, tez California ale nie ten subdivision co 5358 ;)

I tutaj też bym nie generalizował. Polska wschodnia, Polska zachodnia - w każdej znajdzie się taki "zawodnik" który po prostu pić nie może bo robi potem głupoty. Różne są organizmy, ja jak mam 2,5 promila to mi ciężko w symulatorze nawet się jeździ, W4 niekiedy przejadę o 100 m., drzwi w EN57 zapominam zamknąć - generalnie masakra. Ale nie wiem jak się po pijaku prowadzi prawdziwy pociąg, czy też uruchamia - tutaj trzeba się zapytać mechaników - może i jest łatwiej jak w symku, po pijaku.
Kolego, tyle ze tutaj pod nieobecnosc maszynisty w kabinie wdarla sie do niej osoba postronna, pod wplywem. Ja tu nie pisalem o maszyniscie na potrojnym gazie. Przeczytaj, prosze jeszcze raz ten artykul. Tylko tym razem powoli i ze zrozumieniem ;-)


@Niebugoclaw, oczywiscie, ze ten film to propaganda: wzorcowe zachowanie i ubiory, nawet loka dali odmalowanego. A nie tak dawno, tez na youtube, byl film (taka cicha reklama rzeczywistosci) tez z Rosji, gdzie przy jezdzie rownoleglej jeden mechanik drugiemu paczke fajek pozyczal. Zeby bylo sprawiedliwie - pozyczajacy pozyczyl fajki, znowu wyrownal bieg i oddal paczke ;-)
« Ostatnia zmiana: 16 Lipca 2014, 12:59:22 wysłana przez up5358 »

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lipca 2014, 12:58:22 »
@up5358 właśnie próbuję go namierzyć :D. Ktoś może wie, jak się nazywał?

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Lipca 2014, 13:07:04 »
Nie znalazlem. Ale to tez jest dobre:
 

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6086
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Odp: Pijany mężczyzna próbował uruchomić pociąg
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lipca 2014, 17:05:59 »
@Niebugoclaw


Zeszliście mocno z tematu. Zamykam.
adsim
« Ostatnia zmiana: 16 Lipca 2014, 17:43:02 wysłana przez adsim »
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.