Autor Wątek:  3 wagony DB  (Przeczytany 4012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hunter

  • Gość
3 wagony DB
« dnia: 27 Grudnia 2004, 17:51:57 »
Cześć :]

Zrobiłem dla siebie 3 niemieckie wagony. Screeny dostępne pod adresem: www.eu07.kolej.szczecin.pl/maszyna/screens-wagony/

Informuję, że te wagony zostały przekonwertowane z symulatora MSTS. Modele oraz tekstury nie są MOJEJ własności. Wagony co prawda musiałem robić od nowa (wraz z mapowaniem), bo po eksporcie do MaSzyny wyglądały one, jak by było to wnętrze. Czyli 50% tu mojej roboty...

Pakiet, z którego wyeksportowałem objekty nazywa się German Railroads 2. oraz Pro Train 3. Oba te produkty są komercyjne. Tak więc powstaje pytanie: czy publikacja cudzych i komercyjnych objektów była by zgodna z prawem?

A tak po za tym to sorry, że screeny sie tak długo ładują, bo to wina serwera Krasuli, na którym mam założoną stronę www.

Pozdrawiam.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Re: 3 wagony DB
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudnia 2004, 18:02:13 »
Cytat: "sq1mhv"
Cześć :]
Pakiet, z którego wyeksportowałem objekty nazywa się German Railroads 2. oraz Pro Train 3. Oba te produkty są komercyjne. Tak więc powstaje pytanie: czy publikacja cudzych i komercyjnych objektów była by zgodna z prawem?
.

Mhm...napisz do autorow Pro Traina...
Jestem w 100 % pewien ze sie zgodza...
Ba, przeciez prawie wcale nie wzieli za to kasy...
Co im tam :|
Najwyzej nasla na Ciebie sady za zlamanie praw autorskich ;]
Ja rozumiem jakis freeware'owy wagon...ale z gr czy pt?

hunter

  • Gość
3 wagony DB
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudnia 2004, 18:06:28 »
Ja zauważyłem, że niektóre pojazdy, np. taki samochód szynowy, który był freeware, autorzy dodając go do swego projektu czepali za niego kase :|

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
3 wagony DB
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Grudnia 2004, 18:33:06 »
Cytat: "sq1mhv"
Ja zauważyłem, że niektóre pojazdy, np. taki samochód szynowy, który był freeware, autorzy dodając go do swego projektu czepali za niego kase :|

Tak..ale my nie bedziemy brali za symka kasy...
Dlatego znajdz sobie autora ktory zgodzi sie zebys przerobil jego model, i dopiero wtedy pokaz swiatu...Bo inaczej z tego moga wyniknac jakies problemy ;)

hunter

  • Gość
3 wagony DB
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Grudnia 2004, 17:26:27 »
Sorry, ale niemieckiego nie znam :/ Może będą jarzyć po angielsku...
Jedyne co umiem to "Achtung, granate!" :)

Pozdrawiam.