Autor Wątek:  Linia kolejowa nr 401  (Przeczytany 2429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheSuchy

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 5
  • Jestem współczesnym fanem kolei! :D :D :D
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Linia kolejowa nr 401
« dnia: 04 Października 2013, 21:38:35 »
Witam~! Jestem mieszkańcem Świnoujścia i jestem w stanie rozpocząć prace nad projektem "Linia kolejowa nr 401" (czyli Szczecin Dąbie - Goleniów - Międzyzdroje - Świnoujście) Jeżeli byłby ktoś chętny do realizowania tego projektu to zapraszam! P.S.Linia 401 obsługuje REGIO ŚWINOUJŚCIE oraz EIC PRZEMYŚLANIN najdłuższa trasa w Polsce) W weekend mogę zrobić  zdjęcia 5 Mpx tekstur lokomotyw,kiblów oraz Dworców Kolejowych w Świnoujściu oraz Międzyzdrojach.

Reg. zakazy 10.
Proszę poprawić tego posta.
Benek


Budowę scenerii proponuję zacząć od nauki języka polskiego. Logowałeś się, nie poprawiłeś, nie zostawiłeś żadnego wyjaśnienia. Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 07 Października 2013, 21:30:06 wysłana przez Benek »
TheSuuchy

Offline Squash

  • Wiadomości: 116
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Linia kolejowa nr 401
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Października 2013, 21:52:02 »
EIC Przemyślanin? A nie TLK?

Offline czakulec1825

  • Wiadomości: 152
  • Koleje Dolnośląskie S.A.
    • Zobacz profil
    • Legnicka Galeria Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia kolejowa nr 401
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Października 2013, 19:37:03 »
Przepraszam że tak zapytam. Masz jakiekolwiek pojęcie o tworzeniu scenerii tudzież scenariuszy? No i czy ten projekt jest wymysłem Twojej wyobraźni?
Koleje Dolnośląskie S.A

Windows 8 32bit, 2GB RAM, Nvidia Geforce GT220 1GB.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2070
Odp: Linia kolejowa nr 401
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Października 2013, 20:08:29 »
@czakulec1825 Jeżeli zrobi zdjęcia na tekstury, to znajdzie się modelarz. Jeżeli powstaną charakterystyczne modele, to jest dużo prawdopodobne, że ktoś podejmie się składania scenerii w całość.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline czakulec1825

  • Wiadomości: 152
  • Koleje Dolnośląskie S.A.
    • Zobacz profil
    • Legnicka Galeria Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia kolejowa nr 401
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Października 2013, 21:44:53 »
@czakulec1825 Jeżeli zrobi zdjęcia na tekstury, to znajdzie się modelarz. Jeżeli powstaną charakterystyczne modele, to jest dużo prawdopodobne, że ktoś podejmie się składania scenerii w całość.
Zgodzę się z Tobą. Ale czy znasz taką osobę? Prawie każdy tworzy coś swojego i nie ma czasu na tworzenie czyjejś scenerii, pozatym niektórzy nawet czasu nie mają żeby dłubać przy swojej scenerii lub dodatku do symulatora bo mają rodziny. Bajkopisarzy od 2007r. Bardzo dużo się przewineło przez forum.
Koleje Dolnośląskie S.A

Windows 8 32bit, 2GB RAM, Nvidia Geforce GT220 1GB.