Autor Wątek:  Użycie modeli do "symulatora" RW3  (Przeczytany 3029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RailWorks3

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Użycie modeli do "symulatora" RW3
« dnia: 01 Listopada 2013, 23:10:51 »
Witam.
Mam pytanie co do twórców modeli w maszynie._Czy mógłbym wykorzystać Wasze bryły modeli? Oczywiście dopisując tym samym Was jako współautorów po wydaniu. Scena RW niestety w ogóle się nie rozwija, a ja chciałbym to zmienić._Jak wiadomo musiałbym zrobić wnętrze od podstaw, ponieważ w maszynie jest "pudło" jak i okien też nie ma w wagonach. Mógłbym wykonać całość od podstaw, ale to zajmie trochę czasu, a czas tu jest cenny. RW istnieje od 2009 r., a w kwestii PL nic się nie dzieje poza zbliżającym się tramem 105-ątki.
Jeśli wyrażacie zgodę to proszę o nazwę modeli wykonane przez Was w maszynie.

Z góry dziękuję za te pozytywne odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Regulamin, obowiązki, pkt 16. Poza tym każde zdanie zaczynamy z wielkiej litery. Proszę poprawić tą i następną swoją wiadomość.
adsim

Wciąż było źle. Nie wiesz jak pisać poziomo? Poprawiam to i zamykam temat.
adsim



« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2013, 10:35:17 wysłana przez adsim »

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Użycie modeli do "symulatora" RW3
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopada 2013, 05:25:37 »
Najlepiej gdybyś zgłosił się osobiście do autorów poszczególnych modeli (w paczkach zwykle są podane nicki w pliku info.txt), albo napisał które dokładnie modele Cię interesują - może ktoś się z Twórców odezwie. Rzucając ogólnikami raczej ciężko będzie Ci uzyskać jakąś aprobatę.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Użycie modeli do "symulatora" RW3
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Listopada 2013, 07:18:59 »
Dokładnie. Punkt trzeci licencji się kłania:
Kopiowanie, rozprowadzanie lub używanie oryginalnych, jak i zmodyfikowanych na zasadach opisanych w punkcie 2, części Symulatora, w szczególności tekstur, dźwięków i zbiorów binarnych, do celów niezwiązanych z użyciem ich w Symulatorze, wymaga zgody Autora odpowiedniej części Symulatora.


Offline RailWorks3

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Użycie modeli do "symulatora" RW3
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopada 2013, 09:22:06 »
Dokładnie. Punkt trzeci licencji się kłania:
Kopiowanie, rozprowadzanie lub używanie oryginalnych, jak i zmodyfikowanych na zasadach opisanych w punkcie 2, części Symulatora, w szczególności tekstur, dźwięków i zbiorów binarnych, do celów niezwiązanych z użyciem ich w Symulatorze, wymaga zgody Autora odpowiedniej części Symulatora.


Wiem dlatego też pytam, i dzięki za odp.
Co do autorów to niestety w paczce nie mam pliku info.
Więc gdzie mogę się dowiedzieć kto wykonał poszczególny model?

Już rozwiązałem problem z autorami dzięki za wskazówkę co do pliku info.

Pozdrawiam.

Popraw to, co napisałem wiadomość wyżej i jeszcze "dlatego" piszemy razem.
adsim


« Ostatnia zmiana: 02 Listopada 2013, 14:39:23 wysłana przez RailWorks3 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Użycie modeli do "symulatora" RW3
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopada 2013, 08:37:02 »
A na przyszłość pamiętaj o tym, że jest plik readme.htnl i tam w sekcji TABOR, masz wymienionych autorów poszczególnych  modeli znajdujących się w paczce całościowej.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".