Autor Wątek:  Prośba sugestia propozycja?!?  (Przeczytany 2161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Prośba sugestia propozycja?!?
« dnia: 06 Lutego 2005, 23:49:56 »
Mam pytanie i jednoczesnie prosbę do naszych szanownych" Pomocników" na tym forum; czy mógł by kto stworzyc strone podobną do tej p/t" zanim ruszysz przeczytaj"i przykleic ja w dziale pomocy..
A która zawierała by podstawowa rady ,podpowiedzi ,wpisy dotyczace:
-  jak zmienić typ ,maszyne lub wagony w poszczegolnych misjach ,jakich mozna dokonac wpisow i zmian a gdzie tego nie wolno robic?
-  wpisow dotyczacych zmiany tekstury,bialych wagonow czy zmian ktore mogą poprawic program czy poszczegulne misje,tam gdzie one zawierają błędy.
 - Jak zmieniać zwrotnicę ręcznie i tym podobne rady pomocne w poprawieniu Symka.!czy wpisów które można by było od razu wkleic,..
  - wiem ze to wszystko było już poruszane na tym forum ale... w roznym czasie, nie zawsze wiadomo w jakich tematach i jak tego szukać? Takie  przypomnieni przyda sie nie tylko nowym uczestniką ale i zaawansowanym " exspertą"którzy nie zawsze pamietaja co gdzie było i jak to zrobic>?
W imieniu mniej zaawansowanych  z góry dzękuję bo wierzę ze ktoś to razem zbierze i napiszę?!!
 POZDROWIENIA i wyrazy szacunku i podziwu dla umiejętności  prawdziwych współtwórców tego symulatora i tego Forum!!!...
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Prośba sugestia propozycja?!?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lutego 2005, 00:29:37 »
Proszę poczekać jeszcze troszkę.... Niedługo ukaże się PODRĘCZNIK co i jak. począwszy od instalowania, poprzez ustawienia systemu graficznego, sygnalizacji, taboru i innych rzeczy. Także zapewniam, iż prace nad tym podręcznikiem idą pełną parą i niedługo powinien ujrzeć światło dzienne.

Offline jaras

  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Prośba sugestia propozycja?!?
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lutego 2005, 03:33:35 »
A przepraszam...

Czy przypadkiem niektóre z wymienionych przez Ciebie spraw nie zostały już przyklejone w dziale "Pomoc"?

Przecież opisałem tam prawie wszystko, co dotyczy wpisów do scenerii, braku tekstur, a nawet opis stworzenia sobie prostej scenerii dla zobrazowania jak posługiwać się wpisami czy zdarzeniami. Nad każdym z tych artykułów siedziałem baaardzo długo i chyba bardziej łopatologicznie już nie umiałem napisać ;-).

A co do podręcznika - zgadzam się z przedmówcą. Również biorę udział w tworzeniu części dokumentacji. Zatem - cierpliwości, Mości Panie. ;-)

Pozdrawiam serdecznie.
Jarosław Krasuski (@ jaras)

Doc: tutaj.
No cóż... trzeba się powoli zbierać do odejścia z tego forum - nic tu po mnie.