Autor Wątek:  Dziwne "zwieszanie" się symka podczas startu.  (Przeczytany 3221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DanLi

  • Wiadomości: 18
  • English | Polski - Informatyk, Programowanie.
    • Zobacz profil
    • YouTube
  • Otrzymane polubienia: 2
Dziwne "zwieszanie" się symka podczas startu.
« dnia: 04 Czerwca 2014, 00:53:44 »
Witam! Dzisiaj natrafiłem na bardzo dziwny problem w symku, jeszcze nigdy nie widziałem czegoś takiego. Podczas odpalania symka wszystko się wczytuje poprawnie lecz na notesiku nie wyświetlają się po kolei fazy ładowania symka (screen nr.1); Po wczytaniu się symka ekran ładowania zostaje ale gra w tle działa i mogę wciskać przyciski i słyszę też dźwięki z gry (screen nr.2-3 pokazuje w konsoli ze symek skończył się lądować lecz ekran ładownia dalej się pokazuje i mogę podnieść tylny patyk). Po około 2-3 minutach symek się magicznie odcina lecz wszystko to co robiłem podczas gdy ekran ładownia był pokazany nie miało efektu w grze i jest tak jakby nic się nie stało (screen 4).

Wersja .EXE: Z paczki 8.13
Świeża gra, zainstalowałem od nowa dwa razy
System: Windows7 Pro, A4-3300; 4GB RAM; Kart. Graficzna: Sapphire HD7850

Offline dodulec

  • Wiadomości: 163
  • Zgłaszacz błędów - i nie tylko
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dziwne "zwieszanie" się symka podczas startu.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipca 2014, 20:17:34 »
lecz na notesiku nie wyświetlają się po kolei fazy ładowania symka (screen nr.1); Po wczytaniu się symka ekran ładowania zostaje ale gra w tle działa i mogę wciskać przyciski i słyszę też dźwięki z gry
Coś miałeś uruchomione w czasie startu symulatora?
Sprawdź, czy coś wykorzystuje w 100% procka.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2014, 20:19:59 wysłana przez dodulec »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Dziwne "zwieszanie" się symka podczas startu.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipca 2014, 20:32:23 »
Brak napisów na notesiku to standard na radeonach. Nikt nie wie dlaczego to występuje, a w niczym nie szkodzi, wiec priorytet ma niski.
Ktoś raportował identyczny problem niedawno, ale chyba nie znaleziono rozwiązania. Zmień tryb renderowania na VBO i sprawdź czy coś się zmieni.
Mój kanał youtube