Autor Wątek:  Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.  (Przeczytany 1536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kolejowy15

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« dnia: 25 Marca 2014, 19:58:29 »
Bardzo dobry pomysł :) , i pytanie  czy może będzie w Maszynie by był EN96 albo jak kto woli to Elf       Z góry wiem że to nie ten temat.

Regulamin, zakazy, pkt 10. Bocznica.
adsim
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 20:03:21 wysłana przez adsim »

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwietnia 2014, 19:50:23 »
Jeśli mogę dołożyć swoje "3 grosze" odnośnie modeli taboru. Długo się nosiłem z zamiarem napisania tego posta. Widząc, jak fajne są "low poly interior - LPI" czyli wnętrza widziane z zewnątrz, z chęcią spróbował bym zrobić "LPI" na przykład do ET22, chociażby zobaczyć z ciekawości czy podołam postawionemu przed siebie zadaniu czy nie. Szkoda tylko, że w przeciwieństwie do instrukcji naprawiania trakcji na MaSzynowych szlakach, nie ma poradnika na forum jak zrobić "LPI" do MaSzyny. Wiedzę odnośnie LPI posiadają Ci, którzy w swoich modelach ją zastosowali. A potem nie dziwne, że deweloperzy mówią, że reszta z 98 procent userów tego forum to nieroby, bo nic nie pomogą i sami nie umieją nic zrobić a oczekują tylko nowych dodatków. Pewnie dostanę 100 procent uciszenia - trudno - biorę to na klatę 100 punktów. Już raz dostałem 100 punktów od moderatora Rozi-ego (pozdrawiam i życzę wywalenia ze stołka moderatora). 100 dni bez forum MaSzyny nic mi nie zrobi.

Reg. zakazy 23.
Zostawiłbym Twój post, ale musiałeś oczywiście naruszyć Regulamin. Robisz z siebie ofiarę, a to Ty nie używasz wyszukiwarki, tylko czekasz na gotowy przewodnik. To czytanie Cię tak boli? Z takim nastawieniem proponuję nie odwiedzać tego forum, bo nikt Ci nie będzie robił pod Twoje dyktando, bo niczym się nie wykazałeś. Ale masz jeszcze szansę, więc nie zepsuj tego. Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 08 Kwietnia 2014, 20:11:15 wysłana przez Benek »

Offline fuji8

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1155
    • Zobacz profil
    • smk Jaworzyna Śląska
  • Otrzymane polubienia: 767
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwietnia 2014, 01:33:57 »
Mozna mnie na bocznice? Bo sie pomylilem.

Można.
adsim
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2014, 01:57:36 wysłana przez adsim »
"Rzeczy niemożliwe wykonujemy natychmiast, cuda zajmują nam nieco więcej czasu"