Autor Wątek:  Nebula...  (Przeczytany 6297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bartłomiej

  • Gość
Nebula...
« dnia: 19 Września 2005, 19:12:18 »
Witam wszystkich fanów koleji! Dawno tu nie zaglądałem, i widzię że sporo się pozmieniało... Nie będę lał wody, walę prosto z mostu...
 1. Nebula - co z nią?? Od pewnego źródła (nie chcę kogoś przypadkowo pogrążyć) słyszałem, że projekt "Nebula" padł i nic nie dzieje się w kierunku ożywienia prac. Wiem też, że powstaje inny Symulator Koleji, równolegle z Motorem (105Na) i że on przejmie funkcje Nebuli. Czy to wszystko prawda?
 2. Teraz w sprawie All Packa - czy ten powstaje, czy też nic się nie dzieje?
Proszę o szybką odpowiedź, szczególnie Marcina_EU lub OlO_EU, ponieważ mam kilka pytań związanych ze swoimi pytaniami.

Pozdrowienia dla całej ekipy MaSzyny

Bartłomiej Szklarz Grzelak

Offline Jacek-57122

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nebula...
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Września 2005, 19:20:53 »
ja mogę odpowiedzieć na temat All Packa:
ponoć czekają na ostatnie poprawki, i do konca wrzesnia miało być.
więcej się nie mogę wypowiedzieć, bo po prostu nie wiem.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Re: Nebula...
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Września 2005, 19:21:37 »
Cytat: "Bartłomiej"
Witam wszystkich fanów koleji! Dawno tu nie zaglądałem, i widzię że sporo się pozmieniało... Nie będę lał wody, walę prosto z mostu...
 1. Nebula - co z nią??

A co ma byc? Robi sie... Tylko, ze przy takiej liczbie osob jaka jest, to musi troche potrwac.
Cytuj
Od pewnego źródła (nie chcę kogoś przypadkowo pogrążyć) słyszałem, że projekt "Nebula" padł i nic nie dzieje się w kierunku ożywienia prac. Wiem też, że powstaje inny Symulator Koleji, równolegle z Motorem (105Na) i że on przejmie funkcje Nebuli.

Rotfl. Od kogo? Od durasa? Od tych z motoru? A moze Andrzej Leppe* Ci takich rzeczy naopowiadal... MaSzyna to jest symulator kolei a nie tramwajow.
 
Cytuj
2. Teraz w sprawie All Packa - czy ten powstaje, czy też nic się nie dzieje?

Czekamy na nowe exe.
Cytuj
Proszę o szybką odpowiedź, szczególnie Marcina_EU lub OlO_EU, ponieważ mam kilka pytań związanych ze swoimi pytaniami.

Bartłomiej Szklarz Grzelak[/quote]
No to zadawaj te pytania.

Offline EU7-004

  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nebula...
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Września 2005, 21:42:10 »
Bartłomiej - "koleji" pisze się kolei. Jeśli pomożesz kolegom w tworzeniu paczki całościowej zamiast narzekać i ciągle zadawać pytania "kiedy , kiedy , kiedy , kiedy" to powstanie szybciej.
Polskie Koleje Polikwidowane
Nie każde kobiety to rury , ale większość tak.

Offline OlO_EU

  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
    • Outsourcing IT
  • Otrzymane polubienia: 3
Nebula...
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Września 2005, 23:04:20 »
robi sie nebula robi sie. poki nie bedzie sensownej fizyki nic nowego raczej nie ma do pokoazania.

Bartłomiej

  • Gość
Nebula...
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Września 2005, 16:33:27 »
Cytat: "EU7-004"
Bartłomiej - "koleji" pisze się kolei. Jeśli pomożesz kolegom w tworzeniu paczki całościowej zamiast narzekać i ciągle zadawać pytania "kiedy , kiedy , kiedy , kiedy" to powstanie szybciej.


Ty nawet chyba nie wiesz że dążę do tego, aby Nabula powstała, więc mi tu takich gadek nie strzelaj, ok? Tak samo z all packiem. I nie chodzi tu o kłótnie, bo tego nie lubię :) A pytałem, bo mam z Marcinem_EU sprawę odnośnie naszego symka tramwaju. Koledzy nie rozumcie mnie źle, ja nie chcę tu rozkłócać towarzystwa, tylko pomóc, ale najpierw muszę wiedzieć czy warto :D Skoro warto, to jak mogę pomóc w all packu?? Bo Nebula to wiem...

Pozdrowienia
Bartłomiej