Autor Wątek:  Sugestia odnośnie torrentów  (Przeczytany 14533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline domints

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Sugestia odnośnie torrentów
« dnia: 24 Sierpnia 2013, 23:11:25 »
Torrenty w download to fajna sprawa, sam posiadając neta 120Mbit często będę udostępniał paczki całościowe :)
Jednak mam małą sugestię. A mianowicie, czy można by do plików oprócz pobrania pliku .torrent dodać magnet link? Myślę, że większość ludzi obeznanych w temacie wybierając torrent wybierze magnet, gdyż nie generuje on dodatkowych zbędnych plików :) Oczywiście istotnym jest, że nie każdy klient torrentów go obsługuje (przynajmniej taka jest informacja na innych stronach-trackerach), ale myślę, że zdecydowana większość.
Pozdrawiam,
Domints

P.S. Mam nadzieję, że odpowiedni dział :) i chyba starego wątku odpowiedniego do dołączenia się nie było ;)

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Sugestia odnośnie torrentów
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Października 2013, 07:17:54 »
Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego dostępny jest tylko plik torrent?
Do tej pory paczki całościowe były na różnych darmowych serwerach, dlaczego nie może być tak dalej?
Ja nie będę instalował żadnego śmiesznego programu do ściągania torrentów, komputer mam firmowy i nie będę go zaśmiecał.
Może ktoś kto pobrał ostatnią paczkę całościową i może ją umieścić na jakiś darmowym serwerze.

Pozdrawiam

Offline maacius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Sugestia odnośnie torrentów
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Października 2013, 07:44:59 »
@skbart, wystarczyło się rozejrzeć.. :) http://eu07.pl/forum/index.php/topic,23013.msg355245.html#msg355245. Teraz można się zastanawiać, dlaczego te mirrory nie zostały umieszczone w oficjalnym downloadzie.

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Sugestia odnośnie torrentów
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Października 2013, 07:49:08 »
Super, dzięki za wskazówkę. Do głowy mi nie przyszło że znajdę taką możliwość w części anglojęzycznej. Tam raczej się nie zapuszczam. Jeszcze raz dziękuję.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Sugestia odnośnie torrentów
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Października 2013, 09:05:28 »
Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego dostępny jest tylko plik torrent?
Trzeba się dokształcić i poczytać o torrentach, poznać ich zalety.
Do tej pory paczki całościowe były na różnych darmowych serwerach, dlaczego nie może być tak dalej?
Bo torrent ma przewagę i to wcześniejsze problemy z pobieraniem paczek wymusiły umieszczenie pliku na torrentach.
Ja nie będę instalował żadnego śmiesznego programu do ściągania torrentów, komputer mam firmowy i nie będę go zaśmiecał.
A kogo to obchodzi? Jak Ci nie pasuje to nie pobieraj, a przede wszystkim nie wylewaj na forum swoich żali. Mogłeś sobie darować te śmieszne komentarze, a odbiór Twojego posta byłby zupełnie inny.

Zamykam, bo temat wyczerpany.