Autor Wątek:  Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity  (Przeczytany 1905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity
« dnia: 24 Stycznia 2014, 09:15:11 »
Jak ktoś ukończył zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i nie ma zielonego pojęcia o uprawie roślin i hodowli zwierząt. Tak ciężko to zrozumieć.
Zacznij może stosować znaki interpunkcyjne bo piszesz jak łajza, która miała problem z pisaniem dyktand w podstawówce i ciężko zrozumieć, co chcesz światu zakomunikować.
Podaj jakiś konkretny przykład, a nie syp demagogicznymi ogólnikami. Jak pokazuje doświadczenie to ludzie, którzy ukończyli właśnie szkoły wyższe, potrafią firmę wyprowadzić z zapaści finansowej.

Przyhamuj swoje emocje.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2014, 10:37:37 wysłana przez Rozi »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Stycznia 2014, 14:40:11 »
Zacznij może stosować znaki interpunkcyjne bo piszesz jak łajza, która miała problem z pisaniem dyktand w podstawówce i ciężko zrozumieć, co chcesz światu zakomunikować.
Podaj jakiś konkretny przykład, a nie syp demagogicznymi ogólnikami. Jak pokazuje doświadczenie to ludzie, którzy ukończyli właśnie szkoły wyższe, potrafią firmę wyprowadzić z zapaści finansowej.
Jak jesteś ciężko kapujący, to twój problem i nie ubliżaj innym od łajzów. Przykłady mu podaj. A kto zaczął jakieś demagogiczny ogólnik z rolnikiem. Jak pokazuje doświadczenie, ludzie którzy potrafią podjąć odpowiednią decyzje, potrafią zarządzać firma. Czy ja gdzieś napisałem, że niepotrzebne wyższe wykształcenie? To co się czepiasz.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Stycznia 2014, 14:46:46 »
Czy ja gdzieś napisałem, że niepotrzebne wyższe wykształcenie?
Mam wrażenie, że Tobą zarządza ktoś z wyższym wykształceniem w publicznym obnoszeniu się głupotą. Naucz się sztuki dyskusji, a następnie bierz się za pisanie postów. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że podałem przykład, no ale czego ja tutaj wymagam. :) Przykład z rolnikiem był analogią. Tak na przyszłość:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Analogia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja
http://www.neurogra.pl/trening-mozgu/logika/czym-jest
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Stycznia 2014, 23:54:58 »
Mam wrażenie, że Tobą zarządza ktoś z wyższym wykształceniem w publicznym obnoszeniu się głupotą. Naucz się sztuki dyskusji, a następnie bierz się za pisanie postów. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że podałem przykład, no ale czego ja tutaj wymagam. :) Przykład z rolnikiem był analogią. Tak na przyszłość:
Mam wrażenie, że nie potrafisz mieć własnego zdania i przedstawić argument. Przeczytałem ze zrozumieniem, skoro podałeś przykład z rolnikiem, to poszedłem w tym kierunku, argumentując swoje zdanie. Odpowiedz mi jak ktoś ukończył wprawdzie zarządzanie i marketing, ale kolei zna tylko z pozycji pasażera, może zarządzać spółką kolejową.
Co udało mi się wyczytać na temat Marcina Cejlowskiego.
Cytuj
Ostatnio Marcin Celejewski pełnił funkcję członka zarządu PKP Intercity ds. handlowych.
Cytuj
Od lipca 2012 r. członek zarządu PKP Intercity kierującym pionem biznesowym
Cytuj
To on doprowadził wreszcie do ogłoszenia w ubiegłym tygodniu przetargu na pokładowy internet, dzięki czemu 300 wagonów, a z czasem 150 kolejnych, zamieni się w hotspoty na torach.
Cytuj
Od kilku dni we wszystkich pociągach IC podróżny może płacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.
Cytuj
Od 2014 r. opłaty mają być ustalane w systemie relacyjnym, a nie kilometrowym, co oznacza, że stawki nie będą już zależeć od długości trasy, ale od popytu na dany odcinek, dnia tygodnia, godziny itd.
Czyli był w zarządzie spółki, czyli zna strukturę spółki kolejowej. Ja zatrzymałbym się nad ostatnim cytatem. Czy to będzie wyglądało tak. Jak jest duży popyt to ceny będą wyższe a jak niski, to ceny będą obniżane? Jak to ceny nie będą zależne od klometrów?

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Stycznia 2014, 00:03:18 »
Mam wrażenie, że nie potrafisz mieć własnego zdania i przedstawić argument. Przeczytałem ze zrozumieniem, skoro podałeś przykład z rolnikiem, to poszedłem w tym kierunku, argumentując swoje zdanie. Odpowiedz mi jak ktoś ukończył wprawdzie zarządzanie i marketing, ale kolei zna tylko z pozycji pasażera, może zarządzać spółką kolejową.
No gdybym nie miał własnego zdania i nie potrafił przedstawić argumentu, to nie pisałbym…nie uważasz?
Rolnik to analogia do lekarza… kolega Borys dość ładnie napisał:
A co to znaczy mieć kolej we krwi? Co z tego, że będzie wiedział do czego służą styczniki rozrządu w EU07, skoro nie będzie miał pojęcia o zarządzaniu tak dużym przedsiębiorstwem. Prezentujesz tu jakieś stereotypy. Od znania się na kolei będą jego dyrektorzy techniczni, naczelnicy. Kadra zarządzająca ma się znać na zarządzaniu, a nie stopniach odsprężynowania wózka EU07.
I jeśli tego nie rozumiesz, to lepiej nie drąż tematu, bo tylko się ośmieszasz.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Stycznia 2014, 00:38:26 »
No gdybym nie miał własnego zdania i nie potrafił przedstawić argumentu, to nie pisałbym…nie uważasz?
Rolnik to analogia do lekarza…

I jeśli tego nie rozumiesz, to lepiej nie drąż tematu, bo tylko się ośmieszasz.
Uważam, że nie przedstawiłeś  własnego zdania. A tak, teraz to analogia do lekarza. O czym w ogóle dyskutujemy? Co Ty w ogóle rozumiesz? Sam drążysz temat i się ośmieszasz, jakąś analogią do rolnika a ostatnio do lekarza.
Zauważyłem, że to nie pierwszy taki przypadek u Ciebie.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Stycznia 2014, 00:53:26 »

…Twój idol na dobranoc


:)

Abstrachując od fanaberii Anreja, który nas do tego przyzwyczaił. W mojej okolicy działa spółka państwowa, która naturalnie tonie w długach. Od bodaj dwóch lat działa pani prezes, która ma za zadanie wyciągnąć spółkę z długów. Gdyby nie udawało by się jej, to już by nią nie była. Wcześniej przeprowadziła tę operacj3 w miejscowych wodociągach. Jak widać nie musiała chodzić po kanałach.
« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2014, 01:11:28 wysłana przez Patrykos »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.