Autor Wątek:  Lokalizacja Krakow  (Przeczytany 3353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline W212

  • Wiadomości: 6
  • РЖД
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Lokalizacja Krakow
« dnia: 01 Listopada 2013, 17:59:53 »
Witam,

Jestem w stanie zaoferowac fotografie linii kolejowych Krakowa. Oferte skladam do Tworcow. Jednoczesnie pytanie, czy ktos chcialby zajac sie tworzeniem lokalizacji Krakow? Moze na poczatek Krakow Plaszow? Jestem w stanie pomoc. Pytanie, jak robic tekstury? Sam w wolnej chwili moglbym cos zrobic, budynki? Tylko kwestia jak. Prosze o link. Mozna by zrobic rozne lokalizacje Krakowa... swoja droga, w grze dworzec na wielu stacjach przypomina ten stary krakowski, albo sie myle?

No coz, oferte skladam. Moge zrobic zdjecia potrzebne ze stacji, rowniez dzwieki.

Krakow Glowny
Krakow Plaszow
Krakow Bonarka
Krakow Mydlniki
Krakow Lotnisko Balice
Krakow Lagiewniki - az do Zakopianki
Krakow Towarowy
Krakow - wyjazd na Warszawe

Pozdrawiam,
Grzegorz
« Ostatnia zmiana: 01 Listopada 2013, 20:42:31 wysłana przez W212 »

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: LOKALIZACJA KRAKOW
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopada 2013, 20:00:08 »
Już powstaje linia Kraków-Przemyśl, któryś kolega robi (głupio, ale nie pamiętam, poszukaj tematu), pewnie jemu się przyda pomoc.
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: LOKALIZACJA KRAKOW
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopada 2013, 20:13:52 »
Kolego taka rada: przejrzyj sobie wątki przyklejone w poszczególnych działach. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, m.in:
polecam zwłaszcza dział Pomoc w tworzeniu - znajdziesz tam kupę przydatnych informacji.

p.s: czy każdy Twój temat musi być zatytułowany CAPS-LOCK'iem ?
« Ostatnia zmiana: 01 Listopada 2013, 20:15:56 wysłana przez muri »

Offline W212

  • Wiadomości: 6
  • РЖД
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: LOKALIZACJA KRAKOW
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopada 2013, 20:28:57 »
Witam,

Dzieki za linki. Przepraszam ze trochę wam roboty dodaje proszac o linki lub inne pomoce. Forum jest naprawdę duże, wy znacie je dobrze, dlatego tez proszę bo tak jest szybciej. Ja się na pewno zrewanzuje, jakbym nie chciał to bym nie pisal, a na pusto nie pisze, bo mam zamiar cos dolozyc od siebie - zawiedzeni nie będziecie. Co do nazwy tematu, przepraszam. Nie wiem, taka już mam manie ze lubie jak jest cos uporządkowane, a litery drukowane sa dla mnie najlepsze, najbliższe technice. Ok. Nie ma problemu, będę zwracal uwagę. Przepraszam. Teraz zblizaja się swieta i mam trochę prywatnych spraw na glowie, ale postaram się cos wrzucić w najbliższym czasie.

Dziekuje!

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Lokalizacja Krakow
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopada 2013, 15:21:40 »
@W212, nie oferuj, tylko po prostu zamieść zdjęcia w odpowiednich wątkach i tyle. Jeśli są dobrej jakości, na pewno ktoś je wykorzysta. Materiałów nigdy za wiele.

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Lokalizacja Krakow
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopada 2013, 15:30:51 »
@W212, jak tak bardzo chcesz pomóc, to zapraszam do tego wątku o Linii nr 91-Kraków Bieżanów-Bochnia: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,13365.50.html
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2013, 17:42:24 wysłana przez RoboBatman »