Autor Wątek:  Siersza-Szczakowa-Trzebinia  (Przeczytany 11243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dominik22

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« dnia: 15 Marca 2006, 20:33:54 »
Własnie zamierzam zrobić taką trase plany Sierszy już załatwiłem ale jeszcze niemam planów Szczakowej i niemam też planów Trzebini jeśli by ktoś miał to prosze przesyłać na adres: domi_ik@vp.pl lub pisać na mojego bloga: dominik22.blog.onet.pl i jeszcze niewiem kiedy powstanie traska ale zapewniam że będzie super.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Re: Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca 2006, 21:59:01 »
Cytat: "Dominik22"
[...] i jeszcze niewiem kiedy powstanie traska ale zapewniam że będzie super.

Bardzo źle zaczynasz....

Ale może będziesz pierwszym, który przełamie standard:
"Traska będzie super -> traski nie ma/traska jest badziewna"
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline eu43

  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
    • http://www.eu43.fora.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marca 2006, 15:57:20 »
Posty na temat planów tras pisz dopiero, gdy już coś zrobisz i podasz screeny. Najlepiej będzie jak napiszesz o "nowej trasie" gdy będzie już ukończona. A jeżeli już tak Ci na tym zalerzy, żeby napisać o niej, to pisz w dziale "Na warsztacie". Ale skoro już o niej wspomniałeś, to mam pytania:
1. Ile trasa będzie liczyła km?
2. W ile minut (albo godzin) będzie można ukończyć jej "misje" ?
3. Zelektryfikowana / niezelektryfikowana?
4. Jakie lokomotywy, składy (pasażerskie, towarowe) ?

Jak chcesz, to mogę pomagać tobie w robieniu tej scenerii. Ale w czym ją robisz? Ja robię wszystko w 3ds max 7 i w notatniku. Jakby coś to zapraszam Cię na gadu-gadu: http://gg://3332443/

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marca 2006, 16:57:53 »
pamietacie moją pierwsza scenerie Krewetkowo? ja tez tak zaczełem tytułem trasa trasa trasa!!! az mi admin zablokował konto :) Także stane w obronie kolegi w sprawie że ma checi zrobi trase! okej natomiast sugestia eu43 jest jak najbardziej trafna dawac do działu na warsztacie! bo trasy fizycznie nie ma jest gdzies w umyśle! chyba dobrze to sformułowałem! zgadza sie? swoja droga to życze autorowi wytrwałości, checi i umiejętności bo się przydadzą! a mam pytanie a trasa bedzie realna?

Offline Dominik22

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marca 2006, 17:10:59 »
Narazie odpowiem na kilka pytań na które już znam odpowiedzi ale jeszcze nie na wszystkie:
1)Trasa będzie liczyła ok 30km.
2)Lokomotywy będą różne jeszcze nie myślałem jakie.
3)Trasa będzie realna :)
Na reszte pytań odpowiem póżniej.pozdro:).

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Marca 2006, 17:45:06 »
Cytat: "Dominik22"
Narazie odpowiem na kilka pytań na które już znam odpowiedzi ale jeszcze nie na wszystkie:
1)Trasa będzie liczyła ok 30km.
2)Lokomotywy będą różne jeszcze nie myślałem jakie.
3)Trasa będzie realna :)
Na reszte pytań odpowiem póżniej.pozdro:).


Daj EMD F7 Santa Fe :P

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Marca 2006, 19:07:33 »
30km? Zrób najpierw 5km ładnego szlaku, który nie będzie nudny, będzie łądnie wyglądał, będzie klimatyczny, i będzie fajnie chodził. Dobrym przykładem będzie Całkowo które ma wiele obiektów a chodzi bardzo płynnie. No i najważniejszy jest pomysł..

Kruger: Ja tam wolę F40PH.. To jest dopiero fajny lok :D
Pozdrawiam serdecznie!

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Marca 2006, 19:42:06 »
Cytat: "TruckeR"
Kruger: Ja tam wolę F40PH.. To jest dopiero fajny lok :D


E, za nowy :P streamlinery to streamlinery. Ladne tez sa SD40, Dash9, sharknose, oraz RS-2 czyli po naszemu SM48 :> a co do nowych to jedynie Genesis :>

Offline Dominik22

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Marca 2006, 16:03:58 »
E jeszcze niewiem ale szkoda czasu na trasy o długości 5km.ja już wole robić dłuższe.

Offline eu43

  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
    • http://www.eu43.fora.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Marca 2006, 17:12:00 »
Cytat: "Dominik22"
E jeszcze niewiem ale szkoda czasu na trasy o długości 5km.ja już wole robić dłuższe.


Zgadzam się. Zamiast robienia scenerii 5km w 1 dzień, lepiej jest zrobić trasę 30km w miesiąc i bardzo ją dopracować.

Offline Dominik22

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Marca 2006, 09:45:07 »
No więc wiesz oco mi chodzi a tak pozatym to mam już plany stacji w Trzebini jeszcze tylko brakuje mi planów stacji w Szczakowej wiec prosze kto ma niech mi prześle bardzo prosze.

hunter

  • Gość
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Marca 2006, 14:00:08 »
Cytat: "Dominik22"
No więc wiesz oco mi chodzi a tak pozatym to mam już plany stacji w Trzebini jeszcze tylko brakuje mi planów stacji w Szczakowej wiec prosze kto ma niech mi prześle bardzo prosze.


Mówisz że zrobisz trasę realistyczną a wogóle planów nie masz? No cóż, powodzenia życzę. Wątpię żeby coś z tego wyszło.

Pozdrawiam.

Offline kwasny1410

  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Marca 2006, 17:55:31 »
Cytat: "Dominik22"
No więc wiesz oco mi chodzi a tak pozatym to mam już plany stacji w Trzebini jeszcze tylko brakuje mi planów stacji w Szczakowej wiec prosze kto ma niech mi prześle bardzo prosze.

Ale kolega napisał, że ma już część planów... Proszę nie zniechęcać!
pytania są tendencyjne!

Offline Dominik22

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Marca 2006, 18:16:29 »
Już mam wszystki plany teraz tylko do roboty.Zyczcie powodzenia.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Marca 2006, 09:17:26 »
Życzymy nie tyle powodzenia, co cierpliwości, wytrwałości i dużo samozaparcia.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Graco

  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Kwietnia 2006, 00:13:41 »
no i wkońcu ktoś pokaże jak sie jeździ na kolejach Piaskowych .....ech ... swietna zabawa .. mnie sie przynajmniej podoba. Zycze powodzenia Domin...

andrev1989

  • Gość
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Kwietnia 2006, 19:22:31 »
Myślę, że ten temat Was zainteresuje co do trasy Siersza Szczakowa, pytanie do Dominika22, czy to właśnie tą trasę straciłeś? Bardzo mi przykro z tego powodu.

http://eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=3913

Pozdrawiam.

Offline Dominik22

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Kwietnia 2006, 20:30:10 »
Cytat: "andrev1989"
Myślę, że ten temat Was zainteresuje co do trasy Siersza Szczakowa, pytanie do Dominika22, czy to właśnie tą trasę straciłeś? Bardzo mi przykro z tego powodu.

http://eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=3913




Tak to niestety ta tą trase straciłem,i narazie niedam rady zaczynać od początku trasy ponieważ jestem chory ledwo dziś do was pisze ale musiałem was poinformować o tej przykrej sprawie.

Offline czapka

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Siersz-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Kwietnia 2006, 08:36:52 »
Rzadko zabieram głos ale gwoli sprostowania powinno być albo Siersza- Trzebinia -Szczakowa lub Szczakowa-Trzebinia -Siersza.Od Trzebini do Sierszy praktycznie szlak nieczynny.Stacja w Sierszy to ruina.Ale odnośnie trasy byłem pewien że nie powstanie ,zabudowa Trzebini to duże zakłady przemysłowe wokół stacji potężna infrastruktura kolejowa z dworcem głównym i towarowym tak samo ze Szczakową.Wykonać realistycznie tę trasę to miesiące poświęcenia i wytrwałości.A tej koledze brakło /awaria dysku/.W dodatku to żadne koleje piaskowe jest to główny szlak Krakow-Wrocław czy Warszawa.Od Trzebini do Sierszy szlak zamknięty bo i kopalnia zamknięta i niema po co i z czym jeźedzić.

Offline CTL

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 383
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 57
Siersza-Szczakowa-Trzebinia
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Maja 2006, 20:34:50 »
Co za pierdoły wypisujesz, wychodzisz z założenia że kopalnie zamkneli to i linie też, otóż nie zapominasz chyba o Elektrowni Siersza która znajduje się za stacją Trzebinia Siersza czy jak kto woli Trzebinia Wodna, myślisz że którędy węgiel do elektrowni dowozi NZTK lub PKP?, którędy do elektrowni jeżdża gruszki z materiałem do czyszczenia kotłów, nie mówiąc juz o odcinku ze stacji Trzebinia Siersza do ZG Trzebionka którędy PCC Rail dowozi piasek podsadzkowy dojeżdżając do stacji Trzebinia Siersza po swoich torach. Ruch tam niekiedy jest taki że i linia się korkuje i na stacji Trzebinia Siersza brak miejsca więc nie wypisuj takich bzdur, chyba że wychodzisz z założenia że wszystko jest dostarczane helikopterami i zrzucają worki z węglem albo i piaskiem. Następnym razem sprawdź o czym piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!