Autor Wątek:  Tarniowo zima. Teraz na poważnie.  (Przeczytany 4499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKUśniaki

  • Wiadomości: 183
  • EU07-331 & EP09-028!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Tarniowo zima. Teraz na poważnie.
« dnia: 08 Listopada 2013, 07:42:26 »
Przygotowuję zimową i do tego "dieslową" wersje tarniowa. Co tu dużo pisać stan prac w załączniku.
07-Trzy Trzy Jeden & 09-Zero dwa osiem - Jedyne Słuszne maszyny!

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Tarniowo zima. Teraz na poważnie.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopada 2013, 10:31:38 »
Ja zacznę nieco ostrzej. Na czym ma dokładnie polegać ta Twoja modyfikacja? Na wymianie dwóch tekstur? Jeśli tak, to szkoda na to czasu. No chyba, że masz w planach dodanie drzew, domków itp. Wtedy to ma jeszcze jakiś sens. Za to wymiana dwóch tekstur już nie.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline MKUśniaki

  • Wiadomości: 183
  • EU07-331 & EP09-028!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Tarniowo zima. Teraz na poważnie.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopada 2013, 13:34:32 »
E. Dobre robiona była tak samo, jakoś przeszła... Bałtyk to samo. Widzę, że tutaj trzeba mieć wysokie stanowisko, żeby coś wydać. 
A teraz co chcę zrobić: usunąć trakcje sieć trakcyjną, dodać tex tekstury zimowe, zmienić składy, dodać drzewa, jak ogarnę to w notatniku.

Reg. zakazy 10.
Stanowisko, płeć, wiek i wiele innych nie mają znaczenia na to czy ktoś może wydać dodatek, czy nie. To co zrobisz prześlij do Testu Dodatków. Betatesterzy to sprawdzą, jak nie będzie poważnych błędów, to opublikujesz dodatek na forum. W tej chwili zamykam temat, usuwając zbędną dyskusję. Będziesz chciał coś pokazać, to napisz do któregoś z moderatorów, by otworzył temat.
Benek
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2013, 13:54:41 wysłana przez Benek »
07-Trzy Trzy Jeden & 09-Zero dwa osiem - Jedyne Słuszne maszyny!