Autor Wątek:  problem  (Przeczytany 12687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czopek

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
problem
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Stycznia 2005, 14:44:38 »
o kurde :] ja mam najnowsze stery to dlatego?????

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
problem
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Stycznia 2005, 15:32:46 »
Cytat: "czopek"
o kurde :] ja mam najnowsze stery to dlatego?????
Tak... dlatego. Już pisałem dlaczego. Więc skieruję do szukajki ;) A tak poważnie. Symech chodzi bezproblemowo na silniku OpenGL w wersji 1.4 Najnowsze wersje mają silnik OpenGL w wersji 1.5.x i to jest przyczyna, że się wysypuje, więc ściągnij stery o numerku: 53.03 dla systemu XP, oraz 45.25 dla systemu win98 i zapewniam, że będzie pięknie chodziło...

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
problem
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Stycznia 2005, 17:09:16 »
a u mnie sie jakos nie wysypywal tylko nie wyswietlal dwuwymiarowych napisów czyli fps i tych innych ;)
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline czopek

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
problem
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Stycznia 2005, 18:03:29 »
oki odinstalowałem najnowsze stery i chodzi NAWET BOCHNIA co mnie bardzo cieszy :] ale jak zwykle musi byc następny problem:[ gdy włączy się już bocnia - brzesko Włączam główny obwód, wrzucam nawrotnik i nie moge włączyć ini przetwornicy ani sprężarki :( dzieje sie tak samo na podniesionym pantografie jak i na opuszczonym:[ qrde

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
problem
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Stycznia 2005, 18:39:33 »
Cytat: "czopek"
(...)  ale jak zwykle musi byc następny problem:[ gdy włączy się już bocnia - brzesko Włączam główny obwód, wrzucam nawrotnik i nie moge włączyć ini przetwornicy ani sprężarki :( dzieje sie tak samo na podniesionym pantografie jak i na opuszczonym:[ qrde


Jesteś pewny, że pantograf się podniósł? Na początku masz mało powietrza w zbiorniku, więc patyk długo się podnowi. Spójrz co wskazuje pierwszy voltomierz z prawej. Jak wskazówka skoczy do góry to wtedy włączaj odwód i całą resztę.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
problem
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Stycznia 2005, 19:41:34 »
Cytat: "Kozi"
a u mnie sie jakos nie wysypywal tylko nie wyswietlal dwuwymiarowych napisów czyli fps i tych innych ;)
Wiem... wiem.... Nowe eu07.... tam jest już poprawione, ale nie do końca ;)