Autor Wątek:  Textury samochodów europejskich  (Przeczytany 15915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pierog_SU42

  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 39
Odp: Textury samochodów europejskich
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Lutego 2014, 10:01:06 »
Cytuj
.Niestety, prawie nikt nie chce się podjąć tego zadania, a dużo osób zasłania się tym, że nie umie modelować (a marnuje połowę życia na Facebooku - taka ciekawostka).
A ile to się nauczyć? Ja kiedyś nie potrafiłem teksturować i jakoś się nauczyłem i tworze, w wolnym czasie próbuję (uczyć się) tworzyć w gmax-ie, z własnych chęci. Szczerze, jakby mieli chęci to by się nauczyli i pomogli.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Textury samochodów europejskich
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Lutego 2014, 10:15:07 »
Doprawdy? Benny skoro już poruszyłeś ten temat, to udostępnij go dla ogółu. Może faktycznie znajdzie się ktoś spośród użytkowników kto wykaże chęci.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Kozisoft1

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Textury samochodów europejskich
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Lutego 2014, 10:57:15 »
Ja w 3d max siedzę od paru lat, ale wygląda to tak że po dwa, trzy miesiące się bawiłem i przerwa, kolejne parę miesięcy. Więc za każdym razem uczę się od nowa, gdyż pamięć jest ulotna i zostaje tylko 20% tego co wcześniej się nauczyłem. Obecnie jestem bez pracy więc siedzę przy tym codziennie. po 10-12 godzin, bo to lubię. Ale ciężko coś robić gdy każdy ma pracę, rodzinę.

Edycja:

Racje ma Benek, jeśli chodzi o Facebook, ten portal upośledził społeczeństwo, w pewnym sensie. Ludzie zajmują się problemami nie swoimi, chodź mają dużo swoich i z nimi sobie nie radzą, a wolą zaśmiecać sobie głowę innymi ! Zamiast spędzać czas wolny na hobby rozrywkę, to wszystko przelewa się na portale społecznościowe, a no tak zapomniałem, coraz większe jest ograniczenie umysłowe i ludzie zapomnieli co to jest hobby, rozrywka.
« Ostatnia zmiana: 13 Lutego 2014, 11:00:16 wysłana przez Kozisoft1 »

Offline Pierog_SU42

  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 39
Odp: Textury samochodów europejskich
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Lutego 2014, 17:34:43 »
To tak, obszedłem prawie całe miasto i tak maluchy,Polonezy Caro i trucki, Cinko cinko, Seicento, nawet Multiple. A dużego Fiata ani śladu :/

Offline Kozisoft1

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Textury samochodów europejskich
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Lutego 2014, 18:20:53 »
A takie pytanko jeszcze mi się nasunęło, dlaczego jak nakładam textury prawidłowo na samochód, dom, to w symulatorze są one do góry nogami?  A wszystkie standardowe z symulatora, w podglądzie w maxie, są obrócone, a w symulatorze wyświetlają się prawidłowo. Dziwne zjawisko...

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Textury samochodów europejskich
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Lutego 2014, 18:24:09 »
Bo pewnie nakładasz tekstury dds.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Textury samochodów europejskich
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Lutego 2014, 18:25:37 »
nawet Multiple
Współczuję.
A takie pytanko jeszcze mi się nasunęło, dlaczego jak nakładam textury prawidłowo na samochód, dom, to w symulatorze są one do góry nogami?  A wszystkie standardowe z symulatora, w podglądzie w maxie, są obrócone, a w symulatorze wyświetlają się prawidłowo. Dziwne zjawisko...
Normalne przy dds.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Textury samochodów europejskich
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Lutego 2014, 22:43:13 »
Chcesz mojego Ducato? Mogę zrobić zdjęcia, nagrać dźwięk silnika, co tylko chcesz :)
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz