Autor Wątek:  Wydzielone z: Problem z uruchomieniem En57  (Przeczytany 1448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline on.air

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Problem z uruchomieniem En57
« dnia: 29 Marca 2014, 21:16:11 »
Ponawiam wątek:

Ściągnąłem ostatnio symulator i mam problem z ruszeniem lokomotywami osobowymi EN57. O ile według instrukcji sterowania zamieszczonej na stronie, udaje mi się ruszyć i jechać pociągami pośpiesznymi, tak lokomotywy osobowe nie działają w ogóle czy to robiąc według tego jak postępuję w przypadku pośpiesznych (shift+o, d, shift+j, shift+m, shift+x, shift+c, shift+f, Num+) czy instrukcji podawanych na forum czy instruktażach youtube'owych (shift+o, shift+m, shift+x, shift+c).... nie słychać rozruchu lokomotywy, pociąg nie jedzie.

Proszę o pomoc!

Jeśli chcesz uzyskać pomoc, to opisz porządnie swój problem, a nie stwierdzeniem nie działa, robię wszystko dobrze.
Benek
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2014, 21:49:40 wysłana przez Benek »

Offline SMemek

  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wydzielone z: Problem z uruchomieniem En57
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marca 2014, 21:34:12 »
Ponawiam wątek:

Ściągnąłem ostatnio symulator i mam problem z ruszeniem lokomotywami osobowymi EN57. O ile według instrukcji sterowania zamieszczonej na stronie, udaje mi się ruszyć i jechać pociągami pośpiesznymi, tak lokomotywy osobowe nie działają w ogóle czy to robiąc według tego jak postępuję w przypadku pośpiesznych (shift+o, d, shift+j, shift+m, shift+x, shift+c, shift+f, Num+) czy instrukcji podawanych na forum czy instruktażach youtube'owych (shift+o, shift+m, shift+x, shift+c).... nie słychać rozruchu lokomotywy, pociąg nie jedzie.

Proszę o pomoc!
Podałeś wyssaną z palca swoją kolejność uruchamiania. EN57 jak każdy EZT uruchamia się po kolei: nastawnik kierunkowy na pozycję do przodu-klawisz d, shift+j(baterie), shift+o(pantograf tylny) i/lub shift+p(pantograf przedni), shift+m(obwód główny), shift+x(przetwornica), shift+c(sprężarka). W celu dalszej pomocy radzę przeczytać plik readme znajdujący się w katalogu z symulatorem.
PS: EN57 to elektryczny zespół trakcyjny(EZT) i nie jest on lokomotywą.

Po co ten cytat?
Benek
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2014, 21:48:48 wysłana przez Benek »

Offline on.air

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problem z uruchomieniem En57
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marca 2014, 21:44:36 »
Ja uruchamiam tak, jak napisałem i działa. EN57 uruchamiałem również według tej kolejności którą podałeś i niestety nie działa

Trudno. Dosyć zgadywanek. Bocznica. Zapoznaj się z Regulaminem. Zdanie kończymy kropką.
Benek
« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2014, 21:48:21 wysłana przez Benek »