Autor Wątek:  Dobroszyce-Grabowno Wielkie - Wypadek 16104/5 TLK Baczynski z powalonym drzewem  (Przeczytany 3178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Interesant

  • Wiadomości: 376
    • Zobacz profil
    • Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Otrzymane polubienia: 2
TVN24 na żółtym pasku informuje o wjeździe pociągu w powalone drzewo.
Wg TVN24 podczas wypadku maszynista doznał urazu ciała (został ranny), a pasażerowie są ewakuowani pieszo do stacji Dobroszyce. kontakt24.tvn24.pl
(Z nieoficjalnych: w kilometrze 10.800, podobno brak poszkodowanych, a uszkodzenia:
w loku - zbite szyby czołowe i uszkodzony tylny pantograf;
w wagonie - pierwszym jedna szyba).

Po wg nie stawia sie kropki.
Benek
« Ostatnia zmiana: 30 Lipca 2013, 05:59:44 wysłana przez Interesant »
Interesant.

Offline ŁukaszWrocław

  • Wiadomości: 69
  • Linia 355 - km 53 :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Mieszkam w Grabownie w pobliżu lasu. Widziałem jak przejeżdżał ten TLK. Niosło się echo hamowania pociągu. Moja babcia jechała także tym pociągiem. Mówiła mi że pociąg zaczął mocno hamować oraz że słyszała dźwięki czegoś "latającego" po dachu.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipca 2013, 14:24:51 wysłana przez ŁukaszWrocław »
Jeśli masz problem z symulatorem pisz na forum w dziale "Pomoc Doraźna" Przedtem upewnij się czy nie ma już gdzieś odpowiedzi na Twoje pytanie. Przeczytaj także plik readme.html. Jeżeli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na problem, wtedy napisz temat.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Dla mnie dziwne jest, że nic nie pisze się na temat komunikacji zastępczej, z Wrocławia do Jelcza-Laskowic. Szynobus KD po godzinie 5:00 miał bliskie spotkanie z drzewem, między nastawnią WBA a Siechnicami. Drzewo złamało słup trakcyjny i oczywiście sieć jest porwana. Bez wymiany słupa się nie obejdzie.