Autor Wątek:  Photoshop CC x64 - problem z plikami  (Przeczytany 3336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Photoshop CC x64 - problem z plikami
« dnia: 11 Czerwca 2014, 08:22:29 »
Witajcie,
Mam problem z photoshopem, ktory spowodowal zupelny brak mozliwosci kontynuowania prac przy teksturach. Przez ostatni miesiac probowalem go rozwiazac, lecz nic nie pomoglo.
Sprawa wyglada tak, ze w trakcie prac zapisuje plik do formatu roboczego "psd". Nastepnie, gdy probuje wczytac wczesniej zapisany plik to pojawia sie monit, ze program nie moze otworzyc pliku, gdyz jest on nie zgodny z jego wersja. Raz podeslalem osobie posiadajacej gimpa plik psd. Osoba ta otworzyla ten plik ale napisala, ze brakuje wielu rzeczy. Czyli problem polega na tym, ze photoshop w trakcie zapisu danych do pliku nie konczy tego procesu. Zapisuje do pewnego momentu i pozniej sam nie moze odczytac wlasnego pliku. Probowalem roznych metod: rozne wersje "driverow" do grafiki, stawianie od nowa systemu. Nic nie pomoglo.
Proba zapisania pliku do formatu tga i pozniejszego jego otwarcia w photoshopie nic nie daje - identyczny blad.
Prosze o jakies porady, jesli sie ktos spotkal z tym problemem. Moja dzialalnosc w forum polega na tworzeniu tekstur, a bez tego programu nie dosc, ze nie dokoncze projektow wlasnych i powierzonych, to dodatkowo moje uczestnictwo w forum bedzie pozbawione sensu. Trollowanie mnie nie interesuje.

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Photoshop CC x64 - problem z plikami
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwca 2014, 09:14:44 »
Może dysk Ci pada i zapisujesz akurat na uszkodzonych sektorach? Przeskanuj go (chkdsk).

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Photoshop CC x64 - problem z plikami
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwca 2014, 09:21:31 »
Możliwe też, że zakończył się okres próbny i by program działał poprawnie należy zakupić pełną wersje.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Photoshop CC x64 - problem z plikami
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwca 2014, 23:42:50 »
Nie masz odznaczonej opcji przy zapisie do *.psd o zapewnieniu maksymalnej kompatybilności wstecz?