Autor Wątek:  Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.  (Przeczytany 46768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« dnia: 25 Marca 2014, 18:40:51 »
Szczerze wszystko ładnie pięknie, ale czy nie za dużo naprodukowało się tych nowych projektów na raz? Po co nam tyle pojazdów jak na razie nie będzie po czym jeździć dopóki nie poprawimy sieci trakcyjnej. To wyjedziemy sobie taką 14we i ze około 1km połamiemy pantograf i po grze.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marca 2014, 18:42:50 »
Szczerze, to zamiast marudzić weź się do roboty i zacznij ją poprawiać proste.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marca 2014, 18:45:17 »
Sam to ja mogę to z 20lat poprawiać i nikt się nie doczeka żeby przejechać się tą 14we, albo innymi zaczętymi.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marca 2014, 18:46:04 »
Szczerze, to zamiast marudzić weź się do roboty i zacznij ją poprawiać proste.
Zgadzam się z Sawim. Samym marudzeniem nic nie zdziałasz. My robimy tabor, inny robią/poprawiają sieć. Proste i na temat. Jak by nie patrzeć nasza święta trójca póki co ma dość duże zaplecze na warsztacie, lecz blokują nas takie sprawy jakby chociażby fizyka bądź brak materiałów fotograficznych czy wymiarowych, o które prosimy nonstop.

Offline bprog

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Marca 2014, 18:46:11 »
Po co nam tyle pojazdów jak na razie nie będzie po czym jeździć dopóki nie poprawimy sieci trakcyjnej. To wyjedziemy sobie taką 14we i ze około 1km połamiemy pantograf i po grze.
Z takim podejściem to rozwój Maszyny praktycznie stałby w miejscu.

Offline R4TCH3T

  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Marca 2014, 18:55:11 »
Jako betatester możesz przejechać się po każdej scenerii i udokumentować wszystkie niedopracowane miejsca, to już będzie duży postęp. Każdy nowy pojazd to wielkie osiągniecie. Osobiście bardzo się ciesze, że powstaje ten wózek.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Marca 2014, 18:55:31 »
Zamiast marudzić, że to bee albo po co, lepiej się lepiej nie odzywaj. Takimi tekstami odbierasz tylko motywację do dalszej pracy. Wróćmy do tematu. Z Matekiem już się konsultowałem ws. low poly. Low poly będzie, lecz nie będzie widoczne z zewnątrz, ponieważ 14we ma przyciemniane szyby, na dość są ciemnie, że w zasadzie nie widać wnętrza dość wyraźnie. Więc dziur nie będziemy robić w pudle, jedynie w czołowej szybie można było zrobić, ponieważ ona jest nieco bardziej przeźroczysta, z wiadomych powodów. Low poly będzie tylko widoczne przy otwartych drzwiach. To na razie są tylko plany.

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Marca 2014, 19:00:17 »
Nie jest moim celem zniechęcenie kogo kol wiek do pracy. To jest jedynie moja opinia i nie tylko moja.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Marca 2014, 19:03:33 »
Nie jest moim celem zniechęcenie kogo kol wiek do pracy. [...]
A jednak to robisz.
[...] To jest jedynie moja opinia i nie tylko moja.
Proszę o uzasadnienie tej że opinii oraz o wskazanie owej osoby, która podziela twoje zdanie. Czyli według Ciebie, mamy wszystkie projekty rzucić takie jak, wagony RE, 14we, Traxx E186, Eurosprinter E189 i wiele innych projektów, których nie wymienię tutaj, na rzecz czegoś czego sobie życzysz? Śmieszne trochę. Już nie raz pisałem to różnym osobom. Robię to co chcę i na co mam ochotę i żadna osoba nie będzie mi dyktowała co mam robić (w sensie popraw sieć a porzuć projekt 14we). W przypadku nas trzech, robimy to co chcemy, i na to co mamy ochotę. Poza tym, weź również pod uwagę taki fakt, iż nie wszyscy muszą umieć budować bądź poprawiać sieć trakcyjną. Nie wiem jak Mateusz i Sawi, ale ja np. nie potrafię tego i nawet się za to nie zabieram. Tak wiec robię to co potrafię, czyli tekstury i pomoc przy modelach 3D, a jeżeli Tobie się to nie podoba, to wybacz. Ale lepiej było by jak byś się nie udzielał w taki oto sposób.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 19:08:29 wysłana przez hanys »

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Marca 2014, 19:07:53 »
Uzasadnienie jest wyżej. Są większe priorytety. I nie chcę żeby doszło do podziału, ale na to się zanosi.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Marca 2014, 19:09:41 »
[...]weź również pod uwagę taki fakt, iż nie wszyscy muszą umieć budować bądź poprawiać sieć trakcyjną. Nie wiem jak Mateusz i Sawi, ale ja np. nie potrafię tego i nawet się za to nie zabieram. Tak wiec robię to co potrafię[...]
Przeczytaj to jeszcze raz.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Marca 2014, 19:11:19 »
Jeżeli nie umiem czegoś to się za to nie zabieram niezależnie od priorytetów. Skomplikowane? Nie sądzę.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Marca 2014, 19:12:01 »
Uzasadnienie jest wyżej. Są większe priorytety. I nie chcę żeby doszło do podziału, ale na to się zanosi.
Do podziału doszło już dawno dawno temu. Porobiły się klitki i robią co chcą i o czym mają w miarę pojęcie.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6088
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Marca 2014, 19:13:04 »
Ja robię to co umiem i sprawia mi frajdę. Owszem próbuję też robić scenerię, ale dopiero próbuję. Sieci trakcyjnej wstawiać nie umiem.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6306
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 336
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Marca 2014, 19:20:56 »
Sam to ja mogę to z 20lat poprawiać
Przesadzasz. Poprawienie Quarka zajęło mi kilkadziesiąt godzin, a robiłem to ręcznie, edytując pliki tekstowe. Dodanie 0.3 do jednej ze współrzędnych, występującej w 3 miejscach (słup i 2 końce przęseł, z reguły są obok siebie w pliku) nie jest jakąś zaawansowaną filozofią. Współrzędne słupa można odczytać bezpośrednio z symulatora, używając klawisza [F2]. Potem trzeba to znaleźć w pliku tekstowym, wyszukując część całkowitą jednej z odczytanych współrzędnych, ewentualnie ±1. Oczywiście łatwiej jest, jeśli plik z siecią jest wydzielony, wtedy nie znajdują się niepotrzebnie inne obiekty z danym ciągiem cyfr. W ten sposób można poprawić 95% błędów sieci, pozostałe mogą wymagać przestawienia słupa o więcej niż 0.3m. Już mi się niedobrze robi od czytania tego biadolenia nad kwestią poprawienia sieci, jakby to jakieś wirtuozum było.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Marca 2014, 19:24:11 »
Sam to ja mogę to z 20lat poprawiać
Przesadzasz. Poprawienie Quarka zajęło mi kilkadziesiąt godzin, a robiłem to ręcznie, edytując pliki tekstowe. Dodanie 0.3 do jednej ze współrzędnych, występującej w 3 miejscach (słup i 2 końce przęseł, z reguły są obok siebie w pliku) nie jest jakąś zaawansowaną filozofią. Współrzędne słupa można odczytać bezpośrednio z symulatora, używając klawisza [F2]. Potem trzeba to znaleźć w pliku tekstowym, wyszukując część całkowitą jednej z odczytanych współrzędnych, ewentualnie ±1. Oczywiście łatwiej jest, jeśli plik z siecią jest wydzielony, wtedy nie znajdują się niepotrzebnie inne obiekty z danym ciągiem cyfr. W ten sposób można poprawić 95% błędów sieci, pozostałe mogą wymagać przestawienia słupa o więcej niż 0.3m. Już mi się niedobrze robi od czytania tego biadolenia nad kwestią poprawienia sieci, jakby to jakieś wirtuozum było.
Drogi Ra, sęk w tym, że aby ktoś coś umiał zrobić, najpierw ktoś musi mu to mniej więcej wytłumaczyć. Tak więc jak w mordę szczelił, masz robotę klimczok. Do dzieła. Zajmij się siecią, to nie będziesz łamał pantografów i 14we spokojnie można produkować. A uwierz, prędzej sieć poprawisz niż Traxx, czy 14we wyjdą. . .

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6306
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 336
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Marca 2014, 19:28:24 »
Drogi Ra, sęk w tym, że aby ktoś coś umiał zrobić, najpierw ktoś musi mu to mniej więcej wytłumaczyć.
I myślisz, że mi ktoś tłumaczy?

Jeśli pantograf spada z drutu, to znaczy, że "słup" jest za daleko i trzeba go przesunąć. Co tu tłumaczyć? Edycję pliku tekstowego? Dodawanie ułamków dziesiętnych?
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Marca 2014, 19:29:48 »
No to skoro nie trzeba tłumaczyć, to po co w ogóle klimczok marudzi o tej sieci?

Co to za dziwny skrót był?
adsim
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 20:28:42 wysłana przez adsim »

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Marca 2014, 19:35:08 »
No ale jak to jest tak proste to dlaczego sam @Ra to robi?

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Marca 2014, 19:36:16 »
Odpowiedz na to pytanie sobie sam. My mamy swoją robotę. A z twoich postów wynika, że w większym % tylko piszesz.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Marca 2014, 19:39:26 »
Inna sprawa że dużo ludzi "od takiej dłubaniny" się wykruszyło, @libertyn, @Dolmio...
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Marca 2014, 19:41:19 »
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Pojawili się nowi na horyzoncie, ale zanim dojdą do pewnego ich poziomu to jeszcze troszkę wody upłynie. Dlatego jak pisałem powyżej klitki porobiły się dawno dawno temu i tak już zostało. Brakuje ogólnej współpracy. Zespołu, który byłyby zgrany. Kiedyś nie rozumiałem i negowałem takowe klitki. Teraz je rozumiem.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 19:43:20 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Marca 2014, 19:41:46 »
Inna sprawa że dużo ludzi "od takiej dłubaniny" się wykruszyło, @libertyn, @Dolmio...
Nie tylko od tego ale i też od takiego pisania kolega Sawi by się wykruszył. :/ :
Szczerze wszystko ładnie pięknie, ale czy nie za dużo naprodukowało się tych nowych projektów na raz? Po co nam tyle pojazdów jak na razie nie będzie po czym jeździć dopóki nie poprawimy sieci trakcyjnej. To wyjedziemy sobie taką 14we i ze około 1km połamiemy pantograf i po grze.


Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Marca 2014, 20:04:46 »
@libertyn, @Dolmio przestali robić jakie kol wiek projekty z powodu braku czasu.

  Dodano: 25 Marca 2014, 19:56:56
I moja opinia nie wiąże się ze zniechęcaniem, tylko mi o to chodzi czy nie za dużo na raz? Na palcach jednej ręki nie policzy ile projektów we trójkę robicie. Jak sam @hanys mówi że może to nie ujrzy światła dziennego to czy jest sens zabawiania się teraz? Nie lepiej po dokończać to co jest rozpoczęte i puszczać w świat?
Owszem studia i tego typu klimaty swój czas pochłaniają bez reszty. Słuchaj, robienie przy jednym projekcie mnie osobiście po czasie nudzi, dlatego wolę mieć ich kilka i co jakiś czas powracać do danego. I nie tylko ja tak mam. Jak nie wierzysz, to spróbuj sam i się przekonasz. Zabawiam się tym co lubię i sprawia mi satysfakcje i daje frajdę. Jakoś sieć do mnie nie przemawia.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Marca 2014, 19:53:40 »
@libertyn, @Dolmio przestali robić jakiekolwiek projekty z powodu braku czasu.

  Dodano: 25 Marca 2014, 19:56:56
I moja opinia nie wiąże się ze zniechęcaniem, tylko mi o to chodzi czy nie za dużo na raz? Na palcach jednej ręki nie policzy ile projektów we trójkę robicie. Jak sam @hanys mówi że może to nie ujrzy światła dziennego to czy jest sens zabawiania się teraz? Nie lepiej po dokończać to co jest rozpoczęte i puszczać w świat?

Wydzielam tę dyskusję do nowego wątku. Jednak jak zacznie się przekrzykiwanie, to cały temat poleci na bocznicę, więc radzę pisać sensowne posty, albo nie pisać nic.
Klimczok, "jakiekolwiek" to jedno słowo, nie trzy.
adsim
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 20:06:31 wysłana przez adsim »

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Marca 2014, 20:13:17 »
Na palcach jednej ręki nie policzy ile projektów we trójkę robicie.

Przepraszam Adsim, ale "muszem".

1. wagon regioex
2. 14we
3. Dragon
4. E189 (czeka na fizykę)
5. EN57-19xx i to wszystko. To są nasze wspólne projekty (moje, matka i sawiego). Podkreślam wspólne. Jak nie wiesz to nie udzielaj się.

Jak sam @hanys mówi że może to nie ujrzy światła dziennego to czy jest sens zabawiania się teraz?
Czy ktoś powiedział, że nie ujrzy? Niektóre modele, po prostu czekają na fizykę, którą powoli kmini youby.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 20:17:47 wysłana przez hanys »

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Marca 2014, 20:52:44 »
"A czy wiecie jak @youBy stoi z pracami nad EXE z rozruchem impulsowym?" ~Paulo Coelho :p
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Marca 2014, 21:22:51 »
Czyli teraz wy jesteście oczekiwaczami na łasce @yb. A może by tak go zapytać, Maciek może potrzebujesz jakiejś pomocy czy coś może załatwić?

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Marca 2014, 21:25:41 »
A to dobre aż mnie to rozbawiło :). A Ty niby nie jesteś też tym wyczekującym? Jakoś w to wątpię. Króliczek jak będzie czegoś potrzebował to zapewne zapyta i jak będzie miał coś poskładane udostępni. Tyle w tym temacie. Zaiste jesteśmy oczekiwaczami.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Marca 2014, 21:29:24 »
A to dobre aż mnie to rozbawiło :). A Ty niby nie jesteś też tym wyczekującym? Jakoś w to wątpię. Króliczek jak będzie czegoś potrzebował to zapewne zapyta i jak będzie miał coś poskładane udostępni. Tyle w tym temacie. Zaiste jesteśmy oczekiwaczami.
A czyż nie. Czekacie na fizykę do rozruch traxxa, es i dragona. Czyli oczekujcie aż coś drgnie. Tak się akurat składa, że wysyłałem materiały Maćkowi.