Autor Wątek:  Pytałem o ST44 i post został przekierowany na bocznicę  (Przeczytany 27401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hunter

  • Gość
Pytałem o ST44 i post został przekierowany na bocznicę
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Maja 2006, 15:58:26 »
Chłopaki, po co ta kłótnia. Pogódźcie się jak mężczyźni, a nie wydzieracie sobie "zabawki" jak dzieci. Według mnie EOT. IMHO z tego wątku nic nie da się wyciągnąć

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Pytałem o ST44 i post został przekierowany na bocznicę
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Maja 2006, 16:23:45 »
Próbowałem tylko odeprzeć atak skierowny niesłusznie wobec mnie i tak się to potoczyło. Nie pozwolę sobie na to, aby ktoś tam dmuchał mi w kaszę. Może i to była dziecinada. Jednym zdaniem to niepotrzebnie zaczął ten wątek być na nowo rozgrzebywany i nie sądzę, aby ktoś przyzwoity miał coś przeciwko założeniu tego wątku przeze mnie. Motywy założenia wątku podane są w moim pierwszym poście. Komuś zachciało się trollować temat wczoraj. A Ty Hunter odpuściłbyś?, ja nie odpuściłem.


Pozdrawiam
Mariusz

andrev1989

  • Gość
Pytałem o ST44 i post został przekierowany na bocznicę
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Maja 2006, 16:42:26 »
Mnie się wydaję, że to nie jest trolowanie itp. tylko nie dajecie, żeby ktoś wjeźdżał Wam na ambicję, coraz częściej na forum widzę, że wiele osób szuka tylko byle pretekstu, by się kłócić i wpajać innym swoje, niezawsze słuszne racje. Mam nadzieję, że nie obrazicie się poprzez tego posta, tylko zrozumiecie, że takie kłótnie nie mają sensu, bo i tak nic z nich nie wynika.

Pozdrawiam,
Adrian z Szerokiej.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Pytałem o ST44 i post został przekierowany na bocznicę
« Odpowiedź #63 dnia: 17 Maja 2006, 17:04:35 »
Trollowanie to min. pisanie w wątku czegoś co nie wniesie nic nowego do posta i nie ma związku z wątkiem tematu. Było jedno i drugie, tym bardziej, że już dotyczła się niedawno dyskusja nad podobnym tematem.
Przypaminam, że temat wątku było pytanie o link do ST44. Ponadto odgrzebywanie wątku z przed paru miesięcy nie jest ok.
Tu się zgodzę, że też były wątki z mojej strony ambicjonalne. No, ale niestety ambicję posiadam. Słuchaj jakbym napisał, że jesteś np. głupi, nie poruszyłoby Cię to. Mam nadzieję, że nie obraziłeś się na to, gdyż to był tylko przykład.


Pozdrawiam
Mariusz

Offline Czomo

  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Pytałem o ST44 i post został przekierowany na bocznicę
« Odpowiedź #64 dnia: 17 Maja 2006, 17:27:52 »
Mariusz może na tym skończmy ten temat.
Chyba że ktoś ma coś do dodania ale... jak koniec to koniec.
abba fatima było i nima.