Autor Wątek:  Wydzielone z: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia  (Przeczytany 1019 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline dehu

  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
A że tak spytam autora scenerii: czemu nie opublikujesz tego co już masz? Pracujesz nad trasą już 3 lata, pracuj sobie dalej, ale pokaż już co osiągnąłeś. Tras jest w MaSzynie jak na lekarstwo. Za chwilę się okaże, że zrobisz 500 km torów, a FPS będzie tak niski, że nie da rady pojeździć.

Nie nagabujemy.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2013, 13:28:55 wysłana przez Rozi »
Teraz to mnie to lotto..
Dzień bez wazeliny dniem straconym..

Online ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2959
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 320
Odp: Wydzielone z: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja 2013, 22:31:19 »
Tak, tyle że do tych 500 km jeszcze by się przydało teren zrobić. Po co wrzucać sam szkielet trasy, jak terenu jest (cytując Ciebie) "jak na lekarstwo" w tej trasie.
Łukasz ją robi od 3ech (słowem: trzech) lat sam i jakoś nikt nie kwapi się mu pomóc. Linia liczy 245 km a on sam przecież wszystkiego nie ofoci, nie zrobi, nie zmierzy, nie wymodeluje, nie sprawdzi etc. etc. etc.
Poza tym, układ torowy też wymaga paru poprawek, wymiarów. Także nie ma tak że hop siup i już trasa. Masz jakieś materiały? Podziel się. Jak nie, to czekaj dalej, może doczekasz. I doceń, że naprawdę w symku są zacnie zrobione trasy.
Rzekłem.
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2013, 22:42:45 wysłana przez ST44-003 »

Offline dehu

  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maja 2013, 21:53:55 »
Są zacnie zrobione.. ale sam przyznasz, że problem tras to jest bolączka Symka nad którą twórcy muszą sie pochylić. Jest ogromna ilość tekstur taboru, a nie ma nim po czym jeździć poza kilkoma pozycjami. :( I nie wytykam komuś skoro sam nie robię, ale zwyczajnie nie mam na to czasu ani umiejętności. Nie lubię tylko gdy ktoś rzuca się z motyką na słońce, obiecuje gruszki na wierzbie a potem to przepada bez echa. W tym wypadku wiem po sobie bo mam układ torowy Śląska w TRS i tylko układ bo na resztę zabrakło chęci i czasu.
Teraz to mnie to lotto..
Dzień bez wazeliny dniem straconym..