Autor Wątek:  Problem z misją na TLK Macierzewo - Dębica.  (Przeczytany 4722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z misją na TLK Macierzewo - Dębica.
« dnia: 14 Sierpnia 2013, 10:19:26 »
Witam, szukając mojego problemu nie znalazłem nic co jest kopią mojej sytuacji. A mianowicie. Na 8 uruchomień tej misji tylko jeden raz udało mi się przejechać ją całą(EP08-013+6 wagonów). Dwa razy jadąc EP09 z 5 lub 6 pudłami po 5 minutach trasy wywalił mi error, kolejne dwa razy po załadowaniu pojawił się napis, bodaj "Train init failed" czy jakoś tak, a pozostałe 3 razy przed załadowaniem wyskoczył komunikat, że wystąpił problem z aplikacją EU07.EXE i zostanie ona zamknięta. Do tego dodam, że misja się zbyt długo ładuje(ok. 30 minut!). Nie wiem czy można jakoś na to zaradzić, bądź co bądź większość scenerii, które włączam nie sprawiają tego typu problemów. W załączniku plik errors.txt, nie wiem czy się przyda ale za wczasu go dodaję.
Oczywiście korzystam z MaSzyny 01.13, nie dokonywałem żadnych modyfikacji, poza instalacją dodatków z tej strony internetowej.
EDIT: Dołączam log.txt po ponownym odpaleniu. Tym razem ustawiłem EU07-443 z pięcioma wagonami. Ładował się symek 37 minut i... nic. Niby się załadował, ale kabina się nie chciała pokazać i tak czekałem 5 minut. Czas mnie gonił i wyłączyłem symulator. @muri, komp nestety bardzo osłabiony dużą ilością plików(nie mojej własności) i być może wirusami.
Zapoznaj się z http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.0.html i uzupełnij wszystkie potrzebne dane. Inaczej temat poleci na bocznicę.
adsim
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpnia 2013, 09:45:20 wysłana przez MaSzynowicz »

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Problem z misją na TLK Macierzewo - Dębica.
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpnia 2013, 19:55:05 »
Komputer Ci się nie przegrzewa? Załącz jeszcze plik "log.txt"

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Problem z misją na TLK Macierzewo - Dębica.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpnia 2013, 09:57:19 »
Z loga wynika, że masz dość słabą i starą kartę graficzną:
Renderer:
GeForce FX 5200/AGP/SSE2
Przy niskim FPS mogą pojawiać się problemy z liczeniem fizyki przez exe i wtedy występują różne problemy z przejezdnością. Powinieneś wyłączyć multisampling w ustwieniach startera, natomiast jeśli chcesz skrócić czas ładowania scn, możesz np. wyłączyć ludzi na peronach przez wstawienie // przed ich wpisami w pliku scn.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z misją na TLK Macierzewo - Dębica.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Sierpnia 2013, 19:28:59 »
@adsim, chodzi dokładnie o plik $.scn? I gdzie dokładnie to wstawić, przed każdym wpisem? Nie mogę zajarzyć, a wolę zapytać niż później coś zepsuć.

Reg. zakazy 10.
Wstaw przecinek, usuń przekleństwo.
Benek
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpnia 2013, 19:45:26 wysłana przez MaSzynowicz »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6086
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Odp: Problem z misją na TLK Macierzewo - Dębica.
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpnia 2013, 19:37:36 »
Nie. W pliku nazwa.scn. Na początku tego pliku będą wpisy include. Możesz postawić // przed roślinnością, ludźmi itp.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Problem z misją na TLK Macierzewo - Dębica.
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sierpnia 2013, 19:39:34 »
Tzn teoretycznie można to też zrobić w tymczasowym pliku, ale i tak trzeba skopiować zmiany do pliku danej scenerii.
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpnia 2013, 19:41:03 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".