Autor Wątek:  Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg  (Przeczytany 2408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg
« dnia: 18 Maja 2014, 18:09:27 »
To zależy co było powodem, czy zawiniła maszyna czy maszynista.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maja 2014, 18:10:17 »
Dlatego zapytałem, co się dzieje z maszynistą, gdy przez kilka miesięcy trwa dochodzenie.

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maja 2014, 19:17:11 »
Typowy mikol...co będzie z wagonami/lokomotywą. To chyba nie jest priorytetem przy wypadku kolejkowym tak? Najważniejsze jest to, co było powodem i że nikt nie ucierpiał. Ehhh...
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2014, 19:29:07 wysłana przez Woku »
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline PiterCC

  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maja 2014, 19:21:20 »
Typowi mikol...co będzie z wagonami/lokomotywą. To chyba nie jest priorytetem przy wypadku kolejkowym tak? Najważniejsze jest to, co było powodem i że nikt nie ucierpiał. Ehhh...

Nic więcej nie trzeba dodawać. Jak wagon pójdzie na złom to się nic nie stanie, a lokomotywę naprawią; zresztą nie wykoleił się pociąg transportujący zabytkowe parowozy przez EU06-01, żeby robić z tego tragedię dla żywego kolejowego skansenu.

Offline maacius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maja 2014, 19:33:32 »
Typowi mikol...co będzie z wagonami/lokomotywą. To chyba nie jest priorytetem przy wypadku kolejkowym tak? Najważniejsze jest to, co było powodem i że nikt nie ucierpiał. Ehhh...
Nie rozumiem tego najazdu na RoboBatmana. Skoro nikomu nic się nie stało, środowisko nie zostało skażone, a o przyczynach możemy jedynie gdybać, to dlaczego nie można zadać pytania natury pół ciekawskiej pół technicznej? Tym bardziej, że nie jest to wymądrzanie się bądź stawianie bezsensownych tez. To nie jest również lamentowanie typowo mikolskie w stylu tego co można było zaobserwować po Szczekocinach.
Priorytetem teraz jest sporządzić raport przez komisję zakładową. My do takiej nie należymy. Dlatego też proponuję temat zamknąć do czasu pierwszych oficjalnych informacji.
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2014, 19:39:16 wysłana przez maacius »

Online RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maja 2014, 19:34:50 »
Typowy mikol...co będzie z wagonami/lokomotywą. To chyba nie jest priorytetem przy wypadku kolejkowym tak? Najważniejsze jest to, co było powodem i że nikt nie ucierpiał. Ehhh...
Przeczytałeś całego posta czy tylko spojrzałeś na kawałek? Zapytałem tylko jaka będzie dalsza procedura po takim przypadku. Gdyby w taki sposób wykoleił się pociąg pasażerski, tego i poprzedniego mojego posta by nie było. To chyba nie jest zabronione pytać co dalej z czymś po wypadku? No chyba, że procedury w PKP CARGO są tak tajne i tak obwiane tajemnicą jak rozkazy wojskowe, no to przepraszam, że zapytałem.

Offline Wokulski

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2237
  • Izabela Łęcka była...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maja 2014, 19:41:31 »
Po prostu irytują mnie takie sprawy, gdzie ludzie bardziej się interesują taborem, a nie tym co było powodem i kto zawinił. Patrzę na kolej z innej strony niż reszta mikoli i stąd ten ''najazd''.
Były Cargul, aktualny tramwajarz w Kolejach Śląskich.
PKPc 2016 - 2022
Koleje Śląskie 2022 - nadal

Offline Lukasy

  • Wiadomości: 55
  • Rób co lubisz, a nigdy nie będziesz pracował.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Przed Legnicą wykoleił się pociąg
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maja 2014, 20:01:55 »
Czemu widzicie problem w tym, że ktoś zapytał o tabor? Czy to, że wydarzył się wypadek, wyklucza zadanie pytania o tabor? Robicie burzę w szklance wody. Swoją drogą i tak nie będzie nic wiadomo, póki jakiś fachowiec nie obejrzy zniszczeń i nie dokona wyceny strat. Równie dobrze ktoś może się zdenerwować, że piszecie o powodach i domniemaniu winy. To też swoją drogą wyjaśni dochodzenie i w zasadzie temat na chwilę obecną jest wyczerpany.

Reg. zakazy 12.
Myślałem, że już zostało to wyjaśnione, ale Ty sam dorzucasz swoje 3 grosze. Jak tak Cię to interesuje, to wyślij PW. Wydzieliłem zbędne posty i przenoszę je na bocznicę. Wielkość wątku zmniejszyła się dwukrotnie...
Benek
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2014, 20:18:43 wysłana przez Benek »
Pozdrawiam, Lukasy
http://lukasy.kolej.org.pl/
Za nastawnikiem poza symulatorem - 6517456676591 km