Autor Wątek:  Maszynowa smycz i WOŚP  (Przeczytany 1459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 218
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Maszynowa smycz i WOŚP
« dnia: 03 Stycznia 2014, 12:09:02 »
Nie mam konta na facebooku, ale niekiedy sobie wejdę w tą zakładkę żeby zobaczyć co się tam dzieje, co ludzie piszą na waszym profilu itd. Zauważyłem że wspieracie WOŚP po przez licytację smyczy. Szczytne, ale nie pytajcie Jurka o 10 milionów, a najlepiej w ogóle nie pytać go co robi z pieniędzmi:



Ale mniejsza z tym, jak Owsiak nazbiera załóżmy 100 milionów na służbę zdrowia, to od razu budżet na NFZ może się przecież zmniejszyć o 100 milionów, no bo skoro Owsiak nazbierał, to po co dać więcej 100 milionów na służbę zdrowia? Dajmy te 100 milionów np. na wojnę w Iraku, albo na nowe dowództwo wojskowe i tym sposobem wy nie zbieracie na WOŚP tylko tak naprawdę na wojsko lub kto wie na co jeszcze. Już niedługo Owsiak będzie zbierał na wszystko i od wszystkich a minister finansów będzie bardzo zadowolony:)

Żeby było jasne, ja nie mówię że on robi coś złego, to co robi jest dobre ale w kraju normalnym, a w jakim żyjemy to wiadomo.
.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Maszynowa smycz i WOŚP
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Stycznia 2014, 12:13:05 »
Do rzeczy.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6306
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 336
Odp: Maszynowa smycz i WOŚP
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Stycznia 2014, 12:45:54 »
Tak, państwo powinno funkcjonować w taki sposób, żeby wszystkim zapewnić dobre warunki życia. Jeśli trzeba organizować jakieś dodatkowe akcje, zbiórki, to znaczy, że państwo nie funkcjonuje dobrze. Tylko jakoś nikt tego nie dostrzega i próbuje zmienić tego modelu.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni