Autor Wątek:  Problem z kabiną widoczną z zewnątrz.  (Przeczytany 3657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Husarz

  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z kabiną widoczną z zewnątrz.
« dnia: 07 Grudnia 2013, 15:28:21 »
Witam. Dawno mnie tu nie było więc jeżeli coś przeoczyłem to bardzo przepraszam. Otóż po ściągnięciu nowej PC w EU07-15xx, ET42 i SU45 nie ma kabiny widocznej z zewnątrz jak to było w poprzedniej paczce możliwe. Ściągnąłem je na nowo i wrzuciłem no ale nic nie działa. Proszę o pomoc i z góry przepraszam, jeżeli to już było :)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Problem z kabiną widoczną z zewnątrz.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudnia 2013, 16:13:33 »
Zdałby się log oraz jakieś screeny.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2474
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1090
Odp: Problem z kabiną widoczną z zewnątrz.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudnia 2013, 22:10:00 »
Witam. Dawno mnie tu nie było więc jeżeli coś przeoczyłem to bardzo przepraszam. Otóż po ściągnięciu nowej PC w EU07-15xx, ET42 i SU45 nie ma kabiny widocznej z zewnątrz jak to było w poprzedniej paczce możliwe. Ściągnąłem je na nowo i wrzuciłem no ale nic nie działa. Proszę o pomoc i z góry przepraszam, jeżeli to już było :)
No właśnie. Mnie to też zastanawia, czemu nie ma widocznego  tego lowy poly interior w najnowszej PC ?

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Problem z kabiną widoczną z zewnątrz.
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Grudnia 2013, 22:15:07 »
Bo to nie było priorytetem w tej paczce. Mam w planach wrzuty ubogich wnętrz do repo, więc spokojnie.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2474
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1090
Odp: Problem z kabiną widoczną z zewnątrz.
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudnia 2013, 22:20:15 »
Bo to nie było priorytetem w tej paczce. Mam w planach wrzuty ubogich wnętrz do repo, więc spokojnie.
Spoko. Mam nadzieje że będą na serio ubogie. Nie to co kolega szogun prezentował (bez obrazy).

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Problem z kabiną widoczną z zewnątrz.
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudnia 2013, 22:36:10 »
Zawsze możecie zrobić paczkę tych kabin i wydać jako dodatek. Nie każdy musi mieć mocny sprzęt, a paczka całościowa ma się w standardzie uruchamiać u jak największej liczby osób. Temat zamykam.
(: ɯɐıʍɐɹpzod